Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Turkuć

Zarejestrowani
 • Zawartość

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję z całego serca. Niestety, jak przeglądałem tematy tegorocznych na moim wydziale prac doktoranckich to nie było żadnego z mojej działki. Rok temu był jeden. Kiepsko to wszystko widzę. Życzę miłego wieczoru, idę bo muszę wcześnie jutro wstać, jutro też mam robotę, a w niedzielę spotkanie rodzinne i w efekcie rozwalony kolejny weekend.
 2. Na tygrysy trzeba mieć pozwolenie bo to gatunek priorytetowy. Na powszechne bezkręgowe już nie. Nic już nie badam. Maluje ściany na biało, szaro, a czasem zielono.
 3. Chruściki w domkach łapałem na zajęciach z fauny. Jeden zdążył się przepoczwarzyć w formę dorosłą, która umie latać, ale już nie umie pływać. ;( Fota z zajęć. https://zapodaj.net/e38c15f0ca56c.jpg.html
 4. Cześć. Chciałem ponownie złożyć życzenia Broken. Tym razem z okazji wczorajszego międzynarodowego dnia kota (International Cat Day 2019). Wielu tulasów, brykaksów i dobrego wieczoru życzę. Turkucie nie mają swojego święta niestety. Mogę się kiedyś podpiąć pod dzień chruścika (11 grudnia), bo to najbliższy krewny z tych gatunków co są na podorędziu w kalendarzu.
 5. A propos lesbijek. Czytałem niedawno mangę "Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością" Nagaty Kabi. Ciekawe doświadczenie pokazujące całe spektrum emocjonalności związanym nie tylko z kontaktami seksualnymi miedzy kobietami, ale również radzeniem sobie z depresją oraz innymi przyziemnymi problemami dnia codziennego (np. szukanie pracy, potrzeba bliskości z innymi itp.). Polecam również ze względu na ładną kreskę komiksu. :3
 6. Najlepsza piosenka dla pijących
 7. Japoński w ogóle to śmieszny język. W 2 piosenkach pojawia się wyrażenie "Doki doki" co oznacza bicie serca pod wpływem podekscytowania.
 8. Na płycie z której pochodzi ta piosenka czyli E-girls E.G 11 jest więcej takich piosenek (38 w sumie) i jeszcze słodszych.
 9. Dzisiaj po raz drugi mi zjadło posta. Nie wytrzymam z tym o forum.
 10. Turkuć

  Dedykuje wszystkim ta piosenkę

  Dwa utwory mi zablokowało przez 2 edycję.
 11. Turkuć

  Dedykuje wszystkim ta piosenkę

  I wzajemnie dziękuje za utwory w komentarzach. A obecnie słucham sobie płyty E-girls - E.G 11 z zeszłego roku. Kompilacja 38 najlepszych utworów tej grupy. Dostępna jest w całości na Spotyfy. Jeden utwór z tego albumu d jest dobry na piątkowy wieczór:
 12. Turkuć

  Dedykuje wszystkim ta piosenkę

  Fajny cover znanej piosenki. Można się wyciszyć po ciężkim tygodniu Voyage, voyage to super utwór szczególnie w wykonaniu zespółu Gregorains. Jak lubisz pozytywne kawałki to polecam japoński pop, który katuje od kilku lat. Pomógł mi przetrwać gorsze okresy w życiu.
 13. Turkuć

  ale się w tym roku opaliłam

  A używasz kremu z filtrem? Cześć Broken. Chciałem tylko złożyć Ci najlepsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Tygrysa. Dużo tulasków i brykania nie tylko na kafe.
 14. Przebierałeś jak już. Byłem na na dosyć sfeminizowanym kierunku, więc teoretycznie mogłem gdybym tylko był bardziej uspołeczniony.
×