Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dAdario

Życie jest tylko jedno, więc trzeba Je dobrze wykorzystać

Polecane posty

Gość dAdario

Przyjemności. Może nietypowe, ale podniecające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAdario
Witam. W szczególności panie, które mogły by mi odpowiedzieć na kilka intymnych tematów. Otóż chodzi mi o moją koleżankę, która sprawia mi wiele przyjemności i moją dziewczynę, którą kocham. Robiłem i uwielbiam robić z dziewczyną wiele rzeczy, ale moja koleżanka robi mi ciekawsze rzeczy. Oczywiście moja dziewczyna nic o tym nie wie, ale chciałbym zrobić wiele takich rzeczy razem z Nią. Podoba mi się bardzo i nie chcę Jej stracić, więc nie chcę Jej tego powiedzieć tak, aby nie myślała, że chcę potraktować Ją czasem tak, jak po prostu dziwkę. Jestem facetem i wiadomo wszystko, mam czasem małe wymagania, dlatego jeżdżę do koleżanki na małą kawę bo woli wypić ostrą czarną ze mną niż ze swoim mężem, a dziewczyna moja jest delikatna i mam obawy jak zareaguje na tę propozycję. Jak mam zaproponować swojej dziewczynie seks w pupę, żeby więcej ej nie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na odpowiedź od dziewczyn, które też lubią w pupe i też pierwszy raz się bały, ale zrobiły to dla swoich facetów. Jaka była wasza reakcja? Co Wam powiedzieli Wasi faceci? Jak mam Jej to powiedzieć, że chcę sprawdzić jak to jest bo nie chcę wiedzieć, że wiem bo się domyśli i sprawię kłopot Jej i mojej koleżance, którą szanuję za to, co dla mnie robi i jak mnie potrafi rozpalić... To wielkie koleżanki, ale tak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAdario
Ps. Może i wielu z Was dziewczyny Wam faceci tego nie mówili, ale szczerze na pewno z chęcią wsadzili by Wam w pupe bo to super uczucie. Wiem bo robi to ze mną kumpela, która mówi mi więcej niż swojemu facetowi, a On się brzydzi. Szanuję Ją, ale się nie kochamy i robimy to dla przyjemności. Mam dość zdradzania mojej dziewczyny, ale jak mam Jej to powiedzieć? Po prostu pomarać po pośladkach i jej delikatnie powiedzieć to, że tak mnie podnieca Jej tyłek, że mógłbym Jej wsadzić w pupe czy co? Dalej mam Ją zdradzać tak, jak może Was faceci czy może chciałybyście usłyszeć to od Nich? Jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię Wam dziewczyny super uczucie dla mnie. Róbcie to z Waszymi facetami, a zobaczycie jak Oni odwdzięczą się Wam... W końcu nie na darmo łapiemy Was za pośladki, a Wy to tolerujeććęĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie wsadzaj i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×