Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kawowy Kawowiec

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1392
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

639 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kawowy Kawowiec

  niech się dzieje magia

  dlaczego?
 2. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  w sumie A. mógłby ten kolega wkręcać na różne eventy, mogłaby kogoś poznać, bo przecież ona nie pisze do obcych facetów na ig. oczywiście, że tak, ale u niej to było takie proszenie się o dobre jego słowo. A facet jak widzi, ze coś jest nie tak to może być delikatniejszy i niech powie ofkors, ale można inaczej bez użycia słowa bezdomny i poza kamerą. Jakbyś się czuła, gdyby Twój facet zwrócił Ci uwagę przy znajomych, że coś nie tak z Tobą - może o porównanie nie jest adekwatne, ale takie sprawy załatwia się w 4 oczy. N Niech każda strona powie co nie pasuje, są kompromisy, można coś razem zaradzić.
 3. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  jest dokładnie tak jak piszesz, nie słucha się rad najbliższych, a osoby trzecie najwięcej widzą co się dzieje. Ma klapki na oczach i już. Najbardziej szkoda mi dziewczyn, które nie chcą zerwać z partnerem bo myślą, że już nigdy nikogo nie poznają i tak tkwią w związkach.
 4. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  chodziło mi kopnięcie M., a nie Patryka oczywiście. Są siebie warci, takie życie na pokaz, teraz ja na imprezie, a jutro Ty. Kocham Cię, ale masz płaski tyłek i wyglądasz na bezdomny. Muka, a podobam Ci się? - jak włosy zrobiła, bo ja dla Ciebie to zrobiłam, wiesz? Podoba Ci się naprawdę? Lubię ją, ale tak mało w siebie wierzy i robi coś z włosami dla niego... a skutek będzie odwrotny w włosami, a może nawet z nim...
 5. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  na jej miejscu skupiłabym się na małej, a jego kopnęła w doopkę .
 6. Kawowy Kawowiec

  Orbitujące gały

  zaczęłam oglądać z dzisiaj, kac gigant jak nic.... a jak pokazywała outfit chodzą po pokoju to mi się parodia Mireczka przypomniała
 7. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  no właśnie oni ciągle narzekają, w szczególności ona, a on niby mówi o uśmiechu, radości z małych rzeczy a zaczyna marudzić jak ona. Ja nie mówię, że ma się cieszyć, że jest u nich głośno, bo sąsiedzi robią remont, ale spodziewałam się, że może podejdzie do tematu na chłodno, że cóż, może warto na cały dzień się wybrać gdzieś... ona go podjudza trochę tym marudzeniem. Jurek zakupił pastę wybielającą, oczywiście Szpilka twierdzi, że to ONA mu tę pastę kupiła, acha... . Jurek teraz czeka na propozycje wybielajace, bo tego typu zestawy mama Muki miała, a może coś wpadnie?
 8. Kawowy Kawowiec

  Orbitujące gały

  w sam raz na halołin
 9. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  mama L. napisała na is o coco " ..... marźnie na dworze" - pisownia oryginalna.
 10. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  nagrywam dla siebie, bardzo dużo, i sporo zdjęć robię. Słyszę jedynie mruczenie, co ponoć oznacza zadowolenie.
 11. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  narzekać to oni narzekają i nie liczą się z innymi. Ja akurat o gościach w mieszkaniu nie pisałam.
 12. Kawowy Kawowiec

  Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

  i z Adą, która mówi, że nagrywają jakiś teledysk dla Latino, ciekawe, czy Muka też będzie w tym teledysku? z innymi panienkami?
 13. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  cenię Twoje zdanie, tylko ja nie rozumiem tego miauczenia. Mam dwa koty i żaden tak nie robi.
 14. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  ale wtedy byli w miejscu publicznym, to jakieś zasady obowiązują, nie należy przeszkadzać innym, niech każdy odpocznie, po to przyszedł...
 15. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i jurek

  nie, nie ma szczekać tylko to jest takie niepokojące miauczenie, jakby mu coś dolegało. A ona pyta co mu jest, jakby oczekiwała że jej odpowie.
×