Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  544
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

70 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1833 wyświetleń profilu
 1. Ja również uważam, że ona nie jest brzydka. Jest przeciętnej urody. Autor komentarza nie widział chyba naprawdę brzydkiej kobiety.
 2. Tu jest jeszcze inny problem. Jej mąż prawdopodobnie nie ma żadnych doświadczeń w kontaktach z kobietami. Chodzi oczywiscie o kontakt fizyczny. Ona będzie musiała go wszystkiego nauczyć.
 3. Jeśli chodzi o Aśkę i Adama z 4 edycji to Adam był zawiedziony, że wybrano mu starszą od niego partnerkę mimo tego, że w ankiecie napisał, że preferuje młodsze od siebie. Z tego powodu on się zablokował i konsekwentnie trzymał Aśkę na dystans. Nigdy nie chwycił jej nawet za rękę- nawet wtedy gdy na spacerze slizgala się i o mało co nie upadła. Moim zdaniem tym swoim zachowaniem on robił na złość producentom i Bogu ducha winnej Joannie za to, że wybrano mu starszą od niego żonę.
 4. Ja też tego nie rozumiem. Ona była w szoku gdy on powiedział jej, że ma 29 lat. Sądzę, że oczekiwała starszego od siebie partnera, ostatecznie równolatka. Widać było, że była zawiedziona i od razu zrobiła się drętwa atmosfera. Ona ma klasę, więc dymu nie zrobiła. Zachowała zimną krew. Chleba z tej mąki raczej jednak nie będzie.
 5. Esox

  Czy powiedzieć?

  Zgadza się. Przecież ona może być już zajęta. Dostać kosza od koleżanki z pracy to niezbyt fajne doświadczenie gdyż strony na co dzień widzą się i spotykają w miejscu pracy.
 6. Bociany powinny omijać Liban. Tam świry strzelają dla przyjemności z kałachów do wszystkich ptaków. Robią to nawet dzieciaki i dziadki w wieku 80+. Istne barbarzyństwo.
 7. Słuszna decyzja gdyż twoja sytuacja autorze jest beznadziejna. Z tej mąki chleba nie będzie. Nic na siłę. Nie ma sensu robić z siebie namolnego desperata czy co gorsza stalkera.
 8. Esox

  z cyklu mądry polak po szkodzie

  Masz rację. Gdy byłem młody i niedoswiadczony, straciłem wiele miesięcy na podchody do dziewczyny , która już na samym początku oświadczyła, że marzyła o kimś innym, a ja mimo tego bylem w niej zakochany. Niestety wbilem sobie do głowy absurdalny wniosek iż jeżeli będę się wytrwale i długo starał to w końcu ona zgodzi się być ze mną. To była ślepa uliczka. Ponioslem sromotna porażkę. To była dla mnie ważna lekcja w życiu. Nigdy więcej nie zainwestowalem mojego uczucia w ciemno czyli bez gwarancji i żadnych szans na to, że zostanie ono odwzajemnione.
 9. Oj tak. Potwierdzam. Byłem kiedyś na dancingu. Tam zauważyłem dziewczynę z mojej bylej szkoły. Ona była z młodszego o 2 lata rocznika. Dziewczyna ta zawsze mi się podobała. Była tylko z koleżankami. Nie miała partnera. Poprosiłem ja do tańca. W trakcie tańca zachowywała się z dystansem. Bez uśmiechu. Tanczyla jakby z przymusu. Od razu po pierwszym tańcu podziękowała co oznaczało, że nie miała ochoty na moje towarzystwo.Wyczulem, że żadne próby podrywu nie miałyby sensu gdyż dostałbym kosza. Dopiero po fakcie dowiedziałem się, że ją pociągali tzw.źli chłopcy. Ja byłem spokojnym chłopakiem. Dla niej byłem tylko jakimś frajerem.
 10. To było 5,5 roku temu. Mam nadzieję, że autorka od tamtego czasu żyje z innym partnerem gdyż tego buca i egosistę kopnęła w d....
 11. Do Brave 1. Ona twierdzi, że nie miała nigdy faceta. Być może nigdy się jeszcze nie całowała i z tego powodu trzyma dystans. Chciałaby się całować, ale wstydzi się tego, że nigdy tego jeszcze nie robiła.
 12. Esox

  Co zrobilibyście na moim miejscu?

  Ach ta nieznośna niecierpliwość serca. Często bywa ona złym doradcą co do wyboru potencjalnego partnera.
 13. Esox

  czy odbijanie kobiet jest proste?

  Mojemu koledze odbito kiedyś dziewczynę. Po latach rozmawiałem z nią o tym. Oświadczyła, że go już nie kochała i to był powód tego, że dała się odbić innemu. Gdyby byla zakochana w swoim chłopaku, żaden inny adorator nie miałby u niej szans. Za tego drugiego wyszła za mąż.
 14. Zgadza się. Sztywno jest dlatego, że zwykle na takim spotkaniu nie ma obustronnej chemii gdyż co najmniej jedna ze stron jest zawiedziona wygladem i/lub zachowaniem drugiej strony czyli nie spełnia oczekowań drugiej strony. Takie jest moje zdanie. Gdy obie strony wzajemnie sie sobie podobają ,od razu pojawia się chemia i w efekcie sprawy toczą się błyskawicznie. Dwie osoby, które jeszcze dwie godziny wcześniej się nie znały, wychodzą z kawiarni trzymając się za ręce. Znam takie przypadki z tym, że te pary, które znam poznały się na imprezach tzw.domówkach, a nie przez internet.
 15. "młodszym od niej o 2 lata"
×