Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KermitZaba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1721
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

125 Excellent

1 obserwujący

O KermitZaba

 • Ranga
  Il verde
 • Urodziny 9 Maj

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jesteś zimną kobietą. A więc teraz żegnam. PS: Idę poćwiczyć.
 2. Dlaczego? Dlaczego taka jesteś?
 3. Mam wrażenie jak gdybyś to pisała z pełną powagą Dziwne uczucie.
 4. Nie prawda, w moim sercu była i jest tylko ona.
 5. Wiesz, jak ona się raz o mnie ładnie na priv rozpisała? Że jestem mądry, wykształcony, inteligentny i w ogóle taki ekstra. A ja mam słabość do kobiet, które łechtają moje ego, że aż odlatuje, jakim to ja bożyszczem nie jestem.
 6. Nevada kocham Cię!
 7. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  A słyszałeś o pandemii grypy hiszpanki po I WŚ? To też była grypa. Elita się wypowiada, co nie zna takich rzeczy z historii.
 8. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  W kopalniach. Zainfekował znajomych mojego kolegi, oraz kilku zabił. W Polsce zarażonych było coś ok. 35 tyś, do tego jednocześnie chorych jest 13 tyś. Na 38-milionowy kraj przypada 1 zainfekowany na ponad 1000 mieszkańców, to bardzo prawdopodobne, że możesz nie znać ani jednego osobiście, tym bardziej ze jak sie z ludźmi nie rozmawia, to przecież nie będą tego rozgadywać.
 9. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Na Quora swego czasu czytałem statystyki, że w grupie 19-29 czy coś tego typu, umiera średnio 1 na 500 osób. W Polsce umarł jeden i tak dość chory 18-latek. Jednak wraz ze wzrostem wieku te liczby są coraz mniej optymistyczne, a najgorzej to wygląda u 60+. Choroby współistniejące, jak nadciśnienie czy choćby otyłość, zwiększają ryzyko zgonu, jednak kto jest w pełni zdrów, bez chorób towarzyszących w wieku 60+ niech pierwszy rzuci kamieniem. Ok, muszę lecieć, robić coś, co przyniesie mi korzyści, a nie pogłębi moją mizantropię.
 10. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  A tak, zapomniałem o tym niepokornym Borisie Johnsonie, który najpierw lekceważył sytuację, a potem opowiadał jakie to złe. Coś ich taktyka na zbudowanie społecznej odporności z tego co wiem nie wypaliła, śmiała próba, trzeba przyznać.
 11. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Zapoznam się z oficjalnym, stanowiskiem WHO to się ustosunkowuje. Czy to nie przypadkiem zdanie jednego z członków i potem się robi z tego temat "WHO prawda o koronawirusie! Bezobjawowi nie zarażają!". Teraz intuicyjnie powiem, że powinni zarażać mnie. Bo są osoby, u których prawdopodobnie organizm radzi sobie z infekcją, dlatego wirusów mają znacznie mniej. A potem wytwarzają się przeciwciała i nie mają ich wcale. Zresztą przebieg na koronawirusa zależy od innych czynników. Inaczej wygląda kiedy dostanie się do twojego organizmu 1 wirus (teoria), a inaczek kiedy 1000000 wirusów jednocześnie. Bo te wirusy się potem replikują, nim masz wiecej w czasie, kontaktu tym więcej będziesz miała o X czasie replikacji. Poza tym co to za odkrycie ze mamy wirusy i bakterie? Oczywiście, że mamy, tylko są takie, które są dla nas dobre, a nawet niezbędne do życia, jak bakterie w układzie pokarmowym, takie które są obojętne oraz takie, które mogą zabić jak G+ wywołująca wąglika. Idę zrobić trening. Potem się będę dalej udzielać w tej jałowej dyskusji.
 12. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Brazylia prawie 3 miliony chorych i 100 tysięcy zgonów. Ludzie protestują przeciw prezydentowi, którzy mówi, że koronawirus nie jest zagrożeniem. W kraju gdzie piłka nożna była sportem narodowym, a stadiony były pełne po brzegi, obecnie stoją opustoszałe. W USA prawie 5 milionów zarażonych i 160 tyś. zmarłych. Nawet Pan Prezydent Trump zaczął nosić maseczki. Hiszpania 300 tyś. zarażonych i 30 tyś. chorych. Poza koronawirusem mają problem z ruchem turystycznym, może pojedziesz tam na wakacje? Założę się, że będą mieć teraz tanio. Włoch 250 zarażonych i 35 tyś zmarłych. Włochy początkowo lekceważyli koronawirusa, ale wszyscy w marcu widzieliśmy, że im się odmieniło.
 13. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  Nieodpowiedzialne, roszczeniowe i niemądre jednostki. Mamy przykład co się działo we Włoszech, wschodniej USA, a teraz w Brazylii i Hiszpanii. W Polsce to tak źle nie wygląda, bo nie jesteśmy na głównym szlaku handlowym i zawczasu zostały wprowadzone restrykcje, poza tym spekuluje się, że to może mieć coś wspólnego ze szczepieniami na gruźlicę. Do tego dodałabym nawiązanie historyczne, do sytuacji Indian w Ameryce, gdzie dla europejczyków ich wirusy powodowały przeziębienia, to tak dla Indian, którzy nie zetknęli się z nimi wcześniej stanowiło, to śmiertelne zagrożenie. Więcej Indian zostało prawdopodobnie zdziesiątkowanych przez europejskie wirusy niż przez śmierć w walce.
 14. KermitZaba

  Jak się czujecie podczas pandemii?

  No tak, słyszałem że niektóre leki mogą powodować przytępienie intelektualne. Myślę, że powinieneś się wybrać do lekarza, bo może można zmienić je na takie, po których lepiej będzie się tobie myślało. Zasady współżycia w społeczeństwie są zawsze ograniczające, kultura osobista jest ograniczająca. Jak się Tobie to nie podoba, to jedź na Syberię.
×