Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhh

związek...on młodszy o 8 lat

Polecane posty

Gość ehhhhh

Wpadlam jak śliwka w kompot...chyba.. już sama nie wiem. Od jakiegos czasu spotykam sie z facetem, ja mam 31 a on 23 lata. No i wszystko na to wskazuje,ze sie w sobie po uszy zakochalismy. Doswidczenie mi mowi,ze to nie ma sensu.. a serce mowi co innego. jest mega dojrzały jak na swój wiek , bardzo odpowiedzialny i dba o mnie. Miala któraś z Was moze podobne doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie zwiazki i maja sie bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
no mi wlasnie tez z nim jest bardzo dobrze, ale obawiam sie,ze po jakims czasie to wszystko legnie w gruzach. a ja jako,ze mam juz te swoje 31 szukam juz kogos na stałe, przygody i romanse mnie nie interesuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
może ja juz za dużo przezylam, i po prostu brak mi tej pewnosci,ze w przyszłosci ta róznica wieku jednak da nam popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno. Ale co masz do stracenia? Bierz co daje życie. Drugiej szansy nie będzie. A i może jako 1 -ni na 1000 stworzycie wspaniałą i szczęśliwą parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
marzę o tym... ale boje sie ,ze moj realizm wszystko popsuje... wiem wiem marudze juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, my jesteśmy już 15 lat razem i jest super. Liczy się nie różnica wieku tylko charakter. dojrzałość i prawdziwe uczucie. Też się bałam że mnie mój facet zostawi.Dwójka dzieci i staż same mówią za siebie. Jesteśmy szczęśliwą rodzinką! Jak trafisz na świnię (nie ma wtedy to znaczenia czy starszy czy młodszy) i tak odejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
powiem wam szczerze,ze jestem mile zaskoczona tymi komentarzami...chyba spodziewałam sie negatywnych wypowiedzi :) ale jednak sie myliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
gość dziś a ile jest roznicy wieku miedzy Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno, jak ktoś nas nie zna nie domyśla się że jestem starsza :-) Raz się ubawiliśmy w hotelu jak panie w recepcji po zobaczeniu paszportów wywaliła na nas oczy ze zdziwieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie 7 lat i 10 miesięcy bez 2 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
no a miedzy nami 8 lat dwa miesiace i 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
miedzy nami troszke widac ta różnice, moze za kilka lat juz nie bedzie taka widoczna...ale wiem jedno...ludzie potrafią byc okrutni i mało wyrozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam, nie ma co się martwić na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż przed ślubem moi znajomi i rodzinka mówili mi że nam się nie uda... mówili że "za młody" dla mnie. To samo mąż miał, jemu mówili "za stara"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
NocnySzfedacz w zyciu wiele przeszłam, miedzy innymi rozwód, wiec to nie tak,ze caly czas bylam sama :) No pewnie,zebym poleciala..ale niestety jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co innego. :-) Służba nie druzba. :-D To opowiedz jak to wszystko się zaczęło. Czas ci szypciej zleci. I będziesz kochać mogła lecieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NocnySzfedacz dziś Komentarz 1000% trafiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
no to switnie,ze mam takie miłe towarzystwo na tą nudną noc ;) a wiec to było tak :.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też ze służby zdrowia? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
poznalismy sie... hmmm przez internet :) dosc czesto sie to teraz zdarza jak wiecie. mieszkal ode mnie 250km ;) kiedy zaczelismy sie spotykac i zaczeło nam zalezec to sie przeprowadzil do mojego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
nie, ja nie służba zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
bo czuje sie jak w bajce ;) do tego pomaga mi wychowywać synka, który ma prawie 7 lat... sam nie miał fajnego dziecinstwa i obiecal,ze da mu to czego sam nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dawna się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×