Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z hip hopowcem. Plusy i minusy.

Polecane posty

Gość gość
zależy co rozumiesz przez bycie hiphopowcem? Czy takim prawdziwym, czy będącym na pokaz A w obu przypadkach na pewno będzie to, że będzie jarał trawe, bo tak przeważnie nakazuje, subkultura hiphopowców, jak sie wzoruje na czarnucha z bronxu to moze mówic na ciebie moja d****** dupa itd, i to też jest minus a co do plusów, to będziesz na pewno grzać sie w jego blasku, no bo w końcu to fejm być hiphopowcem, będziesz czuła się cool, będziesz woziła się fajnymi brtykami, no i w sumie tyle. Jak pezyjdzie mi cos jeszce do głowy to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma plusów, hh reprezentują biedę więc o wożeniu się fajną bryką możesz zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość hh to tzw. dresiki co palą piją ćpają i nic ciekawego nie robią... jak mnie drażnią Ci ludzie kiedyś jakiś co pisze niby teksty pijak i ćpun daleki znajomy moich znajomych prowokował mnie do bójki, sporo niższy, chudszy, wątpię żeby ćwiczył codziennie jak ja, jakoś go uspokoiłem ale facet mnie bardzo poniżał... nie chciałem go bić bo nie mam zamiaru tłumaczyć się przed policją i może jeszcze odpowiadać za to że komuś krzywdę zrobiłem ale gdyby nie to że było to miejsce publiczne pełne ludzi to raczej by dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×