Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AO.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1328
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

214 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Albo skopiować i wyszukać działa.
 2. Wyrzucili ją z roboty? A to onie nie były wszystkie z warszawskich bałaganów?
 3. Tylko pamiętaj, że to półamatorska produkcja w realiach Warszawy lat 90tych
 4. Ja tam myślałem, że wszystkie miały przewalone ale ten tytuł to klasyk. Do tego w ostatniej scenie pani chyba przeżywa naprawdę orgazm, z tego co pamiętam. No i generalnie wszystkie panie oprócz jednej wyrażają dużo autentycznego entuzjazmu na widok włoskiej ekipy, znacznie powyżej zwykłego porno ze scenariuszem i grą aktorską na wiadomym poziomie.
 5. Dlatego nie twierdzę, że to dobre lub złe. Po prostu jestem sobie wyobrazić taki typ człowieka i ich podejście. Do tego trzeba też pamiętać, że dużo par nie jest ze sobą z wielkiej miłości. Mogą wchodzić w grę różne motywy, od wczesnej wpadki, przez motywy materialne, z desperacji, itp. Tacy ludzie raczej nie czują wielkiej zazdrości. Dodać do tego skłonność do ekshibicjonizmu i już mamy gotowy przepis na swingersa
 6. Może to jest tak, że jak się jest ze sobą np. 20 lat, to trochę inaczej patrzy się na sprawy seksu i wtedy szuka się nowych bodźców, a zazdrość o partnera też już nie jest taka, jak na początku. I stąd prosta droga do zapraszania drugiej pary, pani, albo bulla, gdy dama ma taką fantazję.
 7. Wątpię żeby Magda miała moda. Już bym miał kilkadziesiąt banów
 8. A to nie czytałem. Fiu, fiu Dobrze, znaczy się, że Krzysztof się rozwija i nie używa już fejsa tylko i wyłącznie do stalkowania Bogu ducha winnych starszych ludzi.
 9. Myślę, że wielu jednak się nie doczekało.
 10. AO.

  Kaczka na taczkę...

  Ale jaki chłam? Na tym "chłamie" ludzie doskonale bawili się całe wakacje. Jeśli ty tam widzisz europalety to chyba nie masz pojęcia o drewnie i działasz na bardzo prostych skojarzeniach
 11. AO.

  Kaczka na taczkę...

  Jeszcze a propos strefy relaksu "z palet" za "skandaliczny milion", to tak to wyglądało przez całe wakacje: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_jIzF2OR7siVHKUYJhPK0lOl5GfT2cH2u.jpg Zdjęcie kolegi z wykopu. Zalecam trochę mniej pisowskiej propagandy, trochę więcej realizmu.
 12. AO.

  Kaczka na taczkę...

  Tym bardziej rządzący naszym krajem nie powinni prowokować jeszcze gorszych sytuacji kilka miesięcy później.
 13. AO.

  Kaczka na taczkę...

  Życzę zdrowia. Nie wiem co to ma wspólnego z protestami, może nie lubisz kobiet, albo masz silną potrzebę bronienia kaczora i obwiniania wszystkich innych (wiem, nie, nie, nie ). Ale zdrowie najważniejsze.
 14. Za poprzednich sejmów były masowe protesty setek tysięcy kobiet przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego?
×