Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ICoZTegoKimJestem

Żyć mi się nie chce :/ morduję się Dukanem, a wyglądam jak pasztet :(

Polecane posty

Gość ICoZTegoKimJestem

na początku września musze być laska nie pytajcie ale musze i już(ważne dla mnie) morduję się pieprzonym dukanem, nie dojadam, bierze mnie na napad nie raz a wyglądam jak :/... dobra macie zdjęcie słowa są zbędne. 17 lat i taki wygląd.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d2b505c611e8a15.html Szybko schudnąc. tylee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
takiego czegoś nikt nie nazwie fajną, zgrabną laską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież jesteś akurat...
...czego Ty chcesz od siebie dziewczyno?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
zapewne jesteś kobitką, skoro tak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież jesteś akurat...
Tak jestem, ale jak ja bym tak wyglądała to bym była wniebowzięta:) Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
159/ok. 48-49 kg. co do gościa od spodni-to jest dobry rozmiar. każde rozmiar większe już zwisają i wogóle nie trzymają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiopta
popieram kup nowe spodnie chyba , że te są nowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy się odchudzasz? Koleżanka na Dukanie schudła 16 kg i nic o "mordowaniu się " nigdy nie wspominała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta niewiele da, jeśli nie zmienisz na stałe nawyków żywieniowych. PS. wcale nie jesteś gruba, wystarczyło by zrzucić 5 kg i będziesz miała świetną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
kipota-tak są nowe. i jest to moj prawidlowy rozmiar, nic mnie nie cisnie :/ ku*wa po prostu w każdych wyglądam jakby były za małe, a jak te 'większe' bym kupowała, to by się nie trzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest dobry rozmiar bo boczki ci wyłażą. Kupują laski za ciasne spodnie i wygladają komicznie:o a i jestem kobieta a nie gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
wiem nemezis walczę o te 5 kg chociażby wlaśnie. a co do mili... ograniczyłam żarcie jakieś 2, 3 tyg temu. na Dukanie jestem..dobra trochę mało..3 dni.. ale dla mnie to katorga... na śniadanie jajko, na obiad drób.. i tak w kółko.. a siły na nic bo wiecie węglowodany niestety zabronione.. i gdyby jakiś efekt bardziej znaczący, coś co motywuje a tu takie coś w lustrze.. i bądź tu mądry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo zwyczajnie
powinnas miec spodnie z wyzszym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona kazika kontra hedora
hmm....mam nadzieje że chcesz ważyć 48-49....bo wyglądasz na jakieś hm...65 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
Luiqendi sorry, nic w nicku nie wskazywało.. kurde no ale młoda jestem jak kupię takie za duze to tez smiesznie wygląda ..nie wiem dziwne te rozmiary. zresztą... czekam jak na zmiłowanie na schudnięcie.. tylko to parcie na węgle mnie dobija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież jesteś akurat...
Myślę że wagę masz prawidłową, ale fakt te biodrówki wyglądają beznadziejnie bo wpinają Ci się w boczki...więc albo kup sobie rozmiar większe, albo z wyższym stanem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
no to jest najgorsze że wyglądam na spaślaka a waze mało :/ ale to jest niski wzrost wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Dziewczyno nie jest tak źle :-) Trzymaj się zasad tej diety , a z pewnością schudniesz Nie ma innej opcji do września na dukanie to Ty niteczka będziesz :-) tylko trzymaj się w I i II fazie zasad Mi po 2 dniach wklęsły policzki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo zwyczajnie
dziewczyno. nogi masz ładne, tylko te boczki. noś chwilowo bluzki odcinnane pod biustem i luzne u dołu i sobie spokojnie chudnij;) bez nerwów, nie jesteś pasztetem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta waga mi nie pasuje, przy takim wzroscie i wadze dziewczyna ma wprost idealne wymiary, a odchudzanie szybko doprowadziloby do niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
ale co ja poradzę że tak wyglądam?! kurde nikt mi nigdy nie wierzy jak mówię ile waże z taką budową to się tylko zaj.... aa nerwy mi już puszczają. niby nie jestem pasztetem ale... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Tylko nie ma mowy o głodzeniu pamiętaj Jedz dużo dozwolonych produktów , ponieważ wszystko tkwi właśnie w spalaniu białka im więcej białka tym organizm potrzebyję więcej energi na jego spalenie . Ot cała filozofia To działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup hula hop, najlepiej z masażerami, a pozbędziesz się boczków. Co do Dukana, to wymaga dyscypliny, to dieta na dłużej. Ograniczenie chleba, ziemniaków i słodyczy powinno przynieść efekty plus ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48kg?:D nawet przy tak niskim
wzroscie to niemozliwe! mam 162cm, wazylam i 30 kg i 90 kg i powiem ze to nieprawdopodobne, ja tak wygladam jak waze ok 68-70kg... moze masz mniej miesni, wiecej tluszczu, wtedy powiedzmy ze mozliwe jest 62kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×