Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

Ja tu już też będę zaglądać :)) Chcę pogacować jeszcze tak ok. 2,5 tyg i będę wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! bardzo ciekawy temat, gratuluję, że udało się go założyć Tobie Agucha :) moje życie po Gacy :). Waga w normie,dzis ważyłam 59,7, a więc ciutkę wzrosła,ale jest ok, oby jak najdłuzej ją zachować.Obiady w większości nadal jem z pary, na kolacje białko i staram sie o tych samych porach 5x dziennie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie,czy w Łodzi tez działa Gaca??? jaki to koszt wogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dzieki 5 czerwcz sie przejde:) a faktycznie mozna duzo schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi widzę, że sie rozwijamy :) ja schudłam 28 kilo na dziś :), a jeszcze do końca samej diety mam kilka dni. Witaj gosia -m , właśnie gdzieś mi Cię wcięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Może tak zrobisz sobie stopkę ?? :P jak zobaczyłam Twoje -28kg .. to mi "kopara opadła" :D I TY Kobieto jeszcze narzekasz ??!! prawie 3 zgrzewki cukru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś chciałam zrobić, ale się chyba skiepściło - ja to mam szczęście do kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Aga nic się nie chwalisz a tak Ci ładnie poleciała waga. Garatulacje! Chciałabym tyle wazyć, jak o osiągnę, może 1-2 kg mniej na przybranie- zaczynam wychodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi asel też witaj w nowym miejscu - ale i do tego "starszego" musimy wracać - dokładnie, jak to któraś z Dziewczyn ujęła - jestem od Was wszystkich uzależniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha płacisz za stomatologa ;) moja szczęka leży na podłodze ;) Piszę skargę, pytanie tylko gdzie by tu napisać, kochanie jak to jest z tym prawnym zakazem takich spadków ;) chyba to chodziło o Ewik. Chcę jeszcze podziękować za liścik i jego zawartość :):):) A całkiem serio to gratuluję serdecznie, i tak trzymać dziewczyno :) nie ma to tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Cudownie pochudłyście Aga wielkie gratulejszyn. Gacance też nic nie ujmuję Wprawdzie za moment powinnam zobaczyć 5-tkę z przodu ale przedemną jeszcze jakieś 8 kg do wychodzenia, czyli w moim przypadku ok 2 miesiące Trzymajcie dla mnie miejsce na bank zamelduję się Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atna - to ile Ty chcesz ważyć ???? Nie zobaczysz swojego cienia nawet :) Łomatko muszę wziąć kredyt na dentystę dla Gacanki i Komeli :P Która jeszcze??? To od razu poproszę o więcej kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha Atna- gratulacje super wynik ! Dziewczyny a Wy ćwiczycie regularnie w domu czy na siłowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko - ja czasem udaję, że ćwiczę :(. Nie mam specjalnie kasy i nie chodzę na siłkę, ale bardzo żałuje. Ale za to raz w tygodniu intensywnie tańczę salsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aga- gratuluję spadku i wytrwałości:) Mam nadzieję, że za ok 3m-ce i ja będę tu częsty gościem i po wyjściu ,że spotkamy się w kilka dziewczyn i zatańczymy salsę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie jest lekko,trzeba uważać co się je, po wyjściu z diety :) mam do przodu 1,7, niby to normalne, ponieważ była mowa,ze przybedzie 2-3kg, ale cos z psychika sią robi i juz się boję, oby nie przybywało więcej.Pozwolilam sobie w wekend na ciasto z rabarbarem i nie wiem jak nie mysleć o słodyczach wieczorem:) chleb jem okazjonalnie, obiadki w większości z pary, hm...:)Pozdrawiam Was wszystkie, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosi-m
Witam Cię Kamelko! Cisato rabarbarowe na spodzie kruchym, na mące gryczanej,z fruktozą,hm trzeba się bardzo pilnować.Zmieniłam nawyki, jem śniadanie,następne posiłki o wyznaczonych godzinach, chodzę na siłownię i fitnes,ale i tak waga do 3 kg myślę przybędzie.Oczywiście bedę walczyć z samą sobą :) w trakcie wyjścia z diety schudłam 1kg na szczęście, zobaczę jak będze mi waga rosła, to na koniec miesiąca zrobię sobie 4 dni karkówki,jeszcze zobaczę.Potwierdza się wszytko co pisała Pigułka o swoim męzu, jak cosik dodatykowo zjadł, waga rosła. Ja jeszcze byłam 6tygodni zamiast 8 na wyjściu z diety, chyba jakoś tak, rety już nawet nie pamiętam dokładnie, może to tez ma wpływ, nie wiem....może panikuję zabardzo...Dobrej nocki życzę,do jutra papapapp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjscie z diety które stosowałam, jest oczywiscie z forum. Wysłałam Ci na email ale jakiś problem z wysłamiem, dlatego tu wklejam dla Franka82. Gratuluje Ci tak dużego spadku wagi i pozdrawiam serdecznie:) 15:19 [zgłoś do usunięcia] kasiek861010 pierwsze 2 tyg wyjścia z diety wyglądają tak : 4 dni: 1 posiłek: 2 kromki wasy 65 g sera białego (niekoniecznie chudy) 2 posiłek : 100 gram piersi z kurczaka 3 posiłek godzinę poźniej : 0.5 kg owoców (oprócz winogron i bananów ) 4 posiłek : 180 gram udka z kurczaka (dla kobiet 160) 150 gram warzyw 50 gram kaszy łyżka oliwy z oliwek 5 posiłek: jajko gotowane 135 gram warzyw 250 jogurt lub kefir naturalny kolejne 3 dni to 1. 3 Kromki wasy i 45 gram schabu pieczonego 2. 100 gram piersi z kurczka i 150 gram marchewki 3. 0,5 kg owoców 4. 110 gram piersi z kurczka,180 gram warzyw, 50 gram kaszy lub ryżu brązowego,łyżka oliwy z oliwek 5. 150 gram jogurtu naturalnego i 120 gram chudego sera. kolejne dni wyglądają tak samo I muszę zmartwić was ważymy mięso PRZED przygotowaniem. Jeszcze raz życze wytrwałości w diecie i dam znać we wtorek jak wygląda dieta na następne 2 tyg Przy wychodzeniu z diety te same zasady - zero soli, zero cukru, zero cytryny, woda 4 litry. KOLEJNE DWA TYGODNIE WYJŚCIA: A teraz obiecana dieta na 2 tygodnie na wyjście : 4 dni : 1.Posiłek 3 łyżki płatków owsianych na wodzie 4 suszone śliwki 250 jogurt naturalny 2.Posiłek 100 gram piersi z kurczaka 3.Posiłek godz.później 0,5 kg owoców 4.Posiłek 110 gram piersi z kurczaka 50 gram kaszy gryczanej 220 gram warzyw 1 łyżka oliwy z oliwek 5.Posiłek 150 gram chudego twarogu 150 jogurtu naturalnego kolejne 3 dni : 1.Posiłek 2 jajka 2 kromki Wasy 2.Posiłek 100 gram piersi z kurczaka 150 gram marchewki 3.Posiłek 0,5 kg owoców 4. Posiłek 155 gram piersi z indyka 180 gram warzyw 1 łyzka oliwy z oliwek 60 gram ryżu brązowego 5.Posiłek 150 gram chudego twarogu 250 gram kefiru 15:23 [zgłoś do usunięcia] kasiek861010 KOLEJNY ETAP WYJŚCIA- 4 TYGODNIE WPROWADZENIE SOLI 1 tydzień 3 dni wybranej diety 1 dzień Śniadanie: 3 kromki chleba żytniego z masłem i wędliną owoce,po godzinie jogurt owocowy 150 gram obiad: schabowy w panierce z solą,ryż,warzywa kolacja: serek wiejski 3 dni wybranej diety 2 tydzien 2 dni wybranej diety 3 dni schabowy lub inny kotlet 2 dni wybranej diety 3 tydzien : 1 dzien diety 4 dni zwykły obiad 2 dni diety 4 tydzień: 1 dzien wybranej diety 5 dni zwykły obiad 1 dzien diety Tłuszczówki nie robimy,wybieramy sobie jakąś dietę,która była wcześniej,Czyli np.Śniadanie : płatki owsiane,jogurt,śliwki,2 śniadanie owoce,obiad ryż,warzywa,pierś,kolacja ser biały i jogurt,oczywiście może być inny jadłospis,pełna dowolność,chodzi o to że wprowadza się powoli sól, a i najważniejsze, dzień przed i dzień po jedzeniu schaboszczaka ograniczamy spożycie wody do połowy czyli jak był 5 l teraz pijemy 2,5l. 6 żelaznych zasad K.Gacy po wyprowadzeniu z diety: 1.Jedzenie systematyczne co 4 godziny 2.Ćwiczenia min.2x w tygodniu 3.Na kolację białko(ryba,jogurt,ser,jajko) 4.Waga z czerwoną lampką(to ustalamy na konsultacji),jeśli przekroczymy tą wagę,albo zbijamy dietą,albo ćwiczeniami 5.Ostatnie 4 dni miesiąca -tłuszczówka 6.Jakiś specyfik AFTER trzeba zażywać (CLA Kwas linolowy). I to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka84
Dzięki wielkie :) uspokoiłaś mnie bo zastanawiałam się nad tym wyjściem z tamtego forum i nie wiedziałam czy któraś kobietka na nim wychodziła ;). Super! Buziolki dla wszystkich odchudzonych, odchudzających i wahających się. Dziewczyny nie czekajcie na lepsze chwile tylko: ZRZUCIE TO Z SIEBIE ! WARTO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisałam sobie to wyjście, porównam je z tym które mam nadzieję dostać na konsultacji :). Podzielę się z Wami moimi uwagami, jeśli będzie odmienne. Bo mnie tu się coś nie zgadza - najpierw piszą, że 4 ostatnie dni to tłuszczówka, a przedtem, że inna dieta. I mnie moja konsultantka też mówiła, że nie trzeba tłuszczówki. Dopytam w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka84
Dzięki Aguś jesteś kochana:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zrozumiałam, że na wychodzeniu nie robimy tłuszczówki, tylko którąś dotychczas stosowanych diet białkowych. A w 4 ostatnie dni miesiąca, juz po wyjściu, tłuszczówka. Konsultanci mówią co innego? Pytałaś o to wychodzenie? Strasznie jestem ciekawa jak to naprawdę jest z tym wychodzeniem. Ta rozpiska, która krąży po necie to rozpiska, która kiedys wkleił na dietach Frodo. To już się mogło zmienić jak początek diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×