Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  626
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

95 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2081 wyświetleń profilu
 1. Można. W mojej rodzinie jest taki przykład. Kobieta. Mąż ja bije, a ona go kocha. Nie rozumiem tego, ale takie są fakty.
 2. Autorze, podałeś piękne momenty z dzieciństwa, więc i ja to uczynię. 1. Pierwszy mój rower otrzymany na komunię, 2. Pierwsze moje resorowce Matchboxa otrzymane od babki. Do tej pory pamiętam ich marki- pomarańczowy Bertone Ranabout i żółty Datsun, 3. Pierwsze akwarium, 4. Otrzymanie prospektow samochodowych z firmy Lotus. Prospekty z Lotusa były marzeniem każdego chłopaka, który pisał prośby do firm. Tylko nieliczni je otrzymywali. W czasach licealnych było tak sobie. Nie ma za bardzo czego wspominać. No może z wyjątkiem sytuacji gdy podczas wakacji przytulala się do mnie dopiero co poznana dziewczyna. Do niczego między nami nie doszło bo się wstydziłem, ale to było moje pierwsze przytulanie w życiu. Byłem w 7 niebie. Spać po tym nie mogłem.
 3. Chronologicznie. 1. Pierwszy pocałunek w życiu - z wakacyjną przygodą, 2. Moment, w którym moja wybranka zgodziła się zostać moją dziewczyną.3. Pierwszy pocałunek z wyżej wymienioną. Było jeszcze wiele pięknych momentów. Dużo by wymieniać.
 4. Esox

  Jak zaimponować kobietą mając 168cm wzrostu?

  Mam kolegów i znajomych o wzroście do 1,7 m. Oni mają partnerki. Ich partnerki życiowe są równego wzrostu lub są od nich niższe. Nie widzę więc problemu. Trafisz autorze na swoją. Cierpliwości.
 5. Bez przesady. To co ma powiedzieć człowiek po 50 tce? Gdy miało się 30 lat, było sporo okazji do uciech cielesnych z kobietami.Nie korzystałem z nich gdyż byłem i jestem lojalny wobec żony. Po 50 tce takich okazji już jak na lekarstwo. Byłby problem ze znalezieniem partnerki gdybym teraz był wolny. Po 30 tce dużo podróżowalem. Teraz już się nie chce. Robić w ogródku cały dzień też już się nie chce. Eh, szkoda gadać. Fajnie było gdy się miało 30 lat.
 6. Esox

  Czy pociągają Was osoby zajęte

  Gdyby poszła do innego, nie walczyłbym o nią. To nie miałoby sensu. Nic na siłę. Gdy byłem w liceum zakochałem się w koleżance. Ona natomiast zakochała się w kimś innym. Sądziłem, że wywalczę sobie jej miłość. Bardzo, ale to bardzo się starałem. Wychodziłem z siebie. Dawałem z siebie wszystko. To nic nie dało i nie mogło dać. To była dla mnie cenna życiowa lekcja. Żadna zakochana kobieta nawet nie spojrzy na innego. Poniosłem sromotną porażkę. To trwało rok. Straciłem w tym czasie mnóstwo energii i zdrowia. Obiecałem sobie, że już nigdy taka sytuacja w moim życiu już się nie powtórzy. Tak się też stało.
 7. Esox

  Czy pociągają Was osoby zajęte

  To była nieudolna próba odbicia mi partnerki. Tamten gość był jakimś desperatem. Nie miał szans gdyż darzyliśmy się z partnerką wzajemnym uczuciem. Facet wystartował do zajętej dziewczyny i dostał do kosza. Wszystko na ten temat. Nie będę opisywał tamtej historii gdyż już o tym pisałem. Nie chcę się powtarzać.
 8. Esox

  Czy pociągają Was osoby zajęte

  Osoby zajęte to dla mnie zakazany owoc. W czasach studenckich najładniejsze dziewczyny były już zajęte. Mogłem sobie tylko na nie popatrzeć. Ja też chciałem mieć atrakcyjną dziewczynę, więc miałem problem ze znalezieniem partnerki. Singlem byłem aż do IV roku studiów. Pamiętam prywatkę u kolegi. To było na II roku. Oprócz niego były jeszcze cztery koleżanki. Jedną z nich była dziewczyna innego mojego kumpla. Jej chłopak był w tamtym czasie na uczelni w innym mieście. Był alkohol więc atmosfera była bardzo luźna. Ona usiadła mi na kolanach. Wygłupialiśmy się. Włożyłem moją dłoń pod jej bluzkę. Pozwoliła mi głaskać się po gołych plecach. Czułem się jak w siódmym niebie. To trwało kilkanaście minut. Och jak ja bardzo zazdrościłem mu tej dziewczyny. Szczupła, zgrabna, ładna i ta delikatna, gładka skóra na plecach. O czymś takim mogłem sobie wtedy tylko pomarzyć gdyż wtedy nie miałem jeszcze dziewczyny. Na nic więcej nie mogłem sobie pozwolić. Ona była zajęta, a ja trzymałem się z daleka od zajętych dziewczyn. Nigdy nie próbowałem odbić komuś partnerki. Za to mi próbowano odbić gdy byłem już w związku. Nie popieram takich zachowań.
 9. Esox

  Król Uwodzenia

  Masz rację. Te kobiety musiały mieć jakieś deficyty. Tulipan potrafil takie własnie kobiety wkręcać i pokazał nam, że kobiet z owymi deficytami jest sporo w naszym społeczeństwie. Sądzę jednak, że gdyby do tych samych kobiet z deficytami, które omamił Tulipan, startowali przeciętni polscy mężczyźni/ nie posiadający tego szczegolnego daru, który posiadał Tulipan/ większość z tych mężczyzn dostała by kosza od tych kobiet.
 10. Esox

  Król Uwodzenia

  Tulipan miał szczególny talent do podrywu. To jest jasne jak słońce. Z pewnością jednak jego skuteczność nie wynosiła 100/100. Niejedna rozsądna kobieta dała mu kopa. Gdyby on chciał podrywać kobiety w obecnych czasach, musiałby jednak zmienić image On chodził w białych kowbojkach. Obecnie takie buty to symbol obciachu i kojarzą się one raczej z inną orientacją.
 11. Esox

  Król Uwodzenia

  W obecnych czasach naiwnych kobiet również nie brakuje. Są kobiety, które dały się nabrać przez oszustów, których nigdy nie spotkały na żywo. Oddaly oszczędności życia albo zaciągnely kredyty i przelały kasę na konto "amerykańskiego zolnierza".
 12. Esox

  Proszę o radę

  Może on nie ma doświadczenia w postępowaniu z kobietami? Jest nieśmiały? To byłoby jednak trochę dziwne gdyż on ma 32 lata i z tego co pisze autorka jest przystojnym facetem. Autorka nie pisze czy on był kiedykolwiek w związku. Nie wiem co o tym sądzić. Za mało danych.
 13. Autorze, widzisz coś czego nie ma. Nadinterpretujesz nawet jej najdrobniejsze, niewinne i neutralne gesty. Zauroczyleś się i oby tylko na tym się skończyło gdyż jesteś na ostatniej prostej do zafundowania sobie nieodwzajemnionego uczucia, a tego ci nie życzę. Ona jest zajęta. Daj sobie spokój. Jeżeli będziesz pakowal się w to dalej , dostaniesz kosza i skończy się wasza przyjaźń. Szkoda energii i czasu na kogoś kto nie jest zainteresowany Tobą jako partnerem gdyż jak rozumiem Ty jesteś zainteresowany czymś więcej niż tylko relacją przyjacielską .
 14. Moim zdaniem autor to jakiś bajkopisarz. Chwali się, że będąc po 30 tce , nie może opędzic się od kobiet. Coś mi tu nie pasuje. Większość kobiet w wieku ok. 30lat jest już w związkach. Mają już dzieci. Owszem, jest też sporo wolnych kobiet, ale wśród nich zdecydowaną większość to rozwódki i te, którym natura poskąpila urody.
×