Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Leżaczek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  35095
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Leżaczek wygrał w ostatnim dniu 13 Luty 2020

Leżaczek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1043 Excellent

O Leżaczek

 • Ranga
  minimalist

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Obejrzyj film „50 years off-grid: architect-maker paradise amid NorCal redwoods” w YouTube
 2. No ale trzeba było chociaż zaryzykować 1% byłbym dzisiaj milionerem w dolarach.
 3. Gdybym zaryzykowal około dekady temu cały portfel w bitkojna miałbym dzisiaj pół miliarda złotych. Ale mogłem stracić w ten sposób wszystko i zostać nieudacznikiem, a teraz nim jestem bo nie zaryzykowalem. Więc dobrze ryzykować chociaż trochę a nie wszystko po najmniejszej lini oporu osiągnąć.
 4. Ciężko żeby za każdym razem wszystko się udało albo nigdy jej nie powie że wszedł do kasyna i stracił albo zagadal do i go wyśmiala. Więc może nawet nie wiedzieć że to nieudacznik.
 5. Jak kobieta się związe z nie nieudacznikiem to znaczy tylko tyle że związała się z kims kto nie próbował ponad swoje możliwości osiągnąć sukces. Może mieć dobrą pracę jakiś majątek ale mógłby mieć znaczenie więcej tyle że nie ryzykowal np na giełdzie czy forex albo z własną marka firmą itd itp
 6. Że nieudacznikiem bycie też ma korzyści bo w końcu można ugrać więcej niż normalnie unikając, lepiej chyba mieć poprzeczkę wysoko i próbować niż na lini kolan...
 7. A z drugiej strony grałem raz na konsoli jak była burza i mnie szybko wyjaśniło bo się spaliła. Więc zaryzykowalem i w tamtym momencie byłem nieudacznikiem bo mogłem szybko wyłączyć sprzęt.
 8. Ja jestem udacznikiem bo nie powtarzalem żadnego roku, wszędzie mnie przyjęli tam gdzie chciałem, nie straciłem w ambergold ani polbanku, ostatnio uratował mnie bfg. Nigdy nie zagadałem do dziewczyny ani o pracę więc nie mam nieudanych prób. Ale to nie znaczy że tobie dobrze bo mogłem kupić btc po kilkanaście zł albo mieć rodzinę jakby kilka mi odmówiło a jedna zechciała. Łatwo być udacznukiem jak się nie ryzykuje.
 9. Był taki film facet dostał po mamie spadek zainwestował tak jak radzili w tv no i akcje spadły zostawiła go dziewczyna jak mógł być taki nieudacznikiem i on poszedł do tv robić dym zakladniki te sprawy. Tylko jak by poszły w górę to by kobieta była szczęśliwa jakiego ma wygrywa, jaki udacznik.
 10. Warren Buffett był niezaradny przecież życiowo jakaś kobieta mu pomagała. Problem z kobietami jest taki, że by chciały Tom Cruise tylko 1,85m wzrostu nie 170cm
 11. Bo jest takie powiedzenie tylko głupek robi to samo oczekując innych rezultatów.
 12. Ale taka jest historia wielu sukcesów, kilka firm które nie wypaliły aż wreszcie pykneła, wiele strat na inwestycjach aż weszło w krew. A to zrozumiałe, przeciętna kobieta marży o facecie który nie istnieje przystojniaku któremu od razu wszystko się udało prawiczku w Lamborghini który czekał właśnie na nią z ogonem do kolan jak gej ale heteroseksualny. Samotna matka też myśli że wychowa dzieciaka na ideał który nie skrzywdzi żadnej dziewczyny i wychowuje przegrywa bo kobiety wolą czadow lobuzow.
 13. 50 miliardów dolarów a nieudacznik
 14. Samo określenie nieudacznik jest abstrakcyjne tak jak normalny. Bo kto to taki i czemu kobieta liczy na gotowe. Nawet sobie nie zadajesz sprawy zresztą kobiety też ile przeciętny człowiek odniósł porażek zanim się dorobił dużych pieniędzy, piękniej kobiety itd Milionerzy miliarderzy przeciętne większość życia to byli nieudacznicy. Nawet wielu inwestorów miało taki moment w życiu że stracili większość portfela i zaczynali od nowa. Więc nieudacznik to pozytywne określenie człowieka bo to znaczy tylko tyle że ciągle próbuje, dopóki się nie poddaje jeszcze może osiągnąć sukces.
 15. Leżaczek

  Życie kobiet kiedyś było łatwiejsze

  To prawda same sobie zrobiły gorzej
×