Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie w ciąży...

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Nie wiem co robić... Jestem w 9 tygodniu ciąży, a facet, z którym byłam 6 lat zostawił mnie samą, bo mu 'mama kazała'. Jego matka mi powiedziała, że to moja wina, że jestem w ciąży, że złapałam jej synka na dziecko i narażam go na stres, a on ma przecież 24 lata... Poza tym ostatnio doszło do nieprzyjemnej sytuacji, gdzie facet wykrzyczał mi, że powinnam poronić, żebym zdechła, i że złapałam go ''na najducha'' jak to ujął. Poza tym ze złości wybił mi całą przednią szybę w samochodzie - ręką... A ja go nadal kocham :( Nie wiem czy sobie poradzę, chciałabym do niego dotrzeć, przekonać, że nadal możemy tworzyć związek. Jestem załamana, codziennie za nim płaczę, a on nie odbiera telefonów, nie odpisuje :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie z nim spokoj. nie dorosl do bycia ojcem nie powinien byc przykladem dla dziecka nawet lepiej bedzie dla was jak sie nigdy wiecej nie pojawi... duzo samotnych matek daje sobie rade ty tez sobie poradzisz tylko po porodzie wnies sprawe do sadu o alimenty zebys miala jakas pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za takim szmaciarzem płaczesz??? weź sie w garść, a jego podaj o alimenty, swoja droga- tak się kończy właśnie "kontrolowana wpadka" jak facet nie jest gotowy na zostanie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie ciesz się ,że okazał się teraz chujem niż poźniej. Dasz sobie sama radę. Olej go. On przegrał Ty wygrałaś. Masz pod sercem maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty pierwsza, nie ostatnia. Facet mnie nie zostawił jak byłam w ciąży, ale ja jego jak dziecko miało miesiąc. Od ciąży się nie umiera, a dziecko nie będzie chciało znać takiego ojca. Jak będziesz w 6 miesiącu zakładaj sprawę o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×