Odpowiedz na ten temat

zrobilam mu loda...

• kamaszakaa 2008.07.31 [10:14]
    choc nie chcialam ale on nalegal, wiec mowie dobra niech bedzie, ale teraz zle sie z tym czuje jak sobie przypomne.... zaczelam mu lizac a ona ciagal mnie za wlosy... kazal patrzec na siebie... zaczelam ryczec i to chyba jeszcze bardziej go podniecilo.... na koniec kazal mi polknac sperme....jak skonczylismy on poszedl spac a ja wymiotowalam przez pol nocy w kiblu.... czy to normalne???
  • Giętki Maniek 2008.07.31 [10:17]
    tak zupełnie normalne pechowiec.gif ja też chodzę spać usmiech.gif
    noszę tą czapkę by podkreślić swój ch*jowy nastrój http://image.ceneo.pl/data/products/155685/pr oductToCategory.jpg A wyglądam mniej więcej tak: http://img177.imageshack.us/my.php?image=mani ektb0.png jeśli się nie podobam to ssij po same: http://www.wrzuta.pl/obraz/qjSsZFldux/
  • aledebilzautora 2008.07.31 [10:17]
    Ale pie**olona i obrzydliwa prowokacja:///
  • Ajron Men 2008.07.31 [10:18]
    może ona nieświeża była że tak rzygałaś?
    Nobody expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our three weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our four...no... Amongst our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.
  • Selina23 2008.07.31 [10:19]
    bleee oral to jeszcze rozumie ale po cholere to lykalas?? dlaczego zgadasz sie na co co Ci nie pasuje, dlaczego postepujesz przeciwko sobie? niech on jak taki madry zrobi Ci minetke podczas okresu!

• v33 2008.07.31 [10:21]
    musisz go niestety rzucić cool.gif a sama skocz beksa.gif
  • Ajron Men 2008.07.31 [10:23]
    ej, od skakania to ja tu jestem!

na Twoim miejscu, droga autorko, ja bym skoczył usmiech.gif
    Nobody expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our three weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our four...no... Amongst our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.
  • slawkog 2008.07.31 [10:26]
    Porozmawiaj z nim poważnie i zastanówcie się co chcecie, czego oczekujecie od partnera...
  • kamaszakaa 2008.07.31 [10:27]
    widze ze nie traktujecie mnie tutaj powaznie....
  • bedziesz miec raka 2008.07.31 [10:27]
    kamaszakaa
  • kamaszakaa 2008.07.31 [10:29]
    co raka??
  • Ajron Men 2008.07.31 [10:32]
    raka prostaty
  • slawkog 2008.07.31 [10:32]
    Ma pewno w seksie jak i w życiu nikogo nie można zmuszać do czegoś czego nie chce.
  • dfcdsffd 2008.07.31 [10:33]
    potwierdzam makaszka. rak prostaty gwarantowany
  • kamaszakaa 2008.07.31 [10:34]
    świry...
    pytanie do dziewczyn:nigdy Wam sie nie zdazylo polknac spermy???
  • sraczkaaaaa 2008.07.31 [10:35]
    nigdy. przeciez tj niezdrowe. ja od spermy mialam sraczke
  • kontrola biurowa 2008.07.31 [10:36]
    mnie interesuje czy jaja też mu w paszcze wciagałaś?
    kaśka jak wciąga to nie rzyga. usmiech.gif
    Jaja strusie na twardo Jajo strusie gotujemy około 2,5 godziny. Po ostudzeniu można częściowo odzyskać skorupkę jaja (z połowy skorupki jaja można zrobić, np. ładną popielniczkę), przecinając ją w poprzek piłką do cięcia.
  • kamaszakaa 2008.07.31 [10:38]
    tak sie teraz zle z tym czuje....taki dolek psychiczny...
  • złooo... 2008.07.31 [10:39]
    zdarzyło ale to nie było wymuszone:| mój facet też tego chciał ale powiedziałam, że zrobię to jak będę miała na to ochotę. Długo nie czekał, bo właśnie dzięki temu, że mnie nie namawiał i nie zmuszał po porostu chciałam zobaczyć jak to jest. Aż Ci się dziwię... o takich sprawach trzeba z facetem rozmawiać wcześniej... pewnie jeszcze młodzi jesteście.

• leonka18 2008.07.31 [10:39]
    Owszem, zdarzyło... Ale my nie narzekamy!

• sraczkaaaaa 2008.07.31 [10:41]
    mamy w dupie twoj dolek pechowiec.gif jakkolwiek by to nie zabrzmialo pechowiec.gif
  • okularnica491 2008.07.31 [10:44]
    czesc kamaszakaa,
    rozumiem Cie bardzo dobrze!
    Nie zalamuj sie jednak, dzisiaj jest nowy dzien, bylo minelo.
    NIe rob nic wbrew sobie, szzegolnie jesli chodzi o sex.

• okularnica491 2008.07.31 [10:46]
    do autorow innych postow, jestescie prostakami dla ktorych nic innego sie nie liczy jak tylko sex! wspolczuje!
  • Jadziaaa18lat 2008.07.31 [10:46]
    fuj obrzydlistwo po co to robiłas?Długo sie znacie?Nie mozan sie do czegos zmuszac
  • Ajron Men 2008.07.31 [10:47]
    dobrze że się biedna nie udusiła
  • aledebilzautora 2008.07.31 [10:48]
    Jak się źle z tym czujesz psychicznie (nie dziwię się) to pierwsze co zrób, to rzuć ch*ja w cholerę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
  • o luuudzie 2008.07.31 [10:50]
    sorry, ale ten facet nie ma w sobie za grosz szacunku do ciebie. Ja sie dziwie, że ty nie przerwałaś tego loda i po prostu stamtąd nie wyszłaś, albo go nie wyzwałaś, tylko sobie na to pozwoliłaś i jeszcze pokazałaś swoją słabośc płacząc. Sorry, ale to zwykły cham, który się z tobą i z twoimi uczuciami wogóle nie liczy. Zostaw go! A jeśli tego nie chcesz zrobić- NIGDY więcej nie rób mu loda!
  • Jadziaaa18lat 2008.07.31 [10:51]
    w ogóle ile on ma lat?
  • jansen 2008.07.31 [10:55]
    widac chlop lubi dominacje
  • Obyś HPV teraz nie złapała i nie nabawiła się Raka gardła smutas.gifpechowiec.gif
    buziaki kwiatek.gif
  • A tak w ogóle to kopnij w tyłek takiego gnoja

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej