Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naleczowiankaaa

ZROBILAM MU LODA !!!

Polecane posty

Gość naleczowiankaaa

dzisiaj spalam u pewnego chlopaka, aa zrobilam mu loda, po co? czemu ? nie jestem dziwka, jestem pozadna (a raczej bylam :o ) kurwa co mna pokierowalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
kurde jest mi tak glupio, jeszcze rano jaklezelismy to zadzwonila do niego jakas tam ciotka, zeby przyszedl na obiad i mial sie wyrobic w ciagu godziny, polezelismy z 40 minut i ja poslzma do sklepu po fajki, w sumie glupio jakos tak wyszlo, bo poslzam do sklepu pod jego blokiem gdzie baba nie chciala mi sprzedac :/ wiec chwile postalam, myslalam ze spotkam kogos znajomego zeby mi kupil, po 10 minutach postanoialm pojsc do drugiego sklepu w chuj dalej i wrocilam, a go juz nie bylo :/ zalamke strzliam, myslalam, ze jest i po prostu mnie olewa, sama nie wiem a moe po prostu myslal ze poslzma do domu i poszedl na ten obiad, Boze jak mi glupio, nie mamy do sibie numeru telefonu nawet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
ale on mi nie powie nawet nic takiego, i to nie chodzi o to, tylko nie mam pojecia co mnie skonilo, szanuje sie na maxa, w zyciu takie cos mnie nie spotkalo, z moimi dwoma bylimi nie uprawialam sexu wczesniej niz po 3 miesiacach zwiazku :o co mi moglo odbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele Ty tak na powaznie piszesz??? Myslałam ze to jakas prowokacja ... No cóz gratuluje Ci szacunku do samej siebie ... z drugiej jednak strony człowiek uczy sie na błedach moze zamiast pytac nas co w Ciebie wstapiło siadz i sie zastanów czy powinnas pic brac czy cos tam robila ..Kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
tak powaznie pisze, no i czlowiek uczy sie na bledach, pierwszy raz mnie takie cos spotkalo i wiem ze ostatni, pisalam wyzej ze szanuje sie, mam szacunek do siebie i zawsze mialam mam w chuj znajomych i kazdy wie jaki mam stosunek do sexu i puszczania sie, tyle razy tlumaczylam kolezankom a sama sie zachowalam jak one :o kuuuurwaa nic nie biore i nigdy nie bralam, moj nalog to tylko papieorsy, pije rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
ej nie jestem jakas glupia ludzie :o tutaj to cos napisac :o to chyba dobrze, ze w ogole mam kaca moralnego w przeciwienstwie do miliona dziewczyn z naszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaca moralnego? prosze cie to moze czas najwyzszy przed zrobieniem loda przypadkowemu kolesiowi sie zastanowic a nie na forum szukac slow otuchy przyjmij to jako nauke na przyszłosc szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
tak kaca morlanego, heh kurwa widze, ze jestem jedyna dziewczyna, ktora zrobila cos zlego :o wielce swiete sie znalazly :o z reszta jak mozna czytac cos co ktos pisze i dopowiadac sobie? :o napisalam, ze sie znamy, cos nas laczy i troche to juz trwa, wiec ja nie wiem gdzie przeczytalas, ze byl przypadkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piedziele
wiecie co skaczcie przesadzac !!! I co to takiego !!! Wszystki udajecie swiete kury domowe !!! Najlepiej w habit sie ubierzcie !!! Wszyscy faceci to lubia, tak samo jak kobiety. To calkiem normalna rzecz. Po co sie dzielic tym z kims innym, a szczegolnie na forum - nie wiem. Kobieto, napewno zrobisz to jeszcze nie raz w swoim zyciu !!! Moze nie tak, tylko z facetem ktorego bedziesz kochac i bedziesz z nim dluzej... Dlatego masz teraz wyrzuty sumienia. A ty myslisz , ze jak jest w zwiazku wieloletnim? Jakby bylo ciagle po bozemu, to kiedys napewno by sie znudzilo i potem sa wieczne zdrady!! Kobitki jesli macie takie podejscie do seksu, to nie dziwcie sie potem ze facet szuka okazji!!! Jestem normalna zona grubo po trzydziestce z dwojka dzieci i z udamym pozyciem malzenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywnioskowałam poprostu ze nop nie mialas nr tel od niego itp nie warzne poprostu na przyszlosc nie rób przypadkowo lodów faceta nie bedziesz miala potem wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfvdsgdvjbakjekgas
z polykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
ja pierdziele...no wlasnie chcilam uslyszec takie slowa :) dzieki, tym bardziej ze wiem, ze sa dziewczyny, ktore robia to non stop a mi sie zdarzylo to raz, normlanie jestem w szoku nie z polykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam mloda i glupia
szalalam jak Ty, a nawet gorzej:) Czasami mialam kaca moralnego, po ktoryms razie przestalam w ogole zalowac:) Zmienialam facetow jak rekawiczki:) Czasami nawet nie wiedzialam jak mieli na imie:) No i co z tego????????????????????? Teraz jestem dobra zona i matka! Nie zdradzam meza! Autorko mozna poszalec, ale trzeby wiedziec kiedy skonczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo raanyyyy
Autorko--jesli sie szanujesz, o nie klnij tak, proszę. Poza tym -- rozumiem,ze nie skonczylas jeszcze 18 lat, skoro nie chcieli Ci sprzedac papierosow---a piszesz,ze mialas juz 2 acetow, z ktorymi uprawialas sex..Hmm, niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to w ogole tekst \"zacznij sie szanowac\"???? i to jeszcze z ust kobiet!!! a co ona go kurwa przywiazala i na sile mu wylizala?? helooolll a on to co??? dlaczego nikt nie mowi o tym kolesiu, ze jest latwy!!1 zaraz mnie cos trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
oo dzieki za pocieszenie :) nie wiem tylko teraz jak to z nim, nie bede z siebie robila idiotki i sie jakos tlumaczyc przed nim bo to chyba bez sensu, czas pokaze, mam tylko nadzieje, ze zachowa sie odpowiednio, nie jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam mloda i glupia
o rany! Ona wcale nie jest taka zla jak na te czasy:) uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
mam 21 lat :D no za te fajki to sie wkurzylam, cale zycie daja mi wiecej lat niz mam, ale jak akurat czasem nie mam portfela ze soba to nagle dowod chca :o i owszem mialam dwoch facetow, z jednym bylam 4 lata, taka pierwsza mlodziencza milosc, niestety nie wyszlo, poznalam drugiego z ktorym bylam tez dlugo i tez nie wyszlo, mialam byc w zwiazku i sie meczyc tylko dlatego, zeby nie uprawiac sexu z drugim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piedziele
napewno nie jedna z nas miala kaca moralnego po pierwszych igraszkach z mezczyzna. To calkiem normalna rzecz. Przyzwyczaisz sie. Tylko dla wlasnego szacunku nie rob tego z kazdym mezczyzna !!! Mialas przynajmniej tez z tego jakas przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lód lodem tylko
czemu piszesz o tym na miecierzynstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo raanyyyy
hmm, albo sie szanujesz, albo robisz loda malo znanemu chloptasiowi. Nie da sie tego polączyc. Ciekawe, jaką ci teraz opinie wyrobi he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
ale ja nie robie tego z facetami, naprawde robilam to tlyko z moimi dwoma, mialam duzo okazji, gdybym chcialam to na swoim koniec naprawde moglabym miec sporo zaliczonych gosci, ale tak po prostu nie robie no ja w sumie nie mialam bo nie chcialam, jak lezelismy i sie calowalismy to po prostu nabrala mnie ochota na maxa, zajebisice pragnelam mu to zrobic i zrobilam, ale ogolnie bylo zajebiscie przyjemnie, pol nocy, caly ranek i az do poludnia bylo super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
a bo zawsze jak zakladam temat to wchodze na byle jakis temat z ogolnego i nie patrze na co szanuje sie, zrobilam to raz i wiecej nie zrobie, no wlasnie nie wiem co z ta opinia :o znam go juz troche i chyba nie zachowa sie jak gowniarz, tym bardziej ze cos miedzy nami jest i ciagnie sie to troche, ale pewnie juz juz sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleczowiankaaa
no szkoda wlasnie :D ale mieszka sam i na slowa "wpadnij na obiad" zareagowal tak pozytywnie, ze nawet nie bylabym w stanie prosic go, zeby zostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos krecisz
najpierw pisalas ze byliscie rano razem, a jak poszlas po papierosy to on wyszedl z domu! po drugie przeciez chyba mu mowilas, ze idziesz, nie? wiec jesli mimo wszystko wyszedl, to raczej potraktowal ciejak zwykla zdzire:( a po trzecie to pisalas ze znacie sie juz sporo! I jeszcze nie masz do niego numeru? Nie chce mi sie wierzyc, ze takie rzeczy sie w dzisiejszych czasach trafiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba bylo mu zaproponowac ze mu cos upichcisz tym bardziej ze sam mieszka:D oby Ci nie zrobił złej opini bo szkoda by było ale jesli zrozumialas saoj blad i wyciaglas wnioski to na przyszlosc nie swojemu facetowi nie rob lodzików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszyt w krateczkee
no przyszlismy pozno, rano normlanie spalismy, po fajki poszlam okolo14 a z 40 minut wczesniej zadzwonila jego ciotka, nie powinno mnie byc doslownie 2 minutki, a mnie nie bylo na pewno przez jakies 25 minut no wlasnie nie wymienilismy sie, czesto sie spotykamy, ladujemy na tych samych imprezach i jeszcze nie bylo takiej, ktora spedzilibysmy oddzielnie, na drugi dzien np umaiwamy sie na konkretna godzine i spotykamy sie na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam wszystkim
słuchaj! ja kiedyś tez zrobiłam loda facetowi :) byłam dziewicą, bardzo się szanowałam i nadal tak robię po prostu on mnie wtedy pociągał, omotał, wykorzystał, no i chciałam mu pokazać, że jestem dojrzała :O kobieca, że robię takie pikantne rzeczy nagadałam mu wcześniej, że już wiele razy to robiłam, a on był w ogóle pierwszym chłopakiem z którym to robiłam :O w każdym razie, - zrobiłam, żaluję ale stało się to RAZ, od tamtej pory nic z nikim ( 2 lata) i mam zamiar się tego trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×