Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zgłaszamy_SPAMy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  335
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

108 Excellent

Ostatnio na profilu byli

18493 wyświetleń profilu
 1. to nie był spam sorry , normalny zaczynek do dyskusjii, ale ok. pozdrawiam

 2. kiedy naprawicie dodawanie awatarów, hę?

 3. Zgłaszamy_SPAMy

  Dziękuję 🙏

  Chyba nie temu, o którym myślę
 4. Zgłaszamy_SPAMy

  Dziękuję 🙏

  Dałem kłódkę na chwilę żebyście nie odpisywali na chamskie wpisy trolla, zanim algorytm kasujący je usunie
 5. Zgłaszamy_SPAMy

  Olała mnie? Czy nie miała czasu?

  Ostrzegam! Proszę zapoznać się z regulaminem. Zakładanie dwóch identycznych tematów w różnych miejscach forum jest zabronione.
 6. Zgłaszamy_SPAMy

  Czemu?

  Ten dział forum nie jest dedykowany problemom gastrycznym.
 7. Ktoś za Tobą tęsknił... https://ibb.co/JQYvwfz
 8. To nie do mnie pytanie. Ja nawet nie jestem w stanie nawiązać kontaktu z tym od kogo dostałem panel "moderatora społecznego"
 9. Tak ale przed chwilą ktoś blokował jednocześnie tematy Asgarda i Przema. Jeśli to nie Jekyll i Hyde w jednym, to trzeba uznać, że mamy 2 blokujących trolli
 10. Zgłaszamy_SPAMy

  Czytajcie regulamin

  5. Użytkownik Forum ponosi odpowiedzialność z tytułu naruszenia praw osób trzecich w związku z treściami umieszczanymi przez niego na Forum. 6. Użytkownik nie powinien stosować w celu oznaczenia siebie samego lub pochodzących od niego treści na Forum słów lub zwrotów uznawanych za wulgarne, służących promowaniu określonego towaru, usługi lub podmiotu oferującego lub wytwarzającego towary lub usługi lub mogących służyć podszywaniu się pod inną osobę. 7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy: - niezawierających treści, - w języku innym niż język polski, - zawierających wulgaryzmy, - zawierających cudze dane osobowe, w tym linki do stron internetowych zawierających cudze dane osobowe (nie dotyczy to danych osobowych osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dotyczących tej działalności), - o treści identycznej w stosunku do komentarzy już umieszczonych na Forum. Zakaz obejmuje również wątki o tej samej treści, wątki o zbliżonej merytorycznie treści w dziale "dyskusje" bez uprzedniego sprawdzenia, czy wątek o podobnej tematyce już istnieje; - zawierających prowokacje, kontynuujących kłótnie, "słowne przepychanki", - zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika Forum, w tym występującego pod inną nazwą (tzw. „dyskusje klonów”), - zawierających ataki personalne i odpowiedzi na ataki, - zawierających treści typu "podbijam", "up", itp., które nie wnoszą wartości merytorycznej do dyskusji, a mają jedynie za cel "podbicie" wątku w celu prowokacji do zamieszczania treści dotyczącej sedna sprawy; - zawierających treści, które mogą doprowadzić do pogorszenia zdrowia lub zagrożenia życia innej osoby, - dotyczących lub mających związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego, - treści o zamiarze dokonania próby samobójczej, które będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z Forum, - zawierających ankiety w dziale "dyskusje" oraz "zaburzenia". Utworzenie ankiety w podanych działach wymaga zgody któregoś z członków Ekipy, uzyskanej poprzez wysłanie prośby w prywatnej wiadomości. W przypadku braku zgody ankieta zostanie usunięta. Autor ankiety może zostać poproszony przez Ekipę Forum o zmianę treści w/w narzędzia pod względem merytorycznym. Za naruszenie wyżej wymienionych kwestii Użytkownik może otrzymać upomnienie słowne, ostrzeżenie, ban tymczasowy lub ban dożywotni. Wybór danego narzędzia pozostaje w gestii Obsługi Forum.
×