Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZROZUMIEC FETYSZ Stop.

Polecane posty

Gość gość

Nadal nie potrafisz uzyc swojego rozumu i wyobrazic sobie, ze fetysze sa rozne, stopnie tego fetyszu tez. Ja lubie stopy, inny facet piersi czy tylek (te rzeczy akurat tez lubie;). Jeszcze inny zwraca szczegolna uwage na wlosy, szyje, dlonie itd. Jesli wiec kazdy facet, ktory ma slabosc do jakiejs czesci ciala, mialy sie udac do specjalisty, to obawiam sie, ze wiekszosc nadaje sie na taka wizyte. Nie napisalem co konkretnie lubie i jak bardzo. Nie kupuje rzeczy od uzytkowniczek tej strony. Jestem w zwiazku od kilku lat, normalnie uprawiamy seks. Nie potrzebuje stop, czy butow, zeby sie podniecic, albo zeby uzyskac satysfakcje seksualna, wiec nie wrzucaj ludzi do jednego worka, bo to naprawde plytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta i uwielbiam gdy facet lubi stopy. Sama o nie bardzo dbam, są gładkie, z pomalowanymi zawsze paznokciami, lubię gdy facet zwraca na to uwagę, pieści je, albo sobie trzepie penisa moimi stopami. Uważam stopy kobiece za piękną część ciała. Tzn tylko moje mi się podobają, uważam że są idealne, stopy innych kobiet mnie brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) bo stopy bardzo wazna rzecz,a i sa aprawde piekne,ale tylko zadbane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można napisać ,że kobiece zadbane stópki są aseksualne? Przecież to straszna profanacja. Piękne kobiece stopy kobieta chodząca boso jest tak seksualnie powabna i subtelna ,że trzeba mieć bardzo niski próg wrażliwości by tego nie dojrzeć. Kobiece stopy to poezja tak samo jak każda część kobiecego ciała i my mężczyźni fetyszyści nie skupiamy się tylko na stopach i basta . Każda część kobiecego ciała jest dla nas cudowna. Po prostu uwielbiamy ciałko kobiece. Jak można napisać ,że stopy są aseksualne? Rozumiem z niektórych wypowiedzi że seksowne mogą być tylko piersi pupa i cipka? Czy tylko z tego składa się ciało kobiece? A gdzie delikatna szyja kark seksowne plecy , ramiona zadbane dłonie brzuszek biodra uda i stópki? W takim wypadku jestem chyba fetyszystą całego ciała kobiecego , którego praktycznie każda część działa na mnie powabnie . Na szczęście wszystkie partnerki z którymi w moim życiu miałem szczęście się spotykać nie miały problemu co do moich upodobań dotyczących stóp -a początkowo nie wszystkie to akceptowały i były skrępowane , ale wynikało to raczej z braku empiryzmu . Tak czy inaczej w dalszym etapie każdej z Pań zawsze to sprawiało mniejszą lub większą przyjemność i następnie same mnie do takich zabaw zachęcały. Uważam , że praktycznie każdej kobiecie może sprawiać to przyjemność fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stopy sa jak kazda inna czesc ciala !! i bardzo potrzebna,prowadza nas przez zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopy SA ohydne,od nich chyba tylko hoooj brzydzszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mi tak pieści, mam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój fetysz to szpilki, same stopy, bez szpilek, mnie niezbyt pociągają, wręcz są aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan833
Szukam kobiety ktora lubi gdy facet piesci masuje jej stopy.Jestem z okolic Łodzi piszcie dziewczyny bogdan833@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwak_37
Bo tu nie ma co rozumieć - trzeba po prostu dostrzec piękno kobiecych stóp, ich kształtu, poruszania się... Dziewczyny, nie skrywajcie Waszych skarbów, pozwalajcie je pieścić. Mam nadzieję, że jeszcze są takie, które pozwolą się namówić: dziwak_37@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbijcie sobie w przeglądarkę: femdomfun1 bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nas dużo. zobaczcie w przeglądarce: femdomfun1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×