Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cyferkaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1767
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

189 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

3027 wyświetleń profilu
 1. Hejka. Dzień dobry. Stoliczek w kawiarence nakryty, zapraszam .... Imuś cieszę się, że wycieczka i odwiedziny udane Emmi mąż znalazł grzyby? Aduś, witaj...
 2. Dzień dobry. Globusku dziękuję z kawkę. Ja tak szybko dzisiaj...ruch w interesie;-) Pa kochane pozdrawiam.
 3. Emmi witaj. Praca? cóż....jak mus,to mus.... "Spadłych" liści jest bardzo dużo,sucho i wiatr goni je pod moją posesję.Zbiorę je w worek,tak jak mówisz,Emek zawiezie do ogrodu teściowej. U mnie też pogodnie,ale wczoraj nie ma co wspominać poprzedniego dnia. Ada jak Twoja wnusia? Widzę,że dzieciaki radzą sobie,nie musisz świtem pędzić do .Ł. Mała stęskniona za dziadkami?(nie dzidkami)
 4. Dzień dobry:-) Mój dzień dzisiejszy też radośnie się rozpoczął Emmi dzięki Tobie!! Jak Dzidek do nas przybył,był bardzo dziki i mówiliśmy na niego dzikus...szybko się oswoił i został Dzidkiem Pozdrawiam Cię serdecznie,wpadaj do nas częściej na herbatkę Aduś dziękuję za kawkę,dzisiaj zaspałam,ale nie żałuję fajny sen miałam... Globusku Ty też raniutko wstajesz, pewnie szybko śpisz Imuś wspaniałych wrażeń i cudownej pogody życzę. Pa....idę z miotłą potańczyć z liśćmi.
 5. Dzień dobry,cześć Globusku. Dosiadam się do kawki,dzięki.Coś Ci podrzucę do lodówki;-) Imuś szczęśliwej drogi i słonecznej pogody. W nocy wszystko się zmieniło...burza,ulewny deszcz... Pozdrawiam Was...lecę po chałkę
 6. Dzień dobry. Podwójne espresso dzisiaj,dziękuję. Ada,jestem od 7....łączę się z Wami,ale ciągle mi ktoś przeszkadza. Globusku,Dzidek jest zdrowy,bawi się i jest przytulanką. Już nie dokucza Melkowi tak jak miesiąc temu...Jest sprytny i zwinny,zapalenie stawów minęło.To mogły być wzrostowe niedomagania. Niedługo czeka kotków przeprowadzka nie wiem jak to będzie. Tu mają raj,cały dzień na podwórku,a tam będą zamknięte w bloku. Zobaczymy... Pozdrawiam Was serdecznie,lecę po zakupy.Pa.
 7. Jest ciepło,ale nie upalnie. Sucho! Globusika nie widzę..
 8. Cześć Aduś. Czytam o służącej skazanej i wysłanej na Sybir. Młoda 30 letnia dziewczyna wyrokiem sądu w 1896 roku zostaje skazana na wieloletnie i ciężkie roboty na Syberii.W jej mniemaniu,to ona czuje się ofiarą postanawia zemstę....czy to się jej uda? Jeszcze nie wiem, nie skończyłam czytać. To jest jedna z lektur,którą czyta się jednym ciągiem... Cieplutko u mnie,u Was też?
 9. Hej Imuś. Ranny ptaszek z Ciebie się zrobił Dziękuję za kawkę z przyjemnością wypiję. My z Emkiem w P ... Skoro wychodzi taniej, trzeba korzystać! Aduś,dzięki za tytuł,zerkam....ale teraz pochłonęła mnie lektura. Zaczęłam czytać! Zapowiada się upalny dzień. Dobrego dnia.
 10. Witaj Imuś,Ada... Dobrego dnia
 11. Hejka,dzień dobry... Wróciłam z targu Grzybów pod dostatkiem Globusku,dziękuję za kawkę. Pogoda piękna,wczoraj na obiedzie byli narzeczeni,wrócili z gór i przywieźli nam dary Lubicie oscypki? Dobrego dnia. Pa,
 12. Witaj Lenifio. Prawdę powiadasz,nie wszystko wszystkim Pozdrawiam.
 13. Dzień dobry. Aduś kawka pyszna,dziękuję. U mnie też dzień zapowiada się pogodny i słoneczny. Tydzień temu po ulewnych deszczach ludzie koszami wynosili grzyby z lasu. Chyba już wszystko wybrali,bo dzisiaj na ryneczku nie było : ) : ) Moje ciasto podzieliłam po połowie,jedną część dostały dzieci,drugą mama. Ponoć smaczne... Globusiku u nas już są przeziębienia,dzieciaki zaczęły chorować...przedszkolne i szkolne.. Mój dom jest jeszcze nagrzany,nie odczuwamy zimna,ale noce bardzo chłodne 5* to temp. zimowa. Muszę się ogarnąć i zabrać do roboty,obijam się od rana Pa...dobrego dnia.
 14. Tak Aduś,pamiętam... wspominałaś o tym. Straszne! Nigdy nie próbowałam,ani z amoniakiem,ani z koniakiem..
 15. Imuś zamiast proszku można stosować amoniak lub koniak...
×