Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1421
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

273 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4635 wyświetleń profilu
 1. Esox

  Czy ona mnie podrywa? Prośba o opinię.

  Autorze, zapewne żałujesz, że nie startowałeś do niej gdy była jeszcze wolna i że się z nią minąłeś. Być może traktujesz ją jako twoją zmarnowaną szansę. Ona od kilku lat jest zajęta. Nie czekaj na to, że kiedyś będzie wolna bo możesz się tego nigdy nie doczekać. Byłem swego czasu w podobnej sytuacji. Gdybym czekał na to aż zwolni się miejsce przy niej, do tej pory bym czekał, a minęło od tamtej wiele lat.
 2. Wychodzi na to, że przez rok nawet się nie pocałowaliście. Waszą relację trudno nazwać związkiem. Ja bym sobie odpuścił. Szkoda czasu, energii i zdrowia.
 3. Esox

  Dlaczego on niczego nie próbuje?

  Twierdzi, że mu zależy i podobno ma już doświadczenia z kobietami skoro oświadczyl, że z jedną mieszkał. Jednak pocałować autorki nie próbował ani nawet nie trzymał jej za raczkę. Dziwne to i kupy się nie trzyma. Wydaje mi się, że ten facet nie ma żadnych doświadczeń z kobietami. Powiedział, że mieszkał kiedyś z dziewczyną gdyż głupio mu się przyznać do tego, że mając 29 lat jeszcze nigdy nie miał partnerki. Ja to rozumiem. Będąc na jego miejscu tez bym się nie przyznał.
 4. Autorko, ten facet to jakiś dziwny osobnik. Rozumiem jego zachowanie na samym początku. Mógł się obawiać odrzucenia i stąd jego obawy przed wykazaniem inicjatywy poprzez przytulenie i pocałowanie ciebie. Ok. Jest usprawiedliwiony. Jednak to jak on zachowuje się względem Ciebie już po przekroczeniu bariery bliskości między wami świadczy o tym, że on jest jakimś ćwokiem. Zamiast nabrać pewnosci siebie, nadal zachowuje się tak jak niedoswiadczony i nieśmiały nastolatek
 5. Ja przeprowadziłbym rozeznanie pod kątem tego czy ona ma chłopaka. Jeżeli ona ma partnera, a do niej napiszesz to głupio to wyjdzie. Jeżeli nie ma partnera to już zupełnie inna sprawa. Wtedy szanse na spotkanie są już realne.
 6. Esox

  Rozterki w związku

  Przypadek autorki to nic niezwykłego. Nie zawsze pierwszy chłopak jest jednocześnie tym ostatnim.
 7. Esox

  Czy to ma jakieś szanse jeszcze?

  Szanuj się dziewczyno. Tylko tyle Ci powiem.
 8. Spoko. Straty nie było. Nie startowałem do niej więc kosza nie dostałem. Moja duma nie została urażona. Natomiast ona jest po rozwodzie. Już kilka lat po ślubie zwierzala się koleżankom, że nie jest szczęśliwa ze swoim mężem.
 9. Kobiety też mają swoje wymagania. Znałem z widzenia pewną atrakcyjną dziewczynę. Okazało się jednak, że nie było sensu do niej startować. Jej imponowali tylko bad boye. Była konsekwentna w swoich wyborach. Spokojne chłopaki nie mieli u niej żadnych szans. Za męża wzięła sobie jednego z największych łobuzów i podrywaczy na osiedlu.
 10. Esox

  Beznadziejna sytuacja

  Tak trzymać. Zachowanie rozsądku i zimnej krwi niejednego/niejedną uratowało od poważnych problemów życiowych na własne życzenie.
 11. Esox

  Chcę Wrócić do Byłej POMOCY!!!

  Masz rację. Sęk jednak w tym, że autor tak łatwo nie znajdzie nowej partnerki. On nie jest już singlem bez zobowiązań. On aktualnie jest singlem po przejściach i do tego z zobowiązaniami.
 12. Esox

  Beznadziejna sytuacja

  Dobra rada. Gdy autorka zakocha się w tym facecie, może stracić rozsądek i wpadnie jak śliwka w kompot. W takiej sytuacji łatwo podjąć pochopną decyzję. Może ona np. wpaść na pomysł aby pomagać mu spłacać długi z jej własnych środków. Gdy się ma klapki na oczach, różne głupoty przychodzą do głowy.
 13. Esox

  Nieśmiałość a randkowanie?

  Tego właśnie ci trzeba. Odważnej dziewczyny, która nie boi się przejąć inicjatywy. Taka dziewczyna spowoduje, że się przełamiesz i pozbędziesz się paraliżującej ciebie nieśmiałości. Trzeba jednak mieć farta żeby na taką trafić. Ja kiedyś takiego farta miałem. Mam nadzieję, że i Ty taką odważną spotkasz. Powodzenia.
 14. Esox

  Nieśmiałość a randkowanie?

  Mój kumpel z liceum jest rozwodnikiem. Nowej partnerki szukał w portalu randkowym. On nie ma prawa jazdy ani samochodu. Wydawałoby się, że on nie ma szans na znalezienie partnerki w necie i nie tylko w necie. Jednak znalazł. Jak on to zrobił? Wydaje mi się, że znam powód jego sukcesu. Otóż on ma taki humanistyczny dar. Bardzo ładnie się wysławia w mowie i piśmie. Jest elokwentny. Zawsze miał najlepsze oceny z wypracowań z polskiego. To pewne, że gdy on pisał z kobietami, one zwracały uwagę na sposób nienaganny sposób wypowiadania się. Do tego on nieźle się trzyma jak na faceta w wieku 50+. Nie posiada nadwagi. Uwielbia wielokilometrowe marsze i pływanie kajakiem. Sport to zdrowie i nie tylko...
×