Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zycie w szwecji

Polecane posty

Ciagle slysze ze zyje sie tam jak w bajce, a kumpel ktory tam kiedys mieszkal jakis czas mowil mi, ze ulice sa tak czyste, ze jak spadnie cos na ziemie to mozna z ziemi na luzie jesc xdddd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubogacą cię uchodzcy a mają czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsi bo pracują niż ci twoi .. tylko kozy i ciebie ****ają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak z tego co mi wiadomo i oni i ci drudzy lby upieerdalaja i na pal dvpa wsadzaja, wiec zadnej roznicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze musisz znac to z autopsji, coz wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki tepy jestes czy tylko udajesz, sam poruszyles pierwszy ten temat wiec to ty z autopsji wiesz ze uchodzy ubogacaja tutejszych swoimi walorami, wiec to ja tobie wspolczuje biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię mentalności tego narodu, gdzie kobieta nie może zrobić mężczyźnie obiadu czy herbaty, bo uważa się to za szowinistyczne. Rządzą feministki i tępią każdą wolność i wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie jak kobiety gotuja swoim mezom, bo maz zmeczony i marudzi a kobieta mu musi uslugiwac jak sluzaca :D. Ja bym mojej zonie szwedce codziennie gotowal i podawal do lozka ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też nie możesz, tam się nawet drzwi kobietom nie otwiera, bo to szowinistyczne. Każdy sobie rzepkę skrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem, ze w szwecji podobno para bierze slub i zazwyczaj po 5 latach juz sie rozchodza, ale nie wiem czy to prawda ;D. To co tam mozna a czego nie mozna lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Szwecji zakazany jest seks klasyczny by nie dyskryminować kobiet , które w trakcie leżą pod facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teorii wszystko tam można, w praktyce nic. Kraj hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na łyżeczkę, żeby kobieta była równa mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tematu to pedofil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie lubię mentalności tego narodu, gdzie kobieta nie może zrobić mężczyźnie obiadu czy herbaty, bo uważa się to za szowinistyczne. Rządzą feministki i tępią każdą wolność i wybór. hhhh przeczysz temu co piszesz. W jaki sposób feministki tępią wolność i wybór? Raczej popierają wolność i wybór, u nich kobieta ma wybór a nie obowiązek zrobienia obiadu facetowi jak w PL. U nas to "normalne" że kobieta wraca z pracy i bierze sie za robienie obiadu. Nie zastanawia nad tym że jest zniewolona przez głupie zwyczaje i rutynę niewoli w której sie utopiła nawet nie wie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To, że może, ale nie musi, to właśnie tak powinno wyglądać, ale niestety tak nie jest. Tam się źle na to patrzy. Zapytaj jakiegoś mężczyznę ze Szwecji czy kiedyś kobieta zrobiła mu obiad albo herbatę. Na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko na łyżeczkę, żeby kobieta była równa mężczyźnie. hahahahaha i tak nie będzie po rowno, najpierw na lewej stronie a potem na prawej. Poza tym żeby było po równo to facet też musi udostępnic swojej dziury kobiecie, wtedy moze się uważac za c/w/e/l/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To, że może, ale nie musi, to właśnie tak powinno wyglądać, ale niestety tak nie jest. Tam się źle na to patrzy. Zapytaj jakiegoś mężczyznę ze Szwecji czy kiedyś kobieta zrobiła mu obiad albo herbatę. Na pewno nie." xxx Mnie bardziej interesuje czy facet kiedyś zrobił obiad albo herbatę kobiecie. Z jakiej racji kobieta ma usługiwać facetowi? Z wyjątkiem kiedy jest służącą której się za to płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kobiecie też nie robi. Mówię, że każdy sobie rzepkę skrobie. Uważam to za głupie, bo w związku powinno się robić coś dla drugiej osoby z czystej chęci czegoś miłego. Raz ja żonie obiad, raz ona mi. To jest normalne, a nie takie regulacje społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ogolnie z tego co piszesz wychodzi na to ze szwedki to zimne suki, malzenstwo sie bierze nie wiadomo po co, i calymi dniami sie siedzi na kanapie i oglada telewizje bo nic nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Musisz pojechać i zobaczyć na własne oczy. W tym kraju nic się nie dzieje, tak samo jak w Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, skoro kobieta nie zrobi facetowi obiadu to urażony dumą facet tez nie zrobi kobiecie i wtedy każdy musi sobie. W Polsce dalej kobieta musi i nie potrafi sie nawet postawić facetowi, bo sie boi ze ja odetnie od źródła utrzymania :( Już lepszy ten system w Szwecji, przynajmniej kobiety mają swpoj honor i udowodniły że nie sa człowiekiem drugiej kategorii na wiecznych usługach facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem o tym, ze tam feministki, ale to jest dziwne bo skandynawia to przeciez kraje wikingow... ja akurat mysle, ze majac zone to wstyd jej sie prosic by obiad zrobila czy cos do jedzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po co sobie tak pozwalają? Zrobienie czego dla drugiej osoby w związku jest normalne i piękne, ale musi wynikać z chęci i być stosowane przez obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji do Wikingów to bardziej podobne są kobiety niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W Szwecji do Wikingów to bardziej podobne są kobiety niż faceci. x kvrwa tez mi sie tak wydaje xdddddddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×