Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olimpia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

114 Excellent

Ostatnio na profilu byli

5297 wyświetleń profilu
 1. Olimpia

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Nie przyznałam racji. Wczytaj się w treść. Nigdy nie miałam romansu, nie wiem jak to jest. Tekst AntyBazyl zniechęciłby mnie, powstrzymał, dał do myślenia być może, gdybym znalazła się na etapie podjęcia decyzji.
 2. Olimpia

  Co jest gorsze

  Dokładnie. Taki paradoks. Gdy widzimy u kogoś coś, co budzi naszą zazdrość, chcielibyśmy to posiadać, może zrodzić się myśl o zniszczeniu tego.
 3. Olimpia

  Co jest gorsze

  Niszczyć ale nie dosłownie. To uczucie może pojawiać się w naszych myślach.
 4. Olimpia

  Co jest gorsze

  Zazdrość zwykle motywuje. Zawiść jest uczuciem destrukcyjnym.
 5. Olimpia

  Co jest gorsze

  Zawiść, bo jest znacznie silniejszym uczuciem niż zazdrość. Popycha do wrogości.
 6. Olimpia

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Widzę, że się nie rozumiemy. Nad moją wypowiedzią, zamieściłam post napisany przez AntyBazyl. Ten w całości powinien znaleźć się na bilbordach. Może skutecznie zniechęcałby kobiety do zdrady
 7. Olimpia

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  O tym, który zacytowałam. Najdosadniejsze jest ostatnie zdanie. " Kochanka jest tanią wersją prostytutki" Ale daleka jestem od oceny tych kobiet, bo nie wiem co mi, może się jeszcze w życiu przytrafić.
 8. Olimpia

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Zaciekawił mnie temat, trochę poczytałam ale dużo tego, później jeszcze przejrzę. Refleksja przyszła po przeczytaniu postu AntyBazyla. Gdyby tę treść umieścić na bilbordach, mogłaby powstrzymać przed zdradą? Przynajmniej dałaby do myślenia. Ale człowiek jest wyjątkowy w swej naiwności. Wierzy, że to jemu/jej, właśnie się uda. Że w jego przypadku wszystko pięknie się potoczy. O konsekwencjach nie myśli się na początku. Bo tak naprawdę, zaspokojenie rządzy, popycha do zdrady. Gdyby można było potem, odwrócić się na pięcie i odejść. Nie można, bo buduje się więź między obojgiem albo zaangażowanie jednej ze stron, zazwyczaj tej wrażliwszej. O tym właśnie mówią kobiety wchodzące w seks układy.
 9. Olimpia

  Randka w czasie pandemi?

  Nie wiem czy spodoba Ci się pomysł ale chyba w każdym mieście działa "podziemie restauracyjne" Popytaj. Np. w Dzień Kobiet, mąż zaprosił mnie na obiad, mimo, że już wtedy wszystko było pozamykane. Zdobył pewne informacje, zamówił stolik, weszliśmy na hasło. Restauracja mieści się w piwnicy, więc spoko. Wiem też, że niektóre hotele wpuszczają do sal bilardowych.
 10. Olimpia

  Wysłać wezwanie przedsądowe?

  Wysłać. Przedsmak odpowiedzialności karnej, skutecznie go zniechęci.
 11. Olimpia

  Patologiczne związki....

  Wiele jest takich związków. Na pozór, wszystko jest w porządku. Opinia publiczna jest przekonana, że to super udane małżeństwo. W zaciszu domowym dzieją się rzeczy w które nikt by nie uwierzył. Gdy prawda wychodzi na jaw, wszyscy są zaskoczeni. Może to być np. przemoc psychiczna.
 12. Głowa do góry, przełkniesz to szybkoI ja, życzę udanego dnia, brykaj sobie tutaj w spokoju Ja uciekam do obowiązków. Pa !
 13. Nie mam takich "długich rąk" bez obaw.
×