Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szopenik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  250
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

64 Excellent

O szopenik

 • Urodziny 13.07.1978

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. szopenik

  wczorajsza rozmowa z zona

  Zawodowo piszę sporo różnych opowieści i historyjek i ściem więc ta opowieść jest tak słaba że może nawet prawdziwa.
 2. szopenik

  wczorajsza rozmowa z zona

  A tak poważnie... Oczywiście że to był test Twojej żony jak zareagujesz. To miało spowodować byś poczuł się zazdrosny i powalczył o nią. Kobieta też musi poczuć motylki na nowo. To bardzo pozytywne. Gdyby myślała poważnie to by się umówiła nic ci nie mówiąc. A tutaj daje ewidentnie sygnał: jestem kobietą atrakcyjną bo inni się za mną oglądają, rozmawiają i nawet na kolację zapraszają. Więc chlopie staraj się
 3. szopenik

  Frustracja

  Agresja ukierunkowana w Twoim kierunku może mieć kilka przyczyn: 1. Ogólna frustracja życiem, pandemią, pracą. Partner nie przyzna się zapewne o co chodzi bo tak na prawdę sam może nie do końca wiedzieć co jest przyczyną niekontrolowanych wybuchów agresji słownej. Jesteś po prostu najbliżej dostępnym "wyzwalaczem" złych emocji i nie ważne czy słusznie czy nie słusznie. 2. Może mieć do Ciebie o coś żal, pretensję, gdzieś głęboko schowaną, sprawę sprzed miesięcy lub lat nie do końca wyjaśnioną i rozwiązaną. Swoim zachowaniem - nie ważne czy słusznym czy nie, wywołujesz u niego gniew i frustrację. 3. Oczywiście nie powinno się wyżywać na najbliższych i używać epitetów, ale najczęściej osoby bliskie się nie postawią, są "pod ręką" i łatwo je zaatakować. 4. Oczywiście psycholog dla niego by się przydał, bo gdzieś problem jest (o ile faktycznie Twoje zachowanie, słowa, wypominanie przeszłości, krytykowanie nie wywołują tego stanu - kobiety baaardzo często to robią nawet nie zdając sobie z tego sprawy)
 4. szopenik

  Czy jestem tą drugą?

  Jedyna droga na sprawdzenie faceta w takiej sytuacji to...czyny. Nie wiem co zadeklarował, nie wiem jaką przyszłość dla was ma w głowie na najbliższy miesiąc, pół roku, rok itd. warto o to się zapytać i warto rozliczać z tych obietnic i planów. Rozliczać twardo i konkretnie. Jeśli faktycznie będzie Cię włączać w swoje życie osobiste, będziesz się widzieć z jego córką, poznasz jego relacje z mamusią dziecka a także być może same sobie jakoś te relacje zbudujecie to oki. Ale jeśli będziecie się tylko spotykać, wyznawać sobie uczucia bez kolejnych kroków we wspólną przyszłość to po prostu trzeba będzie tą znajomość jak najszybciej i najskuteczniej zamknąć.
 5. szopenik

  Rozmowa mojego męża z koleżanką, pomocy

  To że Ty czegoś nie robisz nie oznacza że ktoś inny nie może tego robić. Póki co nic ciekawego z tej konwersacji nie wynika. Z zachowania również więc bez paniki póki co. Nie pomyślałaś, że wysyłanie sobie wzajemnie filmików porno jest dlatego, że z Tobą się nie da tego oglądać albo o tym pogadać ? Każdy facet ma prawo do rozmawiania i komplementowanie koleżanek nawet z lekkim podtekstem. To jest zupełnie normalne i naturalne. Gdyby coś więcej iskrzyło z jego strony to ta konwersacja byłaby zupełnie inna. Moim zdaniem macie problemy w związku o których nawet nie wiesz.
 6. szopenik

  Jak zacząć

  Skoro masz już ofiarę to ona znalazła się w kręgu zainteresowania Twojego z jakiegoś powodu - jakiś wątek, post/posty na konkretny temat/tematy które zwróciły Twoją uwagę. Zawsze możesz zacząć w ten sposób... Cześć W nawiązaniu do tematu/wątku i posta na kafeterii który dotyczył.....chciałabym..... Odpisze, nie odpisze, spróbować warto.
 7. szopenik

  Niewiem co robić

  Czytam, czytam i zupełnie nie rozumiem rad osób piszących. Po pierwsze standardowo wpada się w rutynę małżeńską, znudzenie, szarą prozę życia i dnia codziennego. Nie ma na to rady. Jedynie co może pomóc to wzajemne zrozumienie i chęć przełamania tego. Drobne przyjemności od czasu do czasu. Musicie znaleźć czas dla siebie, choćby pół dnia w tygodniu gdzie spędzicie go razem i na luzie, wspólny weekend poza domem jeśli jest możliwy (ekonomicznych czy opieki nad dziećmi). Takie chwile muszą być w miarę regularne (co tydzień, dwa) tak by przez szary tydzień ich oczekiwać, wspólnie planować. To że kogoś poznałaś, fajnie, ale to tylko zauroczenie i przełamanie rutyny dnia codziennego, zainteresowanie wzajemne, coś nowego i fascynującego. To są blaski romansów. Ale są też i cienie które na dłuższą metę niemal zawsze prowadzą do katastrofy. Wszystko jest do wypracowania we dwoje w związku pod warunkiem że druga strona chce i rozumie taką potrzebę. To nie jest jeszcze jakiś wielki kryzys. Ale może się nim stać lada chwila, bo Ty już myślami jesteś w innym świecie.
 8. Cóż nie ma złotego środka tym bardziej jak ludzie zamknięci są/byli 24 godziny na dobę z małymi dziećmi na pracy zdalnej albo urlopie macierzyńskim. Tego często nie wytrzymują pary z długim stażem bez większych ukrytych problemów które izolacja potęguje. Generalnie będąc w jakimkolwiek związku powinno się mieszkać razem czy się tego chce czy nie, ale jednocześnie mieć i czas dla siebie i przestrzeń dla siebie. Mieszkanie osobno ma wiele plusów ale w perspektywie miesięcy czy lat przynosi więcej szkody. Oddalanie się od siebie, zazdrość, skupienie się na "ja" a nie "my", trudność w precyzowaniu wspólnych celów na przyszłość (od pierdół jak kupno wspólne telewizora, robota kuchennego, pralki czy lodówki po poważne inwestycje w mieszkanie, działkę, samochód/samochody).
 9. szopenik

  Czy ona mnie kocha czy pieniądze?

  Oczywiście bez urazy
 10. szopenik

  Czy ona mnie kocha czy pieniądze?

  Tak to jest jak się wchodzi do rodziny na poziomie intelektualnym suwerena z rzeszowskiego, dla którego praca na czarno za 1500 to jest piniondz a nie 6 lat nauki, 3 lata specjalizacji, wysokich wymaganiach na kolokwiach i laborkach. Jak sam pisałeś nie lubili Cię bo byłeś "mało robotny". Skoro laska nie widzi perspektyw w horyzoncie dłuższym niż 6 miesięcy to olać takiego pustaka. Życze lepszego doboru dziewczyn i ich poglądów na życie dorosłe. Wydawało mi się że jak ktoś dostał się na medycynę, utrzymał się na niej i obraca się w środowisku ludzi podobnych sobie to ma zupełnie inny pogląd na swoją wartość. Zupełnie więc nie rozumiem tej deprechy u 27 letniego faceta. Przez tępą dzidę ze wsi?
 11. Drogie panie, zastanawiam się jak jeden facet może zbałamucić tysiące kobiet, polek, niemek, mężatek, wdów, singielek. Wystarczy że ma się gadane i jest się przystojnym? Do tego oddawanie kasy za czcze obietnice. Dlaczego kobiety są takie łatwowierne, naiwne i puszczalskie? Polecam link do obejrzenia materiału: https:// youtu.be/ad_bMsJ-nII
 12. szopenik

  Wyznalam chłopakowi miłość

  Tak poważnie to jest to bardzo ciekawe. Wyznaliście sobie uczucia więc jakieś zaufanie między wami powinno być. Założył że nie będziesz chciała z nim być bo jest inny niż wszyscy. Błędem jest zakładanie i decydowanie za inną osobę. Zabawa w zgadywanki też jest głupotą. Głupotą też jest rzucić temat i nie wyjaśnić go do końca szczególnoe że to może być coś poważnego albo pierdoła która w jego oczach urosła do rangi wielkiego problemu. Ja bym poszedł w tą stronę, że zachował się nieodpowiedzialnie. Rzucił temat i uciął dyskusję. Rozsądny i mądry człowiek świadom ewentualnego problemu wyjaśnia o co chodzi, jakie są tego konsekwencje teraz i jakie mogą być w przyszłości. Wyjaśnia czy i jaki to może mieć wpływ na związek i dopiero wtedy dajecie sobie czas na przemyślenie i podjęcie decyzji co dalej. Zachował się jak szczeniak a Ty jeszcze ryczysz po nocach. Nie rozmawiacie ze sobą o tym co czujecie, co myślicie. Zostawił Cię z provlemem i ma w dupie (albo tak jak Ty też ryczy po kątach). Koniecznie musisz doprowadzić do rozmowy. Szczerej, spokojnej i poważnej. Jak nie da rady to olej dziada, bo to nieodpowiedzialny szczeniak.
 13. szopenik

  Wyznalam chłopakowi miłość

  Na pewno jest reptylianem a jego misją jest zapładniać wszystkie ziemianki aby zniszczyć rasę ludzką. Lubi ją więc ma wyrzuty sumienia, chciałby tylko dymać bez zapładniania by ocalić ludzkość.
 14. szopenik

  Tylko przyjaciel

  W takim razie powalcz chopie. Nie masz nic do stracenia a i faktycznie pogadajcie szczerze co, jak i dlaczego.
 15. szopenik

  Tylko przyjaciel

  Trudna decyzja bo zostałeś już zadzufladkowany jako przyjaciel. Myślę, że jak wróci powinniście się umówić i porozmawiać jak przyjaciel z przyjacielem dlaczego nie zdecydowała się na związek i czy tylko przyjaźń to jest na pewno to co ona chce. Ja bym powalczył jeszcze, natomiast to też nie może trwać w nieskończoność bo się wypalisz. Może daj sobie czas do końca roku. Jak nie zmieni swojej decyzji pomimo starań to odpuść sobie. Usuwanie zdjęć z fb czy korespondencji jest emocjonalnie zrozumiałe, ale robiąc tak tym bardziej utrwalasz obraz o sobie, że póki coś chcesz to się starasz a później w przypadku porażki wszystko obracasz w niwecz. Jest i druga szkoła, nieodzywać się, nie dawać znaku że Ci zależy, być sympatycznym ale zdystansowanym i albo ona sama zatęskni i zrozumie albo to się zupełnie rozpadnie bo tak robiąc na przyjaciela też się nie nadajesz. Zresztą ja uważam że nie ma bezinteresownej przyjaźni damsko-męskiej.
×