Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

219 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4154 wyświetleń profilu
 1. Esox

  Czym jest ta chemia?

  Zgadzam się z tym. Z moich doświadczeń i obserwacji wynika też to, że gdy istnieje wzajemna chemia, chwile ciszy nigdy nie są nieznośne i drętwe. Ktoś tu w tym temacie wcześniej również zwrócił na to uwagę. Gdy jest wzajemna chemia nie ma potrzeby sztucznego podtrzymywania rozmowy na siłę aby tylko gadać byle by tylko uniknąć tej kłopotliwej ciszy. Bliskość, dotyk, cisza nie peszą. To jest właśnie chemia.
 2. Esox

  Jak zagadać do tej fryzjerki?

  Czekanie na to, że dziewczyna zerwie ze swoim chlopakiem po to aby zająć jego miejsce u jej boku to ryzykowna taktyka. Można stracić sporo czasu i nic nie zyskać. Swego czasu czekałem 1,5 roku na zerwanie z chlopakiem przez uroczą, niską szatynkę, u której wcześniej miałem szanse, ale tej szansy nie wykorzystałem z powodu bierności i braku działań spowodowanych nieśmiałością. No i w końcu doczekałem się tego zerwania. Zacząłem więc działać. Te działania nic jednak nie dały gdyż ona zerwała ze swoim chlopakiem nie dla mnie, a dla innego chłopaka. Po zerwaniu szybko związała się z tym trzecim. Ja zostałem na lodzie.
 3. Esox

  Przeznaczenie czy przypadek

  Autorko, jeżeli on jest zabujany w swojej dziewczynie to z pewnością nie jest zainteresowany ani Tobą ani żadną inną dziewczyną.
 4. Esox

  Pokazać ze mi zależy czy olać

  Autorko, piszesz, że się szanujesz. Odpuść więc. Uwierz mi. Mężczyzna zainteresowany kobietą nie zachowuje się jak facet, w którym się zauroczyłaś. 10 dni bez proby nawiązania kontaktu. To się nie zdarza facetowi, który stracil głowę dla kobiety. No chyba, że odpukać miał wypadek albo ciężko zachorował. Wtedy zwracam honor.
 5. Esox

  Jak zagadać do tej fryzjerki?

  Mnie też by się nie chciało. Tylko jeden raz zrobiłem wyjątek- o jeden za dużo. Biegałem kiedyś za taką jedną przez rok. Ona już na samym początku oświadczyła, że kocha innego. Mnie to nie zraziło. Starałem się dalej. No i w końcu okazało się, że ona jednak nie blefowała. Trzeba było odpuścić. Od tamtej pory nigdy więcej nie starałem się o dziewczynę, która mną nie była zainteresowana. Szkoda w takiej sytuacji czasu, energii i zdrowia.
 6. Esox

  Zostawił mnie

  Była z nim gdyż miała klapki na oczach z powodu zakochania i tym samym nie działała racjonalnie.
 7. To stara historia. Wiele mnie nauczyła dzięki czemu teraz jest ok. Kilka lat później spotkałem swoją drugą połówkę. Wtedy już wiedziałem co robić. Nie siedziałem cicho jak mysz pod miotłą. Działałem. Po prostu działałem.
 8. Co robić? Próbować z Mateuszem. Może to twoja drugą połówka? Jeżeli nie, będzie inny. W końcu trafisz na swojego. Odblokuj się, szkoda młodości na jakieś blokady. Życie jest krótkie, a młodość jeszcze krótsza.
 9. Ważne, że próbowałeś coś zrobić. Starałeś się. Robiłeś co mogłeś. Swego czasu byłem w podobnej sytuacji. Ja jednak nie robiłem nic. Byłem wtedy pipą w sprawach damsko męskich. Wstydziłem się działać. Jednak moja historia mogła zakończyć się happyendem gdybym starał się tak jak ty. Byłem w lepszej sytuacji niż ty. Mnie wystarczyło tylko działać i osiągnąłbym sukces. Ponioslem porażkę tylko dlatego, że siedziałem cicho gdyż wstydziłem się ujawnić swoje zamiary.
 10. Trudna sprawa. Tamten ma przewagę. Był pierwszy i do tego jedzie z nią na wesele. Jeżeli fajnie tańczy i ma gadanego to pozamiatane- oczywiście jeżeli również się jej podoba, a chyba się podoba skoro wybrala go jako partnera na wesele. Autor w tym momencie wpycha się na trzeciego. Szanse znikome, ale zapewne jakieś może jeszcze są. Jeżeli tamten np. nie umie tańczyć czy będzie drętwo nawijał, ewentualnie nie będzie umiał zachować się w towarzystwie. To wszystko okaże się na weselu. Wesele to świetna okazja do zacieśnienia znajomości. Co bardzo ważne to świetna okazja do pokonaniu bariery bliskości. Wszystkie atuty są teraz w rękach tamtego. Autor może tylko czekać na rozwój sytuacji.
 11. Esox

  Życie po odsiadce

  To też nie jest do końca dobre. Świr Brevik zabił prawie 100 osób i Norwegowie w ZK zrobili mu sanatorium. Dla takich dekli powinny być wieczne kamieniołomy.
 12. Ja też ich podziwiam. To nigdy nie była moja bajka. Tylko raz byłem na randce z dziewczyną, która wcześniej mnie nie znała i dopiero na tej randce się poznaliśmy. Miałem 19 lat. Ona 16. Totalna porażka. Były nieznośne chwile drętwej ciszy. Gadałem jakieś głupoty aby tylko gadać. Wpadałem momentami w słowotok. Po wszystkim powiedziałem sobie- nigdy więcej. Bardzo traumatyczne doświadczenie. Nigdy tego spotkania nie zapomnę.
 13. Esox

  Jak trudno znaleźć chłopa dobrego

  Kilku moich młodszych kumpli to single szukający od lat partnerki. Są w wieku od ok.30 lat do ok. 40 lat. Żadni twarzowcy, żadna patologia. Nie mogą znaleźć partnerki życiowej. Kilku dalszych znajomych również jest w takiej sytuacji. Co się dzieje w obecnych czasach? Dlaczego jest tylu samotnych singli? Wydaje mi się, że w latach 80 tych i 90 tych w tej kwestii było dużo lepiej.
 14. Z mojego punktu widzenia sprawa jest oczywista. Trzy czy cztery kosze w życiu dostałem. W jednym przypadku nie odpuściłem i próbowałem nadal, ale ja wtedy głupi byłem gdyż byłem zakochany. Wierzyłem,że nie odpuszczając i mocno się starając zasłużę sobie na odwzajemnienie. Byłem w błędzie. W pozostalych przypadkach odpuszczałem gdyż od razu zrozumiałem, że dalsze podchody nie miały sensu ponieważ kończyłyby się kolejnymi koszami. Autorko, powinnaś odpuścić. Gra niewarta świeczki. Rozpamiętujesz banalną sytuację tylko dlatego, że jakiś gość po raz pierwszy poprosił ciebie o numer telefonu wciskając kit typu " gdzieś się kiedyś spotkaliśmy" / " my się skądś znamy" wciskany zapewne każdej napotkanej dziewczynie. Szkoda prądu na takie rozkminy.
 15. Moim zdaniem nie ma co rozpaczać. To był zapewne podrywacz stosujący niewyszukane chwyty podpatrzone na kursach podrywu lub w poradnikach typu "Jak poderwać dziewczynę."
×