Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Looper

Zarejestrowani
 • Zawartość

  547
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

112 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam swoje lata i to żadne pieprzenie. Jeśli w ogóle można nazwać tłumaczeniem to co napisałem, to tak, zdradę kobiety też tak tłumaczę. Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz ale w moim świecie facetowi trzeba trochę więcej niż okazji do zdrady. Faceci, których znam to ciężko pracujący ludzie, którzy dbają o rodzinę nie mamy ani czasu, ani siły na takie pierdoły jak "łapanie okazji". Zresztą kiedy według Ciebie miałaby się ta okazja nadarzyć? Jak odbieram kobietę z pracy, jak gotujemy obiad, czy robimy zakupy, jak siedzę w biurze, czy jak wyjeżdżamy razem na wakacje, a może jak razem spotykamy się ze znajomymi? gdzie w dorosłym życiu nadarzają się takie OKAZJE? Powiedz mi kur... gdzie są takie okazje, a kto wie może skorzystam! Swoją drogą trzeba być niespełna rozumu żeby się związać z człowiekiem, który ma ciągoty do korzystania z takich "okazji" ale to juz inna kwestia, bo ludzie wiążą się z dupkami a potem płaczą. Prawda jest taka, że w związek między innymi polega na dbaniu o potrzeby drugiej strony. Jeśli ma się w dup.... drugą stronę przez lata, to frustracja rośnie do takiego poziomu, że człowiek zdradza świadomie organizując to, a nie korzysta z okazji. I w tedy moim zdaniem warto w ogóle wpaść na pomysł autorefleksji i zastanowić się nad tym, czy wszystko robiło się dobrze. NIe usprawiedliwia to zdrady której dopuściła się osoba zdradzająca, ale skoro chce się być dalej w tym związku to chyba warto zadbać o to przez co do zdrady doszło bo siedzenie i pierdzenie w stołek nic nie da, do zdrady dojdzie po prostu jeszcze raz.
 2. NIe czytałem reszty komentarzy ale... jeśli zdradził to z jakiegoś powodu nie? Czegoś mu brakowało, czegoś w domu nie dostawał. Teraz nie zdradza co nie znaczy, że mu tego przestało brakować. "Wybaczyłam" - spoko, że wybaczyłaś, a przemyślałaś w ogóle dlaczego do tego doszło?
 3. Ale co wiedząc o ich przeszłości? Ja tego nie rozumiem serio... Przecież to seks każdy ma prawo go uprawiać z kim i jak chce. Moim zdaniem Twoja dziewczyna jakby była mądra to by poszła do rodziców i im uświadomiła, że to nie jest ich sprawa i nie powinni robić takich chorych afer. Siostry Twojej dziewczyny jakby były mądre to by sie wyprowadziły i trzymały z daleka od rodziny, która im do łózka zagląda.
 4. A Twoja dziewczyna to tak do końca normalna jest? PRzecież i jedna i druga siostra jest pełnoletnia, to chyba ich sprawa z kim i co w łóżku robią nie?
 5. Looper

  Zdarza wam się więcej dobrego czy nie ?

  Więcej dobrego ale też mega ciężko nad tym pracuje.
 6. Looper

  Rzuciła mnie . Blagam o pomoc..

  W sumei 100% racji. Dodać mogę tylko, żebyś zaczął żyć i nie myślał o powrocie do niej, bo to nigdy nie wyjdzie. Nigdy już nie będzie dobrze, bo ją przyzwyczaiłeś do "głaskania". Możesz iść dalej albo dalej tracić czas na kolejne półroczne powroty.
 7. Looper

  Rzuciła mnie . Blagam o pomoc..

  Traktowałeś ją dobrze, za dobrze i masz tego efekty. Przy takim traktowaniu na dłuższą metę trudno o szacunek. Miałeś prawo czuć się jak tylko chciałeś tak na prawdę, to Twoje odczucia i nie można Ci ich zabraniać, bo jesteś człowikiem. Przemyśl to i wyciągnij wnioski na przyszłość. Ustawianie całego życia pod drugą osobę jest po prostu niezdrowe dla nikogo. Dla Ciebie choć o tym nie wiesz i dla tej drugiej osoby również. Każdy potrzebuje przestrzeni. W związkach chodzi o to by dopasować do siebie dwa światy, a nie o to by porzucić jeden i wejść w drugi. Już ktoś napisał, że się nie szanujesz. To prawda. A jak Ty się nie szanujesz, to jakim cudem ma Cię szanować ktoś inny.
 8. Looper

  Gruba i chudy

  Nawet nie doczytałem do końca. Twoim problem nie jest 100 kg, tylko totalny brak akceptacji siebie. I 100 kg dziewczyna może być pociągająca dla kogoś kto takie lubi ale nie z takim podejście. Super atrakcyjna laska mająca takie zdanie o samej sobie tez na dłuższą metę przestaje być atrakcyjna i staje się męcząca.
 9. Looper

  Mężczyzno co robisz

  Pytam jakie ma zdanie na temat współczesnego feminizmu. W zależności od odpowiedzi patrzę jak marźnie lub daje jej swoją kurtkę/bluzę.
 10. Looper

  Czy gruby człowiek

  Powiem Ci też coś ważnego. Wygląd to tylko wygląd na atrakcyjność człowieka i to, czy się nim ktoś zainteresuje wpływa bardzo dużo rzeczy. Na mojej liście wygląd jest gdzieś na szarym końcu i nie pisze tego bo tak wypada tylko taka jest prawda.
 11. Looper

  Czy gruby człowiek

  Ja tam lubię grube dziewczyny i nie wstydzę się tego Oczywiście w granicach rozsądku nie z 50 kg nadwagą. Tylko ewentualnie taką, która nie zagraża zdrowiu. Trochę ciała to nic złego
 12. Looper

  Prywatność w związku

  Moim zdaniem nie istnieje inna forma zdrowego związku niż mówienie wszystkiego wprost.
 13. Looper

  Prywatność w związku

  100% racja. Wolałbym, żeby mi ktoś dał w twarz niż karał ciszą, próbował mi coś przekazać w zupełnie nie jasny sposób gierkami i oczekiwał, że się wszystkiego domyślę. Nie mówisz = nie ma problemu.
 14. Looper

  Prywatność w związku

  Myślę, że trochę za daleko brniesz z tą logiką Moim zdaniem to się dzieje naturalnie. Praca, dom, partnerka, pasja nie ma nawet czasu, żeby sie sam na sam spotykać z jakąś "przyjaciółką". Po prostu zmienia się to w wyjścia w większym gronie czy wspólne wyjazdy. Zachowania "niepożądane", to się chyba dzieją w gimnazjum.
 15. Idąc za tym przykładem, który jest właściwie słaby. Jest bardzo dużo ludzi, którzy wolą naprawić swój stary samochód niż kupić nowy. Bo się przyzwyczaili, bo go po prostu lubią, bo mają sentyment itp. Do tego sporo ludzi, którzy zainwestowali w naprawę auta mówią- tyle juz w niego zainwestowałem, że szkoda mi go sprzedać. Ze stałym związkiem właśnie tak jest. PO jakimś czasie ( jesli nie jesteś mentalnie dzieckiem) zdajesz sobie sprawę, że żadna nowa osoba nie zapewni Ci nawet połowy tego co dostajesz od osoby, z którą jesteś od lat. Wystarczy docenić to co się ma.
×