Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zyczenia, savoir vivre czy jakos tak

Polecane posty

Gość gość

witajcie czy dzieci Waszego rodzeństwa , chrzesniacy składają Wam jakiekolwiek zyczenia w roku? ( swieta, imieniny, urodziny itp.) . Bo Wy pewnie im składacie? np. na imieniny /urodziny. Czy powinno to funkcjonować w dwie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorek
instytucja matki/ojca chrzestnej/chrzestnego to farsa. ja mojej chrzesnicy nie widzialam juz kilka lat, kontaktujemy sie tylko przy okazji jakiegos spedu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie chodzi mi konkretnie o instytucje chrzestnych . Bardziej czy np. Twoja siostra ma 15 letnia córke która zaprasza cie rokrocznie na imieniny , składasz jej zawsze zyczenia itp. a ona nigdy do Ciebie nie zadzwoniła z zadnymi zyczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorek
hipotetycznie: 15 lat to juz spory dzieciak i jezeli Ty jej skladasz zyczenia to ona Tobie tez powinna (jesli nie sklada od tego sa rodzice zeby ewentualnie przymusic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przymusić , nie ma jak zyczenia z przymusu ale pomijając to . Oczywiście zwróciłam siostrze uwagę starałam się najdelikatniej jak potrafie. strzeliła focha , zwyzywała mnie ze mszcze się na dziecku (15 lat) jeśli nie przyjdę na urodziny :-( . I tak dziwnie mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×