Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hauayudoin

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1784
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1672 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hauayudoin

  Student medycyny i faszyn w Worcester

  Ty jesteś jeb. Nieta.
 2. Hauayudoin

  Student medycyny i faszyn w Worcester

  CO ty perdolisz. Prawo ziemi czy krwi nie ma nic wspólnego z aplikowaniem o obywatelstwo wg zasad poszczególnych krajów. Po prostu w Europie nie ma z defaultu obywatelstwa za urodzenie, tak jak jest to w stanach. Ubiegać się każdy może potem, jeśli spełnia zasady.
 3. Hauayudoin

  Holly Prawie z Norwegii

  Norweskie słowa Ofc
 4. Hauayudoin

  Holly Prawie z Norwegii

  Bez szans bez znajomosci języka, żadna silka jej nie zatrudni. Ale juz w sytuacji gdy ma jakikolwiek level języka/ certyfikat, to wspolprac mogłaby mieć wiele. Norwegia to mały kraj i wbrew pozorom łatwo jest tam rozkręcić biznes/ znaleźć prace. Jak masz certyfikaty to urzad pracy będzie sam wydzwaniał z propozycjami. Daremna ona jest. Ale takie samo ma pojęcie o pracy w Polsce. Nie umie wymienić żadnej roboty, która mogłaby mieć w Polsce ze średnim bez studiów. Mówi, nie będę sprzątać w Polsce, ale wierzy, ze po znajomosci coś by ogarnęła.
 5. Hauayudoin

  Holly Prawie z Norwegii

  Najlepsze jest to, ze syn z matka spędza tyle czasu, a juz wypowiada niemieckie słówka. W dzisiejszym vlogu było słychać:) Magia przedszkola.
 6. Hauayudoin

  Kupiłam mieszkanie

  Hojrak w necie pi.z.da w swiecie. Taka oświecona feministka nie umie rodzicom pomoc z przemocowym bratem, tylko ich wszystkich na socialach obgaduje. Atencjuszka. Niech jej lepiej narcyzm zdiagnozują.
 7. Hauayudoin

  Kupiłam mieszkanie

  O co kaman? Możecie napisać na discordzie?
 8. Hauayudoin

  Kupiłam mieszkanie

  Co ona wie o tamtych czasach. G.wNo. Właśnie komuś ze wsi wbrew pozorom latwo się było dostać na studia. To nie to było problemem, ponprostu studia nie były powszechne. Czy ta wszechwiedząca zaora sie w końcu tak jak kaczmarkowa, czy będzie juz zawsze pajacowac w SM i robić z siebie błazna.
 9. Hauayudoin

  Coctail dusigrosz, co zwraca wszystkie zakupy

  Teraz chyba serio padł wątek.
 10. Hauayudoin

  Student medycyny i faszyn w Worcester

  Dzieciak kuzynki urodzone we Francji. I co, wg prawa jest tam jakieś okrojone prawo ziemi, ale Ofc obywatelstwa nie dostały dzieci automatycznie. Mogą złożyć wniosek gdy skończą 18 lat o to i pewnie spełnia jakieś warunki. Z automatu dostały polskie obywatelstwo. W wielkiej Brytanii nie ma prawa ziemi.
 11. Hauayudoin

  Student medycyny i faszyn w Worcester

  Czy ktoś serio potrzebuje diagnozy psychiatrycznej, jeśli ma na koncie przemoc psychiczna i ekonomiczna a być może i fizyczna w niektórych sytuacjach wobec wielu kobiet, współlokatorów oraz przemoc wobec dzieci? Serio? Daj spokój.
 12. Hauayudoin

  Coctail dusigrosz, co zwraca wszystkie zakupy

  Sorry, faktycznie. A niech będzie zapas.
 13. Hauayudoin

  Globstory

  Ja myśle ze tamta po prostu to jest człowiek bluszcz i osaczyła ta Kaję.
 14. Hauayudoin

  Globstory

  Ta kundlowa grafomanka? O rany koguta xD
×