Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zgłaszamy_SPAMy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

54 Excellent

Ostatnio na profilu byli

5965 wyświetleń profilu
 1. Ktoś za Tobą tęsknił... https://ibb.co/JQYvwfz
 2. Zgłaszamy_SPAMy

  Pijacki nastrój.

  A skąd takie przypuszczenie?
 3. Zgłaszamy_SPAMy

  Pijacki nastrój.

  No właśnie, dlatego tu wkleiłem, bo jakoś tak mi się z Tobą kojarzy
 4. Zgłaszamy_SPAMy

  Pijacki nastrój.

  Cześć łobuzy! Przypomniał mi się Bowie. Dacie wiarę, że w latach osiemdziesiątych w prlowskiej telewizji puszczali to tylko do 3'00", bo końcówka uchodziła za zbyt śmiałą obyczajowo?
 5. To nie do mnie pytanie. Ja nawet nie jestem w stanie nawiązać kontaktu z tym od kogo dostałem panel "moderatora społecznego"
 6. Tak ale przed chwilą ktoś blokował jednocześnie tematy Asgarda i Przema. Jeśli to nie Jekyll i Hyde w jednym, to trzeba uznać, że mamy 2 blokujących trolli
 7. Zgłaszamy_SPAMy

  Głodny prawiczek zjada wątki

  Ten drugi już ogarnięty ale to chyba nie był Przemo. A Paulina sama się zameldowała jak na zawołanie
 8. Zgłaszamy_SPAMy

  Głodny prawiczek zjada wątki

  Pytam o nicki z których wpisywał swój bloker
 9. Zgłaszamy_SPAMy

  Głodny prawiczek zjada wątki

  Jaki nick tym razem blokuje?
 10. Zgłaszamy_SPAMy

  Wychylicie dziś ze mną winko?

  No i ban za blokowanie Bad Gateway'em
 11. Pravvik się obudził i od razu blokuje Bad Gatewayem
 12. Zgłaszamy_SPAMy

  Czytajcie regulamin

  5. Użytkownik Forum ponosi odpowiedzialność z tytułu naruszenia praw osób trzecich w związku z treściami umieszczanymi przez niego na Forum. 6. Użytkownik nie powinien stosować w celu oznaczenia siebie samego lub pochodzących od niego treści na Forum słów lub zwrotów uznawanych za wulgarne, służących promowaniu określonego towaru, usługi lub podmiotu oferującego lub wytwarzającego towary lub usługi lub mogących służyć podszywaniu się pod inną osobę. 7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy: - niezawierających treści, - w języku innym niż język polski, - zawierających wulgaryzmy, - zawierających cudze dane osobowe, w tym linki do stron internetowych zawierających cudze dane osobowe (nie dotyczy to danych osobowych osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dotyczących tej działalności), - o treści identycznej w stosunku do komentarzy już umieszczonych na Forum. Zakaz obejmuje również wątki o tej samej treści, wątki o zbliżonej merytorycznie treści w dziale "dyskusje" bez uprzedniego sprawdzenia, czy wątek o podobnej tematyce już istnieje; - zawierających prowokacje, kontynuujących kłótnie, "słowne przepychanki", - zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika Forum, w tym występującego pod inną nazwą (tzw. „dyskusje klonów”), - zawierających ataki personalne i odpowiedzi na ataki, - zawierających treści typu "podbijam", "up", itp., które nie wnoszą wartości merytorycznej do dyskusji, a mają jedynie za cel "podbicie" wątku w celu prowokacji do zamieszczania treści dotyczącej sedna sprawy; - zawierających treści, które mogą doprowadzić do pogorszenia zdrowia lub zagrożenia życia innej osoby, - dotyczących lub mających związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego, - treści o zamiarze dokonania próby samobójczej, które będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z Forum, - zawierających ankiety w dziale "dyskusje" oraz "zaburzenia". Utworzenie ankiety w podanych działach wymaga zgody któregoś z członków Ekipy, uzyskanej poprzez wysłanie prośby w prywatnej wiadomości. W przypadku braku zgody ankieta zostanie usunięta. Autor ankiety może zostać poproszony przez Ekipę Forum o zmianę treści w/w narzędzia pod względem merytorycznym. Za naruszenie wyżej wymienionych kwestii Użytkownik może otrzymać upomnienie słowne, ostrzeżenie, ban tymczasowy lub ban dożywotni. Wybór danego narzędzia pozostaje w gestii Obsługi Forum.
×