Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Argen

Zarejestrowani
 • Zawartość

  309
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

O Argen

 • Urodziny 01.01.1869

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Autorze. Ona wybrała już na starcie. Nie spodobałeś się jej. Gdyby tak było, sama zainicjowałaby kontakt i pomagałaby w rozwoju tej znajomości.
 2. I to jest właśnie „programowanie społeczne”. Musisz mieć kogoś, bo inni też mają.
 3. Co to za gra? Jedyną grą jaką kojarzę z wysadzaniem budynków to Gangland, ale z całym miastem to nie znam.
 4. Co to za gra? Jedyną grą jaką kojarze z wysadzaniem budynków to Gangland, ale z całym miastem to nie znam.
 5. nie narzekam, dobrze mi jest Dach nad głową mam, kasę mam, neta mam. Głodny ani spragniony nie chodzę. Czego chcieć więcej?
 6. Tylko że w moim przypadku, pewien procent dziewczyn poznawanych przeze mnie, dość szybko sobie znajdowały jakichś kolesi. Proporcje 90% zajętych i 10% szybko zajmowanych - tak bym to ujął.
 7. Kolega ma dokładnie prawie ten sam problem co ja, kiedy próbowałem z dziewczynami.
 8. Pytanie z gatunku dość ciężkich, ale postaram się odpowiedzieć. Dałbym jej wolny wybór, pytając jednak, co by zrobiła, gdybym nie był zdolny zarabiać / zwyczajnie zabrakłoby mnie - nikt nie żyje wiecznie.
 9. Kryteria wyboru są inne. Kobiety z tych rejonów świata: - nadają się na żony - potrafią się zająć domem i dziećmi - ogólnie są fajne i miłe
 10. Wiesz, niektórzy stawiali drinki a ch.j z tego mieli
 11. Dokładnie. Ale za małolaty się nie bierz. 18 w sam raz.
 12. 18 możesz śmiało zarywać - pełnoletnie są, więc żadna pedofilia Teoretycznie wiek zgody w PL jest 15, ale to małolaty, więc odpuść. 18+ i wyżej - w sam raz.
 13. A ja tam na to wyj.... mimo że już 30 lat skończyłem. Tak, jestem starym prawiczkiem ale mam to w dupie. Ani to demon ani anioł. Arystotelesie, polecam zainteresować się MGTOW. Też kiedyś byłem taki jak ty, ale zrozumiałem, że nie ma co się denerwować i rozpamiętywać - ojej, nie mam kobiety, życie moje jest puste, i inne tego typu pierdoły.
×