Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

adazina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3662
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

362 Excellent

Ostatnio na profilu byli

7264 wyświetleń profilu
 1. Ciociu Imuśku, Twoją poradę przeczytałam po powrocie z rynku. Zakupione celozje posadziłam w dwóch dosyć długich skrzynkach. Jeśli będą zapowiadali przymrozki, to najwyżej zabiorę je do domu. W piątek jadę po komarzyce. Mają mieć duże sadzonki. A Zimna Zośka to chyba, zdaje się, w sobotę? Więc ten jeden dzień/noc komarzyce w moim domu spędzą.
 2. Witajcie !! Nie było mnie, bo na rynek pojechałam. Kupiłam dwanaście celozji. Już przesadziłam i lekko podlałam. Zobaczymy jak będą mi rosnąć. Teraz na południową kawę/hetbatę zapraszam.
 3. Moderacja mnie nie wpusza. Buuu...
 4. Witajcie !! Nie było mnie, bo na rynek pojechałam. Kupiłam dwanaście celozji. Już przesadziłam i lekko podlałam. Zobaczymy czy przyjmą się i jak będą mi rosnąć. Teraz na południową kawę/hetbatę zapraszam:
 5. Cyferko, dziękuję ale nie. Nie znam się na pracy w ziemi i nie chcę więcej eksperymentować. Bardzo mnie kusi jechać jutro na rynek, pogadać z panią ogrodnik i zobaczyć jakie ma sadzonki. Ponoć ma już nie być przymrozków. Te kwietniowe chłody zalicza się jako wcześniejszych Ogrodników i jako Zimną Zośkę. Tylko czy to prawda...??
 6. Tak właśnie myślałam że jesteś Cyferciu na RODOS. Nareszcie przyszła ta wymarzona, przecudna pogoda. Cieszmy się nią.
 7. Witajcie !! Ach, jak ta kawka od Cyferki pięknie pachnie i kusi mocno. Niestety, moich zawciągów nie dało się już uratować. Z przykrością wczoraj resztki sadzonek wyrzuciłam.
 8. Cześć Immuś, cześć Emmi...! Ano przygoda z zawciągiem nie udała się. Szkoda wielka. Roślinki posadziłam w takiej zwykłej ogrodniczej ziemi. Od kilku dni zaczęły marnieć. Dziś padły definitywnie. Widać nie były mi sądzone. Teraz poczekam do Zimnej Zośki i dopiero wtedy pojadę zobaczyć co pani ogrodniczka ma w sprzedaży. Emmi, żwirku nie kupię, bo pewnie nabyłabym albo zbyt gruby albo właśnie wapienny.
 9. Witajcie !! Niedziela kłania się. Kawa i herbata już przygotowane i czekają na chętne panie: Brawo Emmi! Dałaś radę! Brawo, brawo...!! x Aniu, witaj! A co masz na myśli? Pewnie o rośliny Ci chodzi? Ja kiepska ogrodniczka i patentów żadnych nie posiadam. Mnie nawet, niedawno kupiony, zawciąg nadmorski padł. Albo sadzonki były słabej jakości, albo ziemię dałam zbyt żyzną.
 10. Hej Imuś! Dzielna Kobitka z Ciebie. Dałaś radę. Brawo!
 11. Jejuś, u Ciebie kolejny ponury dzień. Czekaj, zaraz poproszę słoneczko, żeby na północy wschód powędrowało.
 12. Hej Cyferko! Leć, leć... może chałeczkę dla mnie dostaniesz...?
 13. W moim mieście dzień wstał piękny. Słońce cudowne i tylko parę białych chmureczek po niebie płynie. Nic nie pada, nic nie wieje. Podobno we wtorek temperatura na południu Polski dojdzie do 30*. Czyżby uprzykrzone zimno już poszło sobie? Oby, oby, oby...!!
 14. Witajcie !! Macie ochotę na małe sobotnie poranne co nieco??
×