Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zywotnosc plemnika

Polecane posty

Gość gość

Czesc mam mały dylemat... Robilam chlopakowi dobrze reka i mialam spermę na dloni dlon wytarlam do sucha potem na dworze gdzie jest zimno o tej porze roku stalam na autobus byla to,godzina po 16 autobusem kechalam niecala godzinę w domu poszlam po pewnym czasie do lazienki wymienic tampona i zapomnialam umyć ręce czy jest mozliwosc zaplodnienia?? Czy plemniki mogly przezyc jakims cudem i byc zdolne do zaplodnienia. Dodam ze ja bylam ubrana mialam spodnie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze odpowiedzcie mi szczerze nie nabijajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze dorośnij po drugie najpierw nauka i znalezienie pracy potem seks po trzecie skoro boisz się ciąży to się nie bierz za seks po czwarte plemnik poza organizmem człowieka może przeżyć około 4 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego ze mam 18 lat i to,ludzka sprawa ze sie obawiam i nie uprawialam seksu!! Tylko reka go dotykalam. Naucz sie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam,niech ktoś jeszcze odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś poza domem, jechałaś autobusem, wróciłaś i nie umyłaś rąk? To bardzo niehigieniczne, fee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest mozliwosc zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo 1- wytarlas ręce 2- minęło dużo czasu od tamtej sytuacji do wymiany tampona 3- plemniki żyją tylko kilka min. 4- skoro wymienialas tampona znaczy że masz okres, a w okres teoretycznie nie można zajść. W ciążę wbrew pozorom łatwo nie da się zajść. Ją z mężem staramy się rok - regularny stosunek hez zabezpieczenia. I dodam abyś pouczyla się o Biologi kobiety. Teraz w szkole sa takue nie potrzebne przedmioty a o seksie nie ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jsk byś zaszła w ciążę to byś była dziewica w ciazy :) ostatnia taka sytuacja miała 2000 lat temu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×