Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość mnie sie to podoba

Moja kolezanka przytyla po ciazy okolo30kg!!!:O Niedawno jak ja widzialam schudla juz prawie do wagi sprzed ciaza:) Mowi,ze po pierwsze ma duzo ruchu przey dziecku (1rok) a po drugie stosowala diete z zaupka kapusciana. Co sadzicie o tej zupce,naprawfe tak mozna schudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ......
a nic nie schudlam. Ale nie marudze, zupa mi smakowala to jakos latwiej mi to przezyc. Gdyby to byly katusze to wtedy bym marudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej zaufalam od przedwczoraj ja stosuje z jakim skutkiem - zobaczymy! A ty poprostu sprobuj - \"lepiej sprobowac nawet gdybys miala zalowac ze sprobowalas, niz nie probowac i zalowac ze sie nie sprobowalas\". nie wazylam sie jeszcze bo to wa wczesnie ale dzis zauwazylam ze moje pantofle sa jakies \"luzniejsze\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam na niej
przez tydzien 2kg. Ale nie stosowalam sie do'rad', czyli nie jadlam samych warzywek pierwszego dnia, czy owockow drugiego, tylko zupka(3xdziennie)+ to na co mialam ochote, ale miescilam sie w 1000kal na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej dobry sposób
na jojo. wystarczy popatrzeć na wahania wagi stosującego tę dietę Aleksandra Kwaśniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam na niej
masz racje poprzedniczko. Jesli zacznie sie jesc, jak przed dieta, to jo-jo murowane. Ja polecam 1000kalorii na pocz i co tydzien zwiekszac dawke kalorii o 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno sa
rozne przepisy na te zupke? slyszalam ze nawet z samej glowki kapusty i cebuli mozna ugotowac i tak samo odchudza? jakie znacie przepisy na te zupke w jakim czasie ta kolezanka schudla te 30 kg? w tym czasie jadla tylko zupke kapusciana? fakt zupka odchudza berdzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie to podoba
schudla przez okolo rok:) utrzymuje wage. dawala wszystkie warzywka,zeby miec witaminy.Oprocz tego mowila,ze ma lepsza cere i wlosy.... zastanawiam sie,bo mam do schudniecia az 25kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dokladnie tyle
samo i zamierzam zaczac ta dietke ale sa rozne przepisy na te zupe,dlatego jesli mozecie dziewczyny wklejcie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu pomoglas
Ewusia zawsze mozna na Ciebie liczyc,uczynna kobitka z Ciebie ,dziekuje slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób z niedoczynnością tarczycy lub w dolnej granicy przy niedoczynności polecam kapustę włoską, bo ona nie upośledza czynności tarczycy. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupsssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupsssssssssssss
sama kapusta odchudza wiec wystarczy glowka kapusty,6 cebul i koncentrat pomidorowy i zupka odchudzajaca gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to byloby na tyle
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam na niej
mialam dokladnie te same skladniki, ktore podala Ewusia44, z tym ze trzeba bylo dodac pora, ale zakaz byl soli i bulionow tez nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to byloby na tyle
na forum fitness bylo ze mozna tylko te skladniki co podalam wczesniej:) taniej i mniej krojenia:D jakby ktos mial lenia jak ja czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jutro ugotuje
i zamierzam pociagnac na zupce do Swiat;] kiedys podczas 2 tygodni sporo na niej schudlam i o dziwo efekt utrzymal sie ponad rok,potem pofolgowalam i teraz musze dietkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy mozna ta zupke ugotowac tak by warzywa byly tak na pol twardo? nie cierpie miekkich rozgotowanych warzyw. czy efekt bedzie ten sam? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapiej na pewno nie rozgotowywać warzyw. Ja miałam rózne twardości w zależności jak się udało i nie zauważyłam różnicy (tylko w smaku :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj 2 gi dzien diety
tylko na zupce,czuje sie conajmniej 2 kg lzejsza niz wczoraj,dodatkowo,biore Kelp,magnez z wit B,oraz tabletki skrzyo i pokrzywa,czuje sie super,polecam wszystkim ktorzy chca szybko sie odchudzic,najgorszy jest chyba 1 szy dzien,ssie,meczy glod,dzisiaj czuje sie jak nowonarodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć odchudzaczki 🌼 Takiego topiku mi właśnie brakowało. Ja wczoraj postanowiłam że od dziś przechodzę na dietkę z kapuścianką. Wieczorem ugotowałam zupę i mam nadzieję wytrwać na niej przynajmniej te zalecane 7 dni. Mam nadzieję że przygarniecie mnie do swojego topiku i razem będziemy mogły się wspierać w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przepiu na zupę to faktycznie w necie jest trochę odmian. Dla mnie problemem była sól. W części przepisów podawane było że można osolić w innych że bezwzględnie sól zakazana. Ja postanowiłam soli nie dodawać. Zamiast tego 1 kostkę rosołową i łyżkę sosu sojowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ilu ja diet juz probowalam,wszystko zarzucalam po 3 dniach-zupa wiele razy pozwolila mi sie odchudzic,wiec wrocilam do tego sposobu,kiedys schudlam na niej 25 kg-nabytek po ciazy:) teraz mam tez sporo do stracenia-ok 20 kg i zamierzam wytrwac,na razie do swiat ,potem od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zupke,to nie dodaje kostek rosolowych tylko doprawiam \'warzywkiem\" i koperkiem,w miare smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia milo nam bedzie jesli do nas dolaczysz,ja zamierzam byc na zupce miesiac,no ale ja mam sporo do stracenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupke gotuje z mrozonek o nazwie \"zupa prezydencka\" ,a jesli nie to z kapusty wloskiej i 6 cebul,gotuje na 3 dni ,trzymam w lodowce,odgrzewam tylko porcjami,dodatkowo jw pisalam biore witaminy,moja rada ,pijcie duzo wody,to poskromi glod,wczoraj wypilam etapami 5 litrow wody przegotowanej ,do kazdej szklanki dodawalam lyzke soku jablkowego 100% tymbarku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×