Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milena92

Zsunięta prezerwatywa

Polecane posty

Gość milena92

Witam.Znalazłam się pierwszy raz w takiej sytuacji więc proszę o wyrozumiałość.Pod koniec stosunku zauważliśmy,że prezerwatywa znajduje sie na samym końcu członka.Podejrzewam,że zsuneła się już we mnie, a nie przy wyjmowaniu. Poza tym do wytrysku doszło w środku.Jakaś zawartość jednak w niej była.Miałam wtedy dni płodne.. Czy istnieje duże ryzko ciąży? Proszę o poważne odpowiedzi,naprawdę sie obawiam. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Wydaje mi się,że ta odpowiedź była zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli uzywacie za duzych prezerwatyw... jezeli nie minelo 72 godz to do apteki po tabletki po.... wtedy bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
No właśnie nie była to za duża prezerwatywa. Używamy ich od bardzo dawna, pierwszy raz się tak zdarzyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wk******ają nas już te zmyślone historyki od rzekomych tępych loch, które wolą pytać na forum dla przygłupów "czy istnieje ryzyko ciąży?" niż nasikać na dostępny w każdej aptece test ciążowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, rozwinę wypowiedź w pewnym wieku, nie tak łatwo sobie zrobić dziecko, i czasami jak się za to zabiera to okazuje się że jeden miesiąc bzykania w różnych pozycjach, a szczególnie tych najbardziej skutecznych jednak nie wystarcza a dla młodych to jeden taki przypadek jak twój może być skutecznym golem do siatki, a plemniki bywają bardzo sprytne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec no masz rację, chociaż zakładam że jak człowiek zgłupieje to najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy a test to chyba nie od razu działa? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
bywalec F8 Jeśli tak bardzo cię to wk*** to wcale nie musisz odpowiadać na pytanie "tępej lochy". Kulturą osobistą nie grzeszysz jak widać. Na test jest za wcześnie, możesz oszczędzić sobie prostackich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak mi się kojarzyło a tak w ogóle Kotka, to co ty proponujesz to się w głowie nie mieści, w naszym kraju antykoncepcja to cytuję: codzienny holocaust nienarodzonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Akurat wiem co to test i mam zamiar go zrobić. Jednak chyba nic złego w tym,że chciałam się poradzić osób,które być może znalazły się już w takiej sytuacji.No ale wygląda na to,że wypowiadają się tutaj tylko tacy co na każdym kroku muszą dowalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak wpadłam, wiec ryzyko jest i to duże, nie chce straszyć ale Gospodarz dobrze pisze, no i koniecznie tak jak Kotka pisze, do najbliższej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to albo czekanie w strachu do daty, kiedy test jest mozliwy i w razie bingo, zbieranie na wyprawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam żadnego problemu w aptece, i sprzedali mi ją "po godzinach ", farmaceuci rozumieją takie "nagłe" przypadki i zazwyczaj też są właścicielami aptek więc dbają o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Czyli rozumiem,że jest duże ryzyko.. Jednak na tabletkę się nie zdecyduję. Narazie pozostaje mi czekanie na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się wybierzesz do apteki po tabletkę po... to najpierw musisz mieć na nią receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za ku/tasa mial ten co cie dymal ze prezerwatywa mu sie zsunela, to mogl sobie lepcem przykleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Akurat w tym przypadku sądzę,że to wada prezerwatywy, bo jak już wcześniej pisałam nigdy wcześniej się to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka zapobiega zapłodnieniu więc czemu się nie chcesz zdecydować? Wolisz liczyć na szczęście i się denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, hormony buzują, akcja przyspiesza, zdarza się ... a nie wiem czy lekarze tak ochoczo dają - coraz więcej jest tych konsekrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Receptę? Od kiedy? mnie sprzedali bez ale fakt, że było to parę lat temu. Bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Akurat znam przypadek gdzie tabletka nie zadziałała a do tego zostawiła po sobie poważny skutek uboczny, więc zraziło mnie to w pewien sposób. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: "Tabletki po przepisywane są wyłącznie na receptę – może Wam ją jednak wystawić każdy lekarz, także weterynarii. W metodzie tej najważniejszy jest czas, toteż gdy macie możliwość pojechania do szpitala – czy to w nocy, czy w majowy weekend – jedźcie. Czas działa tutaj na waszą niekorzyść. Niestety jednak możecie się spotkać z odmową wystawienia recepty na ten preparat – część lekarzy błędnie uznaje go jako środek wczesnoporonny. Nie poddawajcie się! Jedźcie do następnego szpitala, bądź udajcie się do prywatnego ginekologa. Gdy Twoją jedyną metodą antykoncepcji są prezerwatywy – proponujemy, byś od lekarza wzięła receptę na tabletkę po. Wykup ją i zawsze noś w portfelu. Dzięki temu, gdziekolwiek wyjedziesz, nie będziesz musiała martwić się o znalezienie lekarza, gdy pęknie Wam gumka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będziemy mieć na forum kolejną samotną mamusię, bo zamiast działać i wziąć tabletkę, woli liczyć na cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat znam przypadek gdzie tabletka nie zadziałała a do tego zostawiła po sobie poważny skutek uboczny, więc zraziło mnie to w pewien sposób x Chyba ci się pomyliły tabletki po z wczesnoporonnymi, tabletka po to zwykła tabletka antykoncepcyjna z tym że z większą dawką hormonów, od jednej nic ci się nie stanie i do gościa wyżej, tak tabletki po są na receptę, chyba że w aptece się zlitują i dadzą bez, na co dziś bym nie liczył, bo apteki są szczegółowo rozliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena92
Nie ,nie martw się samotnej mamusi kolejnej nie bedzie.. Poza tym gdyby ciąża była dla mnie końcem świata to wziełabym odrazu tą tabletkę! Z tego powodu nie mam zamiaru się pochlastać ;/ Po prostu chciałam się dowiedzieć czy jest duże prawdopodobieństwo w takiej sytuacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena92--Najpierw trzeba sie zabespieczyc samej nie polegac na kims, a pozniej pozwolic na wkladanie ci ku/tasa i pozwolac na duupcenie Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zsunęła się całkiem, to teoretycznie nie powinno się nic stać, ale lepiej się zabezpieczyć i wziąć tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×