Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wyspa na Florydzie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2182
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1154 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wyspa na Florydzie

  DeKretka1

  No to źle mnie postrzegasz i tyle. Mam to szczęście żyć w tym samym miejscu. A ty dalej poczytaj co to przenośnia, ironia. Jak ci napisałam wyżej, to ich życie i niech robią z nim co chcą. Nie będę bezmyślnie się zachwycała tym co te youtuberki pokazują, tylko dlatego, że ty byś tak chciała. Jak chcesz Kretce napędzać widownie, to pisz z kim innym, bo ja się już z tego wyłączam. I nie będę im pisać, że się o nich martwię, bo swój rozum mają, a jak nie, to to już ich sprawa.
 2. Wyspa na Florydzie

  DeKretka1

  A swoją drogą niech sobie Kretki robią co chcą. To ich życie, nie moje. Nawet się już o nich pisać nie pisze. Hejterów nie mają, mimo iż Kretka o nich wspomina co chwilę. Każdy z nas jest kowalem swojego losu.
 3. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Wszystko dobrze, nie wszyscy muszą być olimpijskimi sportowcami, tylko po co takie rzeczy nagrywać? Dla autentyczności? Nie można pobiegać czy pojeździć na nartach dla zabawy?
 4. Wyspa na Florydzie

  DeKretka1

  Założylaś specjalnie konto, żeby to napisać? Ty mnie przypadkiem nie zdiagnozowałaś? Hipokryzja jak się patrzy. Poucz się co to przenośnia.
 5. Wyspa na Florydzie

  DeKretka1

  Jak zwykle, coś ze mną nie tak. Marek wygląda cudownie, tryska zdrowiem, na pogotowiu z bólami ostatnio nie był, a praca po 12 godzin wcale mu służy. No to ci powiem, że jego kolega bardzo niedawno w wieku 50 lat zszedł z tego świata. Wszystko miał, i firmę i żonę i rodzinę i majątek. Zapracował się na śmierć. Mam nadzieję, że Marek się w porę opamięta, bo zniszczyć zdrowie to sobie można raz, dwa. Ja mu żadnych chorób pani adwokatko nie diagnozuję. Zmęczenie faceta widać jak na dłoni.
 6. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Kończę z tobą dyskusję, bo to ty jesteś narrow minded i ci się nudzi. Jak nie rozumiesz to obracasz kota ogonem.
 7. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Mój przekaz jest taki, że jak świadomie zapraszam gości do domu, to z szacunku do nich nie będę ich w biustonoszu i majtkach przyjmować, a że szanuję swoją pracę, to też normy w niej przyjmuję. A festiwal zwany Burning man, gfzie prawie wszyscy nago i artystycznie wymalowani na pustyni bardzo mi się podoba. I tam bardzo chętnie bym tak polatała lub tam gdzie kultura na to pozwala np wśród danych plemion w dżingli.
 8. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Czytaj ze zrozumieniem?!?!?! Napisałam właśnie coś zupełnie odwrotnego!!!! Że nie uważam, że tak ubrane kobiety o coś się proszą i to parę razy podkreśliłam!
 9. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Ja wyrażam tylko swoją opinię, której ty za nic nie chcesz przyjąć do wiadomości, obrażając mnie przy tym. Jeżeli chce się być inspiracją i influencerem, to trzeba odpowiednio godnie się zachowywać, bo można szkody innym narobić. Ja nie zgadzam się, że wszystko na youtubie jest artystyczne, czy tobie się to podoba czy nie. Ale jak dlugo będą tacy widzowie jak ty, którzy akceptują takie zachowanie, tak długo te damesy bedą wyviskaly ostatnią kroplę cytryny. A w realnym świecie jest tak, że te złe artystyczne gnioty, nie mają prawa bytu na rynku.
 10. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Szusz jest artystyczna?!?! No proszę przytocz mi chociaż jeden film, bo chyba nie nazywasz sztuką tych reklamowych gniotów? Zabierasz się za youtube? To lepiej dobrze przemyśl co będziesz pokazywała i jak, żebyś się póžniej pod murami nie musiała przemykać. Wrzucanie byle jakich kawałków do neta nie nazywaj sztuką bo obrażasz prawdziwych, zdolnych artystów. A Architekci pracujący w biurze jak najbardziej nimi są mimo iż w biurach projektują. Sama się już plączesz we wpisach.
 11. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  I jeszcze... już w ogródku u siebie, pracuję bez biustonosza, bo tak mi jest wygodnie, wiec nie jestem pruderyjna.
 12. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  No to szkoda, że nie widzisz. Przecież Szusz to nie aktor tylko „prawdziwa, autentyczna, bez przekłamania” (jej slowa), osoba. No i nie wiedziałam, że kanał Szusz będzie teraz porno. Dla mnie zaprasza widzów do domu jako gości. Jak zapraszam, to z szacunku dla nich ubieram się stosownie do sytuacji. Tylko tyle lub aż tyle.
 13. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Absolutnie się z Tobą zgadzam.
 14. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  Tak, sama pracuję teraz w biurze gdzie nie obowiązuje dresscode, ale ludzie wiedzą co wypada, a co nie. Home office są w piżamach ale już na zoom meetings, do kamery przynajmniej mają górę normalną. Widzisz ty różnicę? Pokazujesz się całemu światu!!! Niech robią sobie co chcą, tylko niech później nie narzekają na hejt i brak szacunku. A ja światopogląd mam jak najbardziej otwarty, inaczej nie żyłabym tutaj gdzie żyję.
 15. Wyspa na Florydzie

  To miejsce dla wspaniałych kobiet

  No to niech tego nie nazywa pracą tylko... no nie wiem co. Ludzie, którzy występowali w Big Brotherze, nie nazywali tego swoją pracą.
×