Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

deLegatka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  276
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

30 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie będzie łatwo. Przygotuj się na to, że mama może nie być zadowolona.
 2. Może pomogłoby całkowite ignorowanie ich? W sensie, że niech robią co chcą, a Ty w ogóle nie zwracasz na nich uwagi? Nie potrafię jakoś konstruktywnie doradzić, bo za krótko żyję i za mało mam doświadczenia i wiedzy. Może będzie Ci chociaż odrobinę lżej, gdy pomyślisz sobie, że gdzieś w internecie spotkałaś kogoś, kto myśli o Tobie życzliwie i dobrze Ci życzy? Ja wiem, że to nic nie znaczy, ale chociaż wiesz, że nie cały świat jest przeciwko Tobie.
 3. A nie masz obok siebie kogoś, kto potrafiłby Ci doradzić co masz robić? Nie myśl ani przez chwilę o samobójstwie. Tak robią ludzie zaszczuci. Nie daj tej satysfakcji szczującym. Jeśli już innego wyjścia nie masz, to spróbuj zaśmiać się im wszystkim w te parszywe gęby.
 4. Bardzo Ci współczuję. Rzeczywiście masz nieciekawie. A nie próbowałaś tego jakoś wyjaśniać? Jeśli nie da się inaczej, to może udałoby Ci się zmienić miejsce zamieszkania? Walcz o siebie. Niestety świat jest tak drapieżny, że na pomoc innych nie za bardzo można liczyć. Nawet nie wiesz, jak bardzo silna jesteś i ile potrafisz wytrzymać, by nie dać się zniszczyć. Nie daj się!
 5. I jeżeli myślisz, że ktoś wymościł dla mnie życie płatkami róż bez kolców, to mylisz się. Też "swoje" przeszłam (i przechodzę). Z jakiegoś powodu jestem przecież na forum dla ludzi, którzy nie do końca są szczęśliwi.
 6. Każdy ma problemy, nie tylko Ty. I dla każdego jego problemy są najważniejsze. Dla wdowy niespodziewana śmierć ukochanego męża, dla nastolatka pryszcz na policzku, dla kogoś innego zdrada czy spłata kredytu, czy bardzo chore dziecko. Problemów jest bez liku. I wszystkie są ważne. Mimo wszystko życie jest piękne. Nawet z tymi problemami. Trzeba nauczyć się je pokonywać. Do tego czasem potrzeba dużo siły a nie każdy jej tyle ma.
 7. Jeżeli piękno świata odkrywa ktoś tylko podróżując, to ma trudniej. Piękno jest zawsze, ciągle, wszędzie tylko trzeba nauczyć się patrzeć. Spróbujcie dojrzeć jak wygląda listek, na którym jest jeszcze kilka kropel deszczu. Ten listek wygląda tak samo ładnie wszędzie, w Polsce też A piękno życia? Takie piękno też trzeba umieć dostrzec. Po szybie spływają krople deszczu, a Ty jesteś w mieszkaniu, pijesz ciepłą herbatę, jest sucho, nie jesteś głodny i nic Cię nie boli. I możesz spokojnie, bez przeszkód obserwować deszcz. To są takie chwile szczęścia i piękna, które nie wszyscy potrafimy dostrzegać. a warto. One sprawiają, że życie jest piękne.
 8. deLegatka

  Czy przyjaciel coś do mnie czuje?

  Lepiej zaczekaj aż przestanie mu być niedobrze. Wkurzył się, bo pewnie mu się podobasz i w duchu nie tylko o przyjaźni myślał
 9. A u mnie wszędzie reklamy damskich torebek. Skąd oni wiedzą, że akurat torebkami jestem zainteresowana?
 10. W sumie kredyt nie jest tani. Trzeba spłacać sporo więcej niż się wzięło. Bez kredytu jednak sporo więcej trzeba wydawać na wynajem.
 11. Skoro to Ty zerwałaś to może czeka aż Ty coś zainicjujesz?
 12. On chyba specjalnie dał się pokonać, żebyś się cieszyła, że jesteś silniejsza
 13. No weź nie strasz. Chyba są jeszcze tacy mężczyźni, którym można ufać
 14. Chyba na razie "bada teren". W zależności od tego co usłyszy/zobaczy będzie działał lub nie.
 15. Skoro zauważyłaś, że on się trochę wkurza jak mama za długo z nim siedzi, to nie jest jeszcze tak źle.
×