Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zylastareka

zylaste rece-czy jest na to rada?????

Polecane posty

Gość zylastareka

czesto na rekach wyskakuja mi takiegrube zyly. nie wyglada to estetycznie. czy sa na to jakies sposoby?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE JAJAAA
mam takie same rece .zyly jak u chlopa jakiegos styranego robota a nic nie robie../masakra..mam łapy jak angelina jolie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylastareka
ja tez niby ma szczuple rece a zyly jak u faceta pracujacego fizycznie blleeeeeeeee. sa momenty ze zyly sie chowaja i wuwczas jest ok. no ale niestety raczej sa widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylastareka
no ja tez nic ciezkiego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanmmm
Przytycie. Wychodzą ci zyły, bo nie masz tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylastareka
no ale jak ma mi przytyc reka??? nie widzialam zeby ktos mial na rekach tkanke tluszczowa. no mamy problem bo to nie wyglada estetycznie. kobieta powinna miec ladne dlonie . takie zylaste to ylko odstraszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tymi zylami???? Nikt nie ma sposobu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziśka Fiśka
Ja też pobijam temat. Jestem załamana swoimi dłońmi.Przytyłam 10 kg właśnie po to,by wyzbyć się tego kompleksu, ale wszystko na nic, dłonie wyglądają coraz gorzej. Wstydze się wyjść do ludzi, zwłaszcza latem.Gapię się kobietom na ręce, u żadnej nie dojrzałam takiego koszmaru jaki mam ja. Widziałam setki dziewczyn duuużo szczupleszych ode mnie, wszystkie z ładnymi, delikatnymi dłońmi. Załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie geny, niestety i nie ma na to rady ;( też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaxxK
Ja to też mam ten problem jestem rahabilitantka i ludzie zwracają mi nawet uwagę na dłonie i ręce paskudne mam żyły po całości rąk wstydzę się ich i często chodzę z długim rękawem żeby zakryć najgorzej lato bo nie ma jak zaczynam mieć ogromne kompleksy z tego powodu zastanawiam się czy można to jakoś operować czy się da coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna, laski, za każdym razem jak już jestem przekonany, że kobieca głupota niczym mnie już nie zaskoczy, to wyskoczycie z czymś nowym naprawdę ciężko mi uwierzyć, że ktokolwiek może być aż tak durny :o wam się kompletnie już w doopach przewraca z dobrobytu i nieróbstwa! jak mawiała moja babcia "tylko na sybir was wysłać, a szybko durnoty wam z głów wywietrzeją". pasuje jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To durnoty męskie też na Sybir :) Bo np .łysieja ,albo maja mały wzrost .I też się tym przejmują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×