Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KermitZaba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

42 Excellent

O KermitZaba

 • Ranga
  Presidential candidate
 • Urodziny 9 Maj

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z tym Wenus to nawet nie słyszałem, chyba poszukam jakichś informacji. Ciekawe czy tam było jakieś proste życie w stylu ziemskiego jak choćby znanego z tego przed katastrofą tlenową.
 2. KermitZaba

  jak powiedzieć mężowi że jestem poliamorystką

  Elementy taktycznego zmylenia przeciwnika!
 3. Jakaś organizacja rządowa, przeprowadziła badania, które były tak skonstruowane, że nie pytając wprost, można było ustalić, czy ktoś zdradził, chyba się nazywała ona "profilaktyka społeczna", albo coś w ten deseń. Z przeprowadzonych badań wynikało, że zdradza aż 50% mężczyzn i 30% kobiet.
 4. Nieograniczona kasa i możliwości. Pewnie, dzięki temu moje życie by uległo wydłużeniu, wiec i tak bym zyskał.
 5. KermitZaba

  jak powiedzieć mężowi że jestem poliamorystką

  Wiesz też, mam pewne niepokojące obawy, że ona nie jest tym, za kogo się podaje. Myślę, że prawdopodobnie nie jest tygrysem!
 6. A dlaczego te prawo ma dotyczyć tylko kobiet? Co ty MGTOW? Mężczyźni mimo wszystko zdradzają częściej.
 7. W sumie twoja wypowiedź podsunęła mi myśl, że teraz w ogóle więzy międzyludzkie osłabły, ludzie zamykają się na siebie nawzajem, jako na znajomych, przyjaciół, partnerów. Ludzie się zamykają w czterech ścianach, przez dostępność rozrywki, jak wspomniałeś "kariery" czy substytuty relacji, jakimi są internetowe znajomości.
 8. No tak, masz racje, pewnie nie będzie 3.5 miliarda różnych opinii, ale kilka milionów może się wyodrębnić, gdzie jedne będą się pojawiać częściej inne rzadziej.
 9. Kiedyś tak chyba było ze zdradami w Historii Polski, ze osobę zdradzającą pozbawiało się majątku, ale co do tego nie jestem pewien. W sumie, to nawet fajne prawo, przynajmniej osoba zdradzana, będzie mieć coś, czym będzie mogła podcierać łzy. A co do ogólnego stanu rzeczy, to wydaje mi się, że presja społeczna znacznie zmalała, zarówno facetom, jak i kobietom mniej zależy na łączeniu się w pary. Zmieniły się też schematy poznawania drugiej osoby, kiedyś pewnie osoby się poznawały przez przyjaciół, przypadek, a teraz portale randkowe i pojawia się niemal nieograniczony wybór, znacznie większy dla kobiet, ale mężczyźni też mają. Dodałbym znane z Japonii podejście, że najpierw trzeb się czegoś dorobić, choć to raczej w Polsce dalej jest rzadkie. Rosnące oczekiwania zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Brak kreowania monogamicznej relacji jako drogi do osiągnięcia szczęścia, a zamiast tego promowanie promiskuizmu, co znajduje swój posłuch zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Do tego kwestię demografii, w wieku 19-29 lat, jest około 100 więcej mężczyzn niż kobiet, ale to akurat skomplikowana sprawa, bo z jednej strony faceci pewnie figurujący w tych danych wyjeżdżają za granicę, a z drugiej kobiety częściej migrują wewnątrz kraju do większych miast. Wiele osób "po przejściach" pielęgnuje też własne urazy i wolą się nie łączyć w pary.
 10. Dziękuje, za słowa otuchy. Idę się ubrać w piżamkę, usiąść w łóżku, słuchając "Hurts Like Hell" Fleurie (https://www.youtube.com/watch?v=pUlX8ltm_JU) i popijając kubek gorącej czekolady do picia.
 11. Pewnie każdy pomyśli coś innego. Chcesz przesłuchać, tysiące opinii i wyciągnąć z tego jakąś średnią, najczęściej pojawiające się myśli?
 12. W tym całym jest ambaras, aby dwoje chciało naraz. Życie bywa takie okrutne i niesprawiedliwe.
 13. Jak mu to maiło pomóc, to niech tak robi, nikomu przecież krzywdy nie zrobił. Lepsze to niż gdyby miał chodzić tygodniami za tą dziewczyną i ją niepokoić, a siebie upokarzać.
 14. KermitZaba

  jak powiedzieć mężowi że jestem poliamorystką

  Najlepiej w intymnej atmosferze i towarzystwie pozostałych swoich sympatii :D
×