Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Leżaczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17989
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

298 Excellent

O Leżaczek

 • Ranga
  minimalist

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Leżaczek

  Serio hejtowanie niepełnosprawnych to

  Tygrysie
 2. Leżaczek

  Turkuć to była taka dobra morda

  https://youtu.be/u3FOkgwMdxs z rachunkami w środku legal podkrecony do 11
 3. Leżaczek

  Turkuć to była taka dobra morda

  https://youtu.be/nCa28KvRSoE
 4. Leżaczek

  Turkuć to była taka dobra morda

  Kawa dla tygrys
 5. Leżaczek

  Poszłam do pracy

  50% odkładaj
 6. Leżaczek

  Turkuć to była taka dobra morda

  https://youtu.be/cHilW8TThrQ 10:30+ dla tygrys
 7. Mógłbym trzymać na % i płacić w terminie ale mi się nie chce bawić dla kilkunastu zł.
 8. 1 minutę temu, Gość Kiss napisał: Prądu nie pamiętam, zaraz przyjdzie mój chłopak, może jutro sprawdzę jak nie zapomnę. 700 w tym roku to prawie stówa miesięcznie. Ja mam dopłaty za ogrzewanie i wode bo dużo zużywam. Pradu raczej nie X 63,50 wychodzi mi średnio miesięcznie, za ogrzewanie miałem zwrot 250. Zużycie mam prądu 1000kWh rocznie +-50. Ale tak dziwnie wystawiają że wychodzi więcej w ciągu roku rachunków. Powinno być 630zl. Ja płacę wszystkie z góry, przelew na gaz ledwo się zmieścił tytuł przelewu
 9. Za prąd 762 w tym roku
 10. Ale i tak musiałem zmienić na fullhd do PlayStation 4
 11. Gaz mi przyszło 200 za cały rok.
 12. Ja długo miałem crt chyba do 29 roku życia aż padł i poszedł na ♻ do utylizacji. W każdym razie miał super kolory, nie męczył oczu i byle film rozdzielczości dvd dawał super obraz. Na obecnym fullhd wszystko poniżej fullhd wygląda jak kupa a samo fullhd szału nie robi. Jest tylko poprawnie, znosnie.
 13. 4 godziny temu, Gość gość napisał: Wyedukowany finansowo człowiek nie martwi się swoimi kosztami życia, związanego z jedzeniem bo stanowi to jedynie niewielki procent jego dochodów. X no nie wiem, on też musi uważać żeby nie jeść codziennie w Dubaju w ekskluzywnych hotelach po 1500 posiłek, każdą kasę można wydać, każdy 1000 co można co miesiąc odłożyć daje ćwierć miliona złotych po 15latach, od 20 roku życia takich 15 do emerytury jest trzy. A gdzieś tu czytałem, że jedna wydaje 4000 na jedzenie, czyli gdyby zeszła do tysiąca to by zaoszczedzili 4,5mln więcej do emerytury. Pytanie czy chcą, bo może wystarczy im 10mln które zrobią z palcem w tyłku. Jednak dla przeciętnych ludzi w Polsce, są to znaczące różnice, jak byłem mały to właśnie myślałem, że szpan w hipermarket czy markiwe ciuchy to bogactwo. A liczy się tylko majątek netto, jedzenie przesrasz, ciuchy się zniszczą i pójdą do kosza.
×