Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

redaktorFuckt

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6336
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

redaktorFuckt wygrał w ostatnim dniu 11 Kwiecień 2020

redaktorFuckt ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

993 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. redaktorFuckt

  Sentyment

  Hahaha wilk w owczej skórze
 2. redaktorFuckt

  Sentyment

  Widuś jeśli myślisz że tymi pier/dami o edku jakoś ruszysz mnie to chyba jedynie do śmiechu.
 3. redaktorFuckt

  Sentyment

  No ja akurat byłem budowniczym forum a jazdy to skutek uboczny kontaktu z poprapańcami
 4. redaktorFuckt

  Sentyment

  Widzę że zawiesileś się na gęsto Krzyniu.
 5. redaktorFuckt

  Sentyment

  A w doopie to mieć, nie jestem tu aktualnie bywalcem by wychwycać te niuanse ale tyy tu gniesz to pewnie masz rację.
 6. redaktorFuckt

  Sentyment

  Och Selena toż specjalnie i sentymentalnie dla ciebie pragnę odtworzyć duha kafeterii którego jednym z elementów były tzw. jazdyyyy.
 7. redaktorFuckt

  Sentyment

  Przez twój pryzmat logiki wychodzi na to że uznajesz mnie jednak za człowieka honoru, bo ja nie zapominam ci złych rzeczy i podążam konsekwentnie w stosunku do ciebie. Można by snuć dywagacje na temat moich ludzkich odruchów tj. przebaczenia, alee dobrze wiesz, że nie podążasz ścieżką pokory by ten warunek ci spełnić, doceniam twoje mrugnięcie okiem do mnie, jednak zakłóca mi ten twój gest, fakt, świadomość, że jesteśmy właśnie świadkami przebiegłego twego ataku na Pieprzną..... Ale w kwestii Eda masz trafne spostrzeżenia tylko czy w tym przypadku atakując go w kontekście tła ze mną, czy aby tobie nie zaczyna brakować honoru? Bo pamiętamy rzecz jasna jak stawałeś w ramię ramię z nim w okopie przeciw mnie jako sojusznik prawie. Całkiem nie tak dawno. No można by rzec że tylko krowa nie zmienia poglądów ale taka huśtawka zmiennych u ciebie? No proszę pana.
 8. redaktorFuckt

  Sentyment

  Masz kłopoty z pamięcią? Przecież nie do mnie skakałeś odchodząc z nastroju. Skup się, przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post i kim jest alfa
 9. redaktorFuckt

  Sentyment

  Taka miedzy nami różnica że nie dbam o to co tam napisane. Tobie jednak widzę przedłuża ku/taaa
 10. redaktorFuckt

  Sentyment

  Ty przeczytaj ledwie dwa posty wyżej co pisałeś..że ty możesz sobie spojrzeć w lustro.twoje zdanie słowo to istny szit. Jaki ty jesteś niestabilny i niemęski.
 11. redaktorFuckt

  Sentyment

  Jaka analiza...Człowieku przestań deklarować cokolwiek bo twoje słowo nie warte zeta. I bardzo dobrze że nie będziesz się więcej odnosił do moich analiz ciebie. Hehe A zatem Frustracie macho co ,,miał" tu wszystkie kobiety prawda jest taka że to tyy nie miałeś z kim rozmawiać na tamtym forum,przez co musiałeś odejść ze stada jako przegryw odszczekując się samcowi alfa hehehe, twoje dysfunkcje społeczne już na samym początku pobytu tam dały o sobie znać poprzez ucieczkę od ludzi i założenie swojego nudnego tematu, szerokim łukiem omijanego przez userów a ci co byli chyba z braku laku lub z nieznajomości twego chwiejnego charakteru lub co bardzo możliwe dla beki. Beki z pajaca. Szkoda że pierwszy września minął hehehe bo miałbym okazję zapewne więcej prawdy życiowej o sobie dowiedzieć. Miecz w pochwie? Co najwyżej scyzoryk.
 12. redaktorFuckt

  Sentyment

  Dawaj chodź do nas Będziem kadzić wierszami
 13. redaktorFuckt

  Sentyment

  Nie płacz już nie płacz, twoje szczęście że mnie tu jak na lekarstwo. Twój stosunek emocjonalny do mnie napawa mnie dumą. -Czy możesz liczyć na spokój ode mnie? -No coś tyyyy nie wygłupiaj się..lubię jazdę po tobie na oklep...sam żeś się o to u mnie poprosił przed laty, proponuję ci melisę ewentualnie relanium.
 14. redaktorFuckt

  Sentyment

  Oo Smof
 15. redaktorFuckt

  Sentyment

  Edek ja mogę być nawet dla kogoś cio/tą ale nie do przyjęcia jest to aby większa ode mnie cio/ta nazywała mnie cio/tą. Hehehe
×