Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kawowy Kawowiec

Zarejestrowani
 • Zawartość

  388
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

160 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kawowy Kawowiec

  Ewa i Youri

  Masz rację, poniosło mnie. Bardzo Cię przepraszam. Naprawdę nie chciałam być nieprzyjemna. Jeszcze raz przepraszam, pozdrawiam Cię.
 2. Kawowy Kawowiec

  Ewa i Youri

  nie przesada, tylko moje odczucia, każdy może mieć własne zdanie, nie sądzisz? Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja napisałam, że jakby mówiłaby o pogodzie i źle o A.??? Hello. Weź się ogarnij. Jest nieprzychylna A i to widać, czy Tobie się to podoba czy nie. Ogólnie to zachwycona swoimi psiapsiólkami, dziękuje im potem we vlogu, że je ma. Wcześniej razem z nimi śmiechy-chichy itd. . Takie podkreślenie, że są, że je ma. To taka szpila moim zdaniem w A. - ma je i może liczyć na nie. Ta Zola czy jak jej tak chyba niedługo sama założy YT momentami miałam wrażenie, że nie jeste do końca zadowolona z zachowania E.
 3. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  zobaczcie na gender party od 3:21 widać W. i po chwili jak wychodzi z towarzystwa składającego gratulacje. Ma piękną minę, która dużo mówi.
 4. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  pewnie będzie kamerzysta, bo na pewno film chcą mieć na pamiątkę. A wyobrażacie sobie, że rodzice dziecka chrzczonego latają po kościele z kamerami>? Ja nie Jednak będą chcieli utrwalić tę uroczystość, a pewnie jakieś wyrywki kiedyś pokażą. tak, faktycznie parsknął, ale inne sytuacje też były, które na to wskazywały, nawet jak Lilu odwiózł do nich. A teraz Lilu z mamą A. czyj ten piesek jest? Andzi czy W? Jego nie ma w kraju, ANdzia wyjechała to jej mama się zajmuje. A Darka nie znam,.
 5. Kawowy Kawowiec

  Ewa i Youri

  znowu żebranie o suby, liki, bo z kotem ma super zdjęcie i mało lików. Nie pomyślała, ze nazwanie kota gnojkiem jest niefajne? musi bardzo nie lubić A. Nawet gdy Y wspomniał, że pierwszy raz będą razem w Rezydencji to musiała go poprawić, że pierwszy raz będą razem w Zakopcu. No cóż, zazdrości, że to knajpa rodziców A? A z tymi przyjaciółeczkami to już przesada - ewidentnie wbija szpilę A.
 6. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  to na poród brali kamery, a na chrzciny nie?
 7. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  też mi się wydaje, że nie przepada
 8. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  będzie vlog z przygotowań do chrzcin, tak mówił L.
 9. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  w dodatku publicznie. Nagrywa i wrzuca do sieci.
 10. ja też przewijam jak mówi, pokazuje kosmetyki, czy też się maluje. Mało wiarygodna na te kosmetyki jak dla mnie.
 11. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  Chciałybyście mieć taką koleżankę Lucię? Chyba na początku znajomości A go tak nazywała? E jest bardzo fałszywa, niby koleżanka A a teraz wymienia swoje koleżanki we vlogu i w ogóle to ciągle się chwali ile to ich nie ma, przypadek? Nie sądzę.
 12. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  nie wydaje Wam się dziwne, że wrzuca na is , w ogóle nagrywa tańczącą "kuzynko-siostrę" ? dla mnie to okropne jak to jak wcześniej całował w usta małą.
 13. Kawowy Kawowiec

  Szarlotka z rodzicami

  to jak go wymieniła jako swoją koleżankę to sztosik wiele mówi o wzajemnej relacji .
 14. jej z tym wygodnie, on zrobi, on się naje, ona się naje. Dlaczego nie ma i nich "normalnych" obiadów? Typu zupa pomidorowa, ziemniaki, surówka i jakieś mięso? Takie dania tylko w knajpach jedzą, zauważyłyście? W domu nie gotują, tylko na szybko pica, albo kebab itd.
 15. Kawowy Kawowiec

  Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

  o jakiego bloga chodzi, możesz jakoś nakierować?
×