Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwrot polskiego zasilku POMOCY!!!

Polecane posty

Gość gość

Sluchajce, moj ex facet (nie maz) staral sie o kindergeld bo miesza i pracuje w niemczech. Podpisalam mu wniosek i dalam wszystkie papiery bo alimentow mi nie podniesli (mimo ze on zarabia w euro) a mam zasadzone 400zl. No i przyznali mu roznice. Ja skladajac nowy wniosek o zasilek polski dalam w mopsie te decyzje, bo pani sie co rusz pytala co z tym kindergeldem. Dodatkowo poradzila mi ze moga wyslac pismo do rops i kindergeld bedzie przychodzic na moje konto no i alimrnty bede dostawac extra. Ex wysyla mi caly przyxnany kimdergeld ok 160e = 700zl. On nie wie ze ja zlozylam papiery w Ropsie. I dzis dostalam pismo z opieki ze caly zasilek co bralam od momentu przyznania kindergeld mam oddac!!! Bo niby nie mozna dostawac rodzinnego w dwoch panstwach. Jak to jest? Przeciez on dostal roznice?! To moze miec zwiazek z ta akcja z ropsu aby KG byl przelewany na moje konto? Przeciez jeszcze przelewaja mojemu ex???!! Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ta decyzje i jest tam.napisane ze on dostaje roznice to nie powinni zadac od ciebie zwrotu. Odwoluj sie od decyzji. A na jakiej podstawie uwalniasz swiadczenie? Podobno mozna je uwolnic jak ojciec nie przekazuje kasy a tobie przeciez przekazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak na jakiej podstawie? Pani w mopsie powiedziala ze wyrok o alimenty wystarczy bo kindergeld jest na utrzymania dziecka dla faktycznego opiekuna. I ze nalezy mi sie caly kindergeld - nie kosztem alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×