Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zgłaszamy_SPAMy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

5241 wyświetleń profilu
 1. Zgłaszamy_SPAMy

  DZIEWCZYNY PODOBA WAM SIĘ TAKIE CIAŁO U CHŁOPAKA? FOTA

  Proszę o informację, które tematy zostały zablokowane (w miarę możliwości proszę też o wskazanie, przez jaki nick)
 2. Zgłaszamy_SPAMy

  Wychylicie dziś ze mną winko?

  No i ban za blokowanie Bad Gateway'em
 3. Zgłaszamy_SPAMy

  Kilka pytań do dziewczyn/kobiet

  Ten dział forum jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
 4. Zgłaszamy_SPAMy

  Nuda...

  @skafanderciscnieniowy
 5. Pravvik się obudził i od razu blokuje Bad Gatewayem
 6. Zgłaszamy_SPAMy

  Czytajcie regulamin

  5. Użytkownik Forum ponosi odpowiedzialność z tytułu naruszenia praw osób trzecich w związku z treściami umieszczanymi przez niego na Forum. 6. Użytkownik nie powinien stosować w celu oznaczenia siebie samego lub pochodzących od niego treści na Forum słów lub zwrotów uznawanych za wulgarne, służących promowaniu określonego towaru, usługi lub podmiotu oferującego lub wytwarzającego towary lub usługi lub mogących służyć podszywaniu się pod inną osobę. 7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy: - niezawierających treści, - w języku innym niż język polski, - zawierających wulgaryzmy, - zawierających cudze dane osobowe, w tym linki do stron internetowych zawierających cudze dane osobowe (nie dotyczy to danych osobowych osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dotyczących tej działalności), - o treści identycznej w stosunku do komentarzy już umieszczonych na Forum. Zakaz obejmuje również wątki o tej samej treści, wątki o zbliżonej merytorycznie treści w dziale "dyskusje" bez uprzedniego sprawdzenia, czy wątek o podobnej tematyce już istnieje; - zawierających prowokacje, kontynuujących kłótnie, "słowne przepychanki", - zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika Forum, w tym występującego pod inną nazwą (tzw. „dyskusje klonów”), - zawierających ataki personalne i odpowiedzi na ataki, - zawierających treści typu "podbijam", "up", itp., które nie wnoszą wartości merytorycznej do dyskusji, a mają jedynie za cel "podbicie" wątku w celu prowokacji do zamieszczania treści dotyczącej sedna sprawy; - zawierających treści, które mogą doprowadzić do pogorszenia zdrowia lub zagrożenia życia innej osoby, - dotyczących lub mających związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego, - treści o zamiarze dokonania próby samobójczej, które będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z Forum, - zawierających ankiety w dziale "dyskusje" oraz "zaburzenia". Utworzenie ankiety w podanych działach wymaga zgody któregoś z członków Ekipy, uzyskanej poprzez wysłanie prośby w prywatnej wiadomości. W przypadku braku zgody ankieta zostanie usunięta. Autor ankiety może zostać poproszony przez Ekipę Forum o zmianę treści w/w narzędzia pod względem merytorycznym. Za naruszenie wyżej wymienionych kwestii Użytkownik może otrzymać upomnienie słowne, ostrzeżenie, ban tymczasowy lub ban dożywotni. Wybór danego narzędzia pozostaje w gestii Obsługi Forum.
 7. Jeszcze wcześniej prawie tymi samymi słowami wyzywał Leżaczka
 8. Kafeblokkery wstawiane przez Pravvika obecnie to pikuś; żaden problem to usunąć. Gorzej było rok temu kiedy blokował wszystko z "gościa", wtedy usunięcie blokady było praktycznie niemożliwe.
 9. Zgłaszamy_SPAMy

  Prosaki

  Po zakładasz następny wątek z tym samym?
 10. Zgłaszamy_SPAMy

  niedziela wieczór i humor popsuty

  To jest właśnie sposób tego cholernego trolla na blokowanie tematów. System nie radzi sobie z taką zawartością i powstaje błąd 502 - Bad Gateway
 11. Zgłaszamy_SPAMy

  ddlg

  You're welcome
 12. Zgłaszamy_SPAMy

  Co to za cenzura na Kafe?

  Pravik też często blokuje błędem 502. A tu przede chwilą blokował jakiś user o nicku Gębosraj
 13. Zgłaszamy_SPAMy

  Obserwowaliśmy 20 tematów

  W takim razie skontaktuj się z właścicielem forum zamiast dyskutować z trolla i hejterami na forum
 14. Zgłaszamy_SPAMy

  Obserwowaliśmy 20 tematów

  Właściciel forum bezwzględnie traktuje reklamy w topikach forum jako spam. Cieszę się, że mogliśmy to sobie wyjaśnić.
×