Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Argen

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1580
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

197 Excellent

O Argen

 • Ranga
  Stary Gwardzista :)

Ostatnio na profilu byli

4919 wyświetleń profilu
 1. Spoko nie ty jeden Jest takie powiedzenie: Don't chase the pussy, chase the dreams. Albo lepsze: The pussy ain't worth it. Jak się znajdzie kolejna, to pamiętaj - bez rzucania się jak głodny pies na szynkę. Pewnie się za bardzo napaliłeś i ... Teraz będziesz mądrzejszy. A jak nie znajdziesz - to też tragedii nie będzie. Będzie dobrze. Błędy popełniłeś - na przyszłość wyciągnij z nich wnioski i nie popełniaj ich ponownie.
 2. Argen

  Do niewierzących w pandemię

  I gry komputerowe - np seria S.T.A.L.K.E.R.
 3. Jak można tak się zapuścić, że aż worek rozrywa? Z moich doświadczeń w branzy sprzątającej mogę polecić dwa sposoby: Sposób I: część śmieci przesypać do drugiego worka i wynieść obydwa Sposób II: spróbuj włożyć worek do wiadra i tak wynieś.
 4. Argen

  Czy 10 w makijażu to 3 bez?

  3 za nisko, ja bym obstawiał 6-7.
 5. faktycznie, jakieś parawany przydałyby się.
 6. Ciekawe, ile osób wyniesie z obecnej sytuacji wiedzę i zacznie oszczędzać jak tylko to minie. Niestety statystyki są nieciekawe. Wedle różnych szacunków około 30 - 40% mieszkańców naszego kraju nie ma żadnych oszczędności na „czarną godzinę” linku nie mogę niestety wstawić, sami znajdziecie w necie źródła.
 7. i ta specyficzna atmosfera...
 8. w ogóle te całe ministerstwo kultury to zbędny twór. to nie jest strategiczny sektor państwa - państwo nie powinno zajmować się kulturą. kultura niech finansuje się sama. żadnych dopłat ani dotacji. Elita...
 9. W porządku. A w czym jesteś dobra? Dobrej nocki wszystkim.
 10. mnie akurat się nie wyświetlają, bo w zasadzie mam blokera reklam tylko dla kafe mam wyłączonego. nieinwazyjne banerowe mogą być. no to może czysty przypadek, jak nie szukałeś.
 11. Reklama kontekstowa... zaraz, co wyszukiwałeś wcześniej?
 12. nie byłem, mam za daleko do Wawy ale poszedłbym jak wyżej Wszystko na tak
×