Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wyspa na Florydzie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Azja, Dworkowa to szczyt durnoty jakiej świat nie widział. Bezczelny babsztyl, który jest nieszczęśliwy w życiu i za to na wszystkich się wyżywa. Palma jak wežmie tabletki to jeszcze spokojnie rozmawia, jak nie weźmie to darcie na całego. Obie panie bardzo szybko zapominają co mówiły w niedalekiej przeszłości i myślą, że wszyscy to matoły. Internet nie zapomina. Ani jedna, ani druga nigdy w kapitalizmie nie żyły, ale wymądrzać się, to są pierwsze. Dworkowa to kolejny kąsek Palmy, już ją zaczyna podgryzać, tylko ta jej jeszcze do tyłka wchodzi. Ciekawa jestem jakim to sposobem Palma chce się osiedlić w Stanach. Ten chłop co z nimi prowadzi te audycje, to ma świętą cierpliwość. One robią z siebie coraz większe i.d.i.o.t.k.i. No, ale już mnie chyba przestaje wszystko dziwić jak tak realnie patrzę kto się za tego youtuba bierze. Lol
 2. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Dworkowej mąż jest informatykiem i prawdopodobnie nie ma firmy. Ona wyraźnie powiedziała, że chce w przyszłości firmę założyć czyli jak mówisz teraz nie ma żadnej, ani nie pracuje „produktywnie”. Nie używałabym tego zwrotu w stosunku do innych, ale one obie tak się drą do innych. Już wiele osób na youtubie mówi, że zrobiły z siebie pośmiewisko ale przede wszystkim jakimi są bezuczuciowymi osobami. Dworkowa jest głupia bo podała wszystkie dane w mediach, Palma sprytna bo się schowała. Ech, szkoda gadać.
 3. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Ja mam burzliwe życie w Stanach, przeszłam już niejedno, mam nadzieję, że i tym razem sobie poradzę. Najgorzej to stracić pracę, sąsiadowi się to przytrafiło.
 4. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Nie sprawdziłam, ale już po tym jak się w komentarzach do mnie pieniła, wiedziałam, że nie pracuje. Zresztą kto ma tyle czasu, żeby bzdury na youtube nagrywać jak się pracuje zawodowo i jeszcze dzieci wychowuje. A ja się zastanawiam z Karaibami Palmy, bo te jej świerszczyki i ptaszki to brzmią jak z cd, nie z realu. Mam ten sam klimat co ona i wiem co kiedy kumka i świerszczy. Nie obchodzi mnie gdzie mieszka, ale niech patologicznie nie kłamie, tak jak z tym Architektem. To nie jest twórczość, to jest obłuda.
 5. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Ktoś fajny komentarz napisał, że większość ludzi chce mieć dach nad głową, coś przyzwoitego zjeść i żyć w zgodzie i pokoju. O to ludziom chodzi, tylko chytre hieny jak dworkowa chcą miec wiecej i więcej, a i tak dzieci karmi kartoflanką byle te swoje numerki widzieć. Myślicie, że obie panie są szczęśliwe? Napewno nie i nigdy nie będą, a wylądują kiedyś w wariatkowie jak dobrze pójdzie, bo kto wie czy ktoś ich leczyć zechce. Szyderstwo i sarkazm obu pań napawa mnie obrzydzeniem. „Bogaci” ludzie i wcale nie mówię tu o dorobku, mają przede wszystkim empatię, klasę i serce. Żadna z nich tego nie posiada.
 6. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Naprawdę nie widzisz jej psychopatycznego zachowania? Jak długo ją oglądasz? Przecież ona kłamie jak z nut, zwala winę za swoje haniebne zachowanie na innych, ubliża, krzyczy, wyzywa na youtubie, oskarża o kradzież i zabójstwo, faworyzuje największe szuje w historii, a z edukacją widzów ma się to nijak. To, że z powodu pandemii jest/będzie kryzys to chyba każdy wie! Właśnie w Stanach to już widać na każdym kroku, ale to nie znaczy, że trzeba życzyć śmierci innym lub cieszyć się że będzie można wykorzystać krzywdę ludzką i się na niej wzbogacić, a obie panie to głoszą. Żadna z nich nie jest produktywna!!! Co robią, to jedynie sieją zamęt na youtubie i chcą na tym zarobić. Dworkowa nazywa sprzedanie mieszkanie swoją firmą, kręci przy tym że dopiero firmę będzie zakładać, a tak naprawdę to pierdzi w stołek, nudzi jej się i szuka poklasku, a za chwilę Ci każe tak jak Palma za te bzdury płacić. Już poradziła ludziom wyzbyć się całej gotówki?!?! I co tym złotem sobie tyłek podetrzesz? Palma by chciała w Stanach mieszkać, ale się tutaj absolutnie nie nadaje. Dworkowa tym bardziej. Tutaj sobie ludzie bardzo pomagają, a nie dobijają słabszych jak One by zrobiły. Normalni obywatele. Dworkowa nie umie czytać ze zrozumieniem i na żaden argument nie potrafi odpowiedzieć logicznie. Palma to już odlatuje w kosmos, bo sama nic ale nic sobą nie reprezentuje. Wydawało jej się, że karierę na youtubie zrobi, a tu nic. Mogę tylko współczuć ludziom, którzy w niej widzą jakąś wartość i czekam jak zacznie opluwać dworkową, a to za chwilę nastąpi. Imponują Ci takie osoby? Niegłupio piszesz, więc sądzę, że nie.
 7. Wyspa na Florydzie

  Pod Palmami

  Posłuchałam Palmy i dworkowej u tego Dna. Obie są niezrównoważone psychicznie lub wręcz bardzo chore. Ani jednej, ani drugiej w ich majątek nie wierzę. Bo jakbym miała tyle milionów, to w nosie bym miała te podatki. Dworkowa wyzywa w komentarzach, u Dna po dziesięć razy kopiowała ten sam komentarz. Dla mnie obie to psychopatki. Biada Polsce jak ma więcej takich ludzi, ale nie sądzę. O ile Dworkowa jeszcze mieszka w Polsce, to Palma drze gębę, z Bóg wie skąd, bo w te Karaiby to już nie wierzę. Obie żebrają o atencję na youtubie. Skąd tyle czasu u Palmy jak rzekomo pracuje? Skąd tyle czasu u Dworkowej jak rzekomo pracuje i dzieci wychowuje? Myślą, że krzykami i wyzwiskami zawojują świat. A Palma Dworkową przeżuje jak krowa trawę i wypluje, jak wszystkich dookoła.
 8. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  „Ale może być i tak: Gosiu jak Ci tam w tej Ameryce? Podoba Ci się? (Rodzice) A wiesz mamo, Floryda mi sie podobała, całkiem inna architektura jak u nas, domki jak na filmach amerykańskich, choć atmosfera typowo wakacyjna. W Arizonie Ola fajna , strasznie gorąco, przez wirusa wszystko zamknięte, ale koleżanka starała mi się pokazać co było możliwe, no i jeszcze został relaks na basenie! Pralnie specyficzne - w sumie ciekawe doświadczenia. No mam kogoś teraz co mnie chociaż do sklepu zawiezie, nigdy nie wiesz, co Cie spotka. Nie wiem gdzie dalej pojadę bo wirus wszędzie panuje, ale coś wymyślę, dopasuję sie do okoliczności.” Ale ja napisałam moje scenario, bo to w jej filmikach usłyszałam. Nie wiem jakich cudowności spodziewała się w Stanach, ale tutaj to natura jest przecudowna, miasta już może niekoniecznie, szczególnie jak widziane swoimi oczami bez filtra. Dlatego tak bardzo się denerwuję na te youtuberki co to zniekształcają i podkolorowują filtrami wszystko, bo później jadą takie Gosie w podróż marzeń i szczerze się rozczarowują. Ja też jak pierwszy raz przyjechałam do Stanów, to pomyślałam sobie, co to za dziadostwo widzę. Dopiero jak tubylec mi pokazał co warto zobaczyć, to ten kraj pokochałam i po czasie sama umiałam wyszukać sobie cudowne miejsca. A Stany to także przede wszystkim cudowni ludzie, a Gosia nie bardzo ma z nimi kontakt. Całą tą jej podróż uważam za jedno, wielkie fiasko.
 9. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  A może to wygląda tak: Gosiu jak Ci tam w tej Ameryce? Podoba Ci się? (Rodzice) A wiesz mamo, Floryda nie bardzo mi się podobała, drugie miasto fajne ale puste i do sklepu daleko na piechotę. W Arizonie Ola fajna ale nudno i taaak gorąco! Co tam robić na tej pustyni?! Za pralnią zepsute pralki i zimno, a ja nie mam odpowiedniego ubrania. No mam kogoś teraz co mnie chociaż do sklepu zawiezie, ale ogólnie to nieciekawie. Nie wiem gdzie dalej pojadę bo wirus wszędzie panuje. Rodzice: to wracaj do Polski dziecię, tu przynajmniej będziesz miała po siostrze samochód i pokój na strychu itp itd
 10. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Tu masz chyba rację, a po ilości reklam teraz wrzucanych na te filmy, to one chyba zarobki dają, no i pewnie współprace z reklamy badziewia. One wszystkie twierdzą, że widzowie ich nie znają, że w realu to co innego, ale tak naprawdę to nie sądzę. Tylko przez chwilę ktoś może poudawać, a potem i tak wychodzi szydło z worka, żadne zaklinanie tu nie pomoże. Żadnej z nich nie chciałabym w realu za koleżankę lub tym bardziej przyjaciółkę. Niejednokrotnie kiwam głową nad tym co przed tym ekranem wymyślają. Ale suma sumarum, to one muszą ze sobą żyć, ja to mogę po prostu wyłączyć.
 11. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Ja mam parę youtuberek, które oglądam od paru lat i tym samym śledzę ich „karierę”. Zaczynają jako fajne, takie swojskie dziewczyny, niejednokrotnie skromne. Po jakimś czasie taka jakaś pycha, buta i właśnie taka wredota od nich zaczyna bić. Ta kamera lub sodówka uderza im do głowy. Uważają się za wielkich twórców, a ja się pytam czego? Kłamstwo, kłamstwem pogania, prześcigiwanie się między sobą, która co ma, im więcej to czuje się lepsza. Zero empatii dla innych, zero bezinteresownej pomocy komukolwiek itp itd. Nie rozumieją, że ktoś może patrzyć na to nie z zazdrością, a właśnie politowaniem. Myślałam, że w dobie Corona wirusa, ludzie się zmienią w stosunku do siebie, ale gdzie tam. Ta kamera to dla tych youtuberek lub youtuberów takie krzywe zwierciadło. Na palcach jednej ręki można policzyć fajne youtuberki. Reszta to gwiazdy ze spalonego teatru. Smutne to jest.
 12. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Przeczytaj jak Ty się pienisz i ile razy, bo ktoś Ci wytknął hipokryzję. Tak, podkreślam, żeby się ludzie obudzili, bo są nabijani w butelkę. Nie podoba Ci się to mnie zablokuj, ha, ha. Ja po prostu przestaję szanować ludzi, którzy coś obiecują, a nie wywiązują się z tego. A Ty takich bronisz, że nic nie muszą.
 13. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Monika, wyluzuj. My sobie piszemy co chcemy, tak jak Gosia robi co chce. Nikt Ci tutaj nie dał prawa do rozkazywania nam na co Ci mamy odpowiadać. Ile Ty masz lat?
 14. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Betony, kwoki itp itd. Poczytaj sobie swoje posty jak się gorączkujesz. Do ognia byście za Gosią poszły a Ona i tak ma Was w głębokim poważaniu. Potrzebuje Was tylko do wpłacania jej na patronite, żeby sobie mogła życia poużywać, zamiast pracować. No, ale tak to jest jak się zapłaci za nie wykonaną pracę z góry, ha, ha. Robi tych patronów w konia. Gosi się po prostu znudziło „prozaiczne” życie. No to ma przygodę.
 15. Wyspa na Florydzie

  Szkocka Gosia

  Zauważyłam już nie pierwszy raz, że obrończynie danej youtuberki (nie tylko tu), bardzo się zacietrzewiają. Niejednokrotnie używają wyzwisk i niekulturalnych zwrotów, nie nadając się do dyskusji. Ciekawe dlaczego tak jest? Gosia i może sobie jeździć i robić co chce, niech tylko nie obiecuje gruszek na wierzbie. No rzeczywiście z czytaniem prywatnej korespondencji, dała plamę. Wydaje mi się, że nie ma co nagrywać, to wywołała dramę, żeby się działo pod filmem. Niejedna już to zrobiła dla wyświetleń i komentarzy. Jak tak się zachowuje w realu, to nie dziwię się, że znajomych brak. Bycie wredną w tym nie pomaga. Do podróży w Stanach kompletnie jest nie przygotowana i dalej zdania nie zmienię. A kanał ma dla widzów, nie dla siebie, ale dla niej widzowie to ”pan zrobił swoje, pan może odejść” . Inne też taką butę pokazywały, a jak wyświetlenia spadały, to „kochani” powróciło i podlizywanie się widzom też. Ja osobiście nie muszę tego oglądać, ale dla nich to jest zarobek, czyż nie?
×