Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Edit666

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1063
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Edit666 wygrał w ostatnim dniu 5 Marzec

Edit666 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

77 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1081 wyświetleń profilu
 1. Bo to, że 20 latek tak mówi na nikim nie robi wrażenia i nikt nie bierze tego na poważnie, bo z dużym prawdopodobieństwem mu się odmieni. A 35 latek mówi to na poważnie.
 2. Mam wrażenie, że dla części społeczeństwa priorytetowa sprawa są spacery z żona/mezem/bombelkami. Tak jakby teraz nie było spraw poważniejszych. Zakazy są bo ludzie są niemadrzy i brakuje im zdrowego rozsądku. Poza tym policja/straż miejska ma inne rzeczy do roboty niż sprawdzanie czy ma do czynienia z para, ktora dyma sie co noc, czy w danym zgromadzeniu uczestniczy facet ze swoim haremem, wspolokatorzy, rodzice z własnymi dziecmi czy ktoś inny. Wystarczy się dostosować i ułatwić pracę innym. Po prostu nie przeszkadzać. Stanie w kolejce pod sklepem jest głupie, fakt. Jednak zakupy zrobić trzeba. A las czy spacery z zona można sobie spokojnie odpuścić na jakiś czas.
 3. Nie. Brzydzilabym się być ze zdrajca.
 4. Znając te bandę złodziei to prędzej zabiorę oszczędności ludziom, którzy je mają niż 500+
 5. Jeżdżenie bez sensu samochodem to też lipa teraz. W razie wypadku, czy choćby usterki samochodu można znaleźć się w prawdziwie ciemnej d....
 6. Edit666

  Czy kręcą Cię starsi faceci?

  Przeczytałem ten post i czuje dość duży niesmak. Strasznie przedmiotowo traktujesz ludzi.
 7. Właśnie pojawił się raport dotyczący wypadków drogowych. Wypadków drogowych jest faktycznie mniej ale te, które są, sa poważniejsze w skutkach. Kierowcy po prostu grzeją korzystając z pustych dróg.
 8. Spłata rodzeństwa to nie uzeranie się. Zwyczajny podział spadku.
 9. Minimalizm jest godny pochwały. Ograniczanie zakupów przyczynia się do ograniczania produkcji śmieci
 10. A jak facet "pracuje na dwa etaty" w pracy i w domu i ktoś mu ryje beret, że jego kolejny gadżet elektroniczny to zbytek, to cię to nie wkurza?
 11. No to gdzie dla Ciebie jest granica pomiędzy dziadowaniem a oszczędzaniem? Jest jakiś limit nowych ...enek czy wyjść do restauracji? Jak mam ochotę chodzić codziennie a chodzę tylko co drugi dzień to już dziaduje czy jeszcze nie?
 12. Nieodmawianie sobie niczego to prosta droga do konsumcjonizmu. I skąd brać nadwyżki jak mamy sobie nie odmawiać tylko kupować cokolwiek nam przyjdzie do głowy?
×