Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

adazina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1138
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

67 Excellent

Ostatnio na profilu byli

788 wyświetleń profilu
 1. Witajcie !! Cyferko, dzieny za kawę. Lubię ją, lubię Was, lubię nasze wspólne poranki. x Globusku, czy Ty się czasem nie doprawisz jeśli jutro na cmentarz pojedziecie...?? Oj, nie jest to chyba dobry pomysł. My z synem na sobotę umówiliśmy się. W tym tygodniu ani on, ani ja nie możemy. Dopiero w sobotę. x Imuś, kochana jak tam dziś...?? x U nas pogoda dziwna. Wprawdzie jest ciepło, ale jednocześnie strasznie mokro. I to wcale nie deszcz, a opadajaca wilgotna mgła.
 2. Witajcie !! Imuśkowa kawa wtorek nam rozpoczyna. Z wielką przyjemnością zasiadam. Jak tam u Ciebie, jak się czujesz?? x Cyferko, mleko mówisz, och ta jesień. U nas ciepło, ale niezbyt to dobrze, bo niezbyt zdrowo. W pociągach sporo ludzi kaszle i kicha. Wystrzegam się jak tylko mogę tych zainfekowanych. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Ale na razie jakoś się trzymam. Wnuki mojej najbliższej sąsiadki grypę jelitową przechodzą. Oby mnie to nie trafiło. x Globusiczku, gdzie jesteś....??
 3. Wieczór i ciemno już, to ja może melisę podam. Ona na sen dobra.
 4. Witajcie w niedzielę !! Kaweczka już czeka. Kto chce niech siada i popija, zapraszam: Ładny dzień wstał, słoneczny. A u nas gwarno i wesoło, bo wnuśkia uprosiła rodziców i na noc została. Teraz rozkłada wszystkie swoje zabawkowe kuchenne przybory i będzie robiła śniadanie. Spaghetti i kawę. A na deser budyń czekoladowy.
 5. Aaa... pizzę TEŻ lubię.
 6. A więc wspólny rosół... najlepsza z zup...!! Ciekawe czy Gobisiczka też...??
 7. Imuś, no tak... Matka Polka... nie ma rady, MUSI... znam ten ból...
 8. Cyferko, u Was na cmentarzu już pięknie posprzątane. Wspaniale! A my z synem w poniedziałek kolejne podejście robimy. Może tym razem nam się uda.
 9. Imuś, szalona kobito...!! Wiedziałam, że z łóżkiem lipa będzie. Wiedziałam...!!
 10. Globusku, masz rację. Pogoda bardzo zdradliwa. Niby jest słonecznie i wyjątkowo ciepło. Jednak w cieniu, lub rano i wieczorem, straszliwy chłód. Boję się przeziębień, więc chodzę w cieplejszych strojach. Jak trzeba, to najwyżej kurtkę rozpinam. A dobre buty, takie za kostkę, to już obowiązkowe. Cienki szal na szyję też. No i jeszcze ISMIGEN, ta moja szczepionka p/zapaleniem oskrzeli i płuc. Od 17 pażdziernika biorę jej drugą dawkę. A od 17 listopada będzie dawka trzecia. Oby mi to wszystko pomogło! Jak wiecie, bardzo się chłodnej pory roku obawiam. Każde przeziębienie może się u mnie skończyć kolejnym nawrotem choroby oczu. Na podglądzie widzę, że są trzy Wasze nowe posty. Idę poczytać.........
 11. Witajcie !! Jejku, jej... złe wieści. Imuś chora, Globusiczek prawie też. Kobitki ziółka Wam zaparzę, lipę z miodem: I jeszcze po talerzu gorącego rosołu: Dla Was leczniczo, a dla Cyferki i dla mnie zapobiegawczo.
 12. Cyferko, masz rację, rano czas gna nieprzytomnie szybko. Na rosół oczywiście zapraszam. x Imuś, dobre masz serduszko. Niech łóżko służy potrzebującym. x A my robotę na cmentarzu na poniedziałkowy poranek przełożyliśmy. Oby tylko nie padało.
 13. Mój synek już wrócił do kraju. Zobaczymy, być może na cmentarz uda nam się dziś pojechać. A jeśli nie, to trzeba będzie robotę na przyszły tydzień przełożyć.
 14. Globusku, oj tak, to dzięki Cyferce tu jesteśmy. Ona ten zakątek wyszukała. Mnie coś podkusiło i temat założyłam. Oby nam tu dalej dobrze było. Dobrze, cicho i spokojnie. x Cyferko, poranny maraton, to liście, czy może zakupy dla mamci? x Imuś, uuu... biedna pani majstrowa. Bardzo bolesna taka kontuzja.
 15. Witajcie Babeczki !! Wspólna kawusia... nasze czarowne chwile...
×