Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miniu1990

Zarejestrowani
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mi napewno będzie trudno przestawić się na ten tryb. Spróbuję, dla dobra dzieci i swojego. Długo tak nie wytrzymam i wyląduje gdzieś w psychiatryku;)
 2. Jestem samotna mama dwójki dzieci, dziś jest za mną pierwszy dzień w pracy po 2 letniej przerwie. Jest pierwszy dzień a jestem padnięta. Po powrocie z pracy rozpłakałam się. Czuję, że nie podołam wszystkiemu, że poprostu pewnego dnia zabraknie mi sił. Jestem znerwicowana, bardzo troszczę się o to by dzieci były zadbane a mieszkanie wysprzątane. Jestem pedantka, już teraz wiele spraw mnie przerasta. Nie wiem co będzie dalej. Jak nauczyć się panować nad emocjami. Jak zadbać o wewnętrzny spokój...
 3. Dziś na epicie widnieje komunikat, że moja nadpłata została zwrócona na konto. Nie wiem czy nie wisi nad nią komornik. Miałam go rok temu. Czy dostanę normalnie nadpłatę czy mimo informacji, że została zwrócona na konto zostanie przelana komornikowi przez urzad?:(
 4. Tutaj jest problem. Pisma z sądu przychodzą na mój adres zameldowania gdzie mieszkają rodzice. Nie mam z nimi kontaktu więc nie wiem czy komornik nadal prowadzi egzekucję. Chodzi mi o to czy komornik ściąga należność przed rozliczeniem (przed dodaniem komunikatu taki jaki dostałam po zalogowaniu przez e-pit) a urząd od razu przelewa jemu kase?
 5. Dziś zalogowałam się na swój e-pit tam komunikat, że ,,zwróciliśmy twoja nadpłatę na wybrane konto bankowe...,, Teraz pytanie. Rok temu nadpłatę zabrał.mi komornik i nie wiem czy tym razem tak będzie...czy ktoś już tak miał i mimo takiego komunikatu nie otrzymał nadplaty, bo zabrał ją komornik? Czy normalnie dostanę?
 6. Dziś zalogowałam się na swój e-pit tam komunikat, że ,,zwróciliśmy twoja nadpłatę na wybrane konto bankowe...,, Teraz pytanie. Rok temu nadpłatę zabrał.mi komornik i nie wiem czy tym razem tak będzie...czy ktoś już tak miał i mimo takiego komunikatu nie otrzymał nadplaty, bo zabrał ją komornik? Czy normalnie dostanę?
 7. Dziś zalogowałam się na swój e-pit tam komunikat, że ,,zwróciliśmy twoja nadpłatę na wybrane konto bankowe...,, Teraz pytanie. Rok temu nadpłatę zabrał.mi komornik i nie wiem czy tym razem tak będzie...czy ktoś już tak miał i mimo takiego komunikatu nie otrzymał nadplaty, bo zabrał ją komornik? Czy normalnie dostanę?
 8. Dziś zalogowałam się na swój e-pit tam komunikat, że ,,zwróciliśmy twoja nadpłatę na wybrane konto bankowe...,, Teraz pytanie. Rok temu nadpłatę zabrał.mi komornik i nie wiem czy tym razem tak będzie...czy ktoś już tak miał i mimo takiego komunikatu nie otrzymał nadplaty, bo zabrał ją komornik? Czy normalnie dostanę?
 9. Dziś zalogowałam się na swój e-pit tam komunikat, że ,,zwróciliśmy twoja nadpłatę na wybrane konto bankowe...,, Teraz pytanie. Rok temu nadpłatę zabrał.mi komornik i nie wiem czy tym razem tak będzie...czy ktoś już tak miał i mimo takiego komunikatu nie otrzymał nadplaty, bo zabrał ją komornik? Czy normalnie dostanę?
 10. Ja jakiś czas temu kupiłam na olx pakę ubranek dla synka. Na zdjęciach podgladowych były same z Zary, Newbie, Mango. Zapłaciłam 450 zł. Przyszły same szmaty z Pepco. Dziurawe, poplamione i śmierdzące moczem...Oczywiście babka zawodowo oszukiwała, bo na liście przewozowym nie było jej danych a dane z przelewu nie były jej...
 11. Dziękuję. Dla Mnie bieganie to teraz odskocznia od tego wszystkiego co teraz się dzieje.
 12. Kochani czy mogę dziś wyjść biegać? Oczywiście sama. Oczywiście nie będę biegać po parku czy plazy.
 13. Proszę o rzetelne informacje Mieszkam w bloku, nie odbywam kwarantanny. Jestem mamą dwójki dzieci czy mogę wychodzić z nimi na spacery?
×