Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olimpia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

Ostatnio na profilu byli

481 wyświetleń profilu
 1. Olimpia

  Problem faceta związany z seksem

  Twój opis wyjaśnia skrzywienie seksualne Tego Pana. Co do pisania książek do sprawa dyskusyjna.
 2. Olimpia

  Problem faceta związany z seksem

  Zbrzydził mnie ten jakże szczegółowy opis, tej formy uprawiania seksu.Żenujacy jest fakt, do jakiego poziomu potrafi zniżyć się czlowiek, aby uzyskać odrobinę lepszy efekt. Kultura, obowiązuje człowieka w każdym aspekcie jego życia.Dotyczy to również, tej szczególnie delikatnej i intymnej sfery.
 3. Olimpia

  No nie.

  Z analizy twojego postu wynika, że biegle posługujesz się j. angielskim. Nie wykluczone, że poziom rozmowy, jaki narzuciłeś przerósł możliwosci językowe dziewczyny.Przypuszczalnie jej oczekiwania, co do tematu Waszej pogawędki były inne. Niektóre kobiety lubią być adorowane i być może uznała rozmowę za nudną. Konsekwencją było jej zachowanie. Pod uwagę należałoby również wziąść, jakiś inny, bardzo banalny powód.
 4. Tak, często przychodzi refleksja, zwłaszcza w kolejne urodziny. Ale o dziwo z wiekiem czuję się coraz młodsza duchem. Właściwie odnoszę wrażenie, że czlowiek, chyba każdy, nie starzeje się duchowo.Tak zresztą wynika z mojego wywiadu. Ja sama mam ochotę często, zrobić coś, co wypada bardziej nastolatce. Karcę potem siebie za to, ale najczęściej robię, samej sobie na przekór.
 5. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Obyście na zawsze już, utrzymali tę równowagę
 6. Olimpia

  Czujecie się lubiani?

  Nie ma takiej osoby , która by mnie lubiła. Jak idę, to podobno mam taką minę, że nikt nie waży się zagadać.Mowią, że jestem wyniosła i nadęta. Jestem też zasadnicza i za sprawą tej cechy charakteru wszystkich do siebie zniechęcam. Nic na to nie poradzę. Jestem jaka jestem i dobrze mi z tym. W swoim własnym towarzystwie czuję się najlepiej. Na imprezach jestem duszą towarzystwa, pod warunkiem, że spożyje odrobinę mocniejszego trunku. Z tego wynika, że musiałabym codziennie być na rauszu.
 7. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Dzięki Bogu, że akceptujesz mój przekaz. Obawiałam się, że po tym poście, znienawidzisz mnie Cieszę się, że nie należysz do tego grona, które słucha tylko tego co chce usłyszeć
 8. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Musisz zadać sobie pytanie Czy Ty nie starasz się go usprawiedliwiać? Kiedy człowiek czegoś nie chce, wyraźnie to sygnalizuje .Gdy bardzo chce, działa na tej samej zasadzie. Daj mu szansę i czas na przemyślenia. Możesz żebrać o tę miłość, ale jak to w przypadku żebraka bywa, dostaje niewiele i na krótko.
 9. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Myślałam o Tobie po przebudzeniu i przy kawie, przy śniadaniu też. Może wolałabyś wczoraj usłyszeć coś zupełnie innego. Ale to byłoby złudne. To co wypada facetowi to kobiecie już nie. Facet może nawet upaść przed kobietą na kolana i to będzie rycerski wyczyn.W wydaniu kobiety to będzie żałosne.lm bardziej będziesz zabiegała tym mniejsza szansa na powodzenie. Jeżeli nie dasz rady, zostaw mu tylko krótką wiadomość.To wszystko co możesz zrobić. Nie myśl, że nie wiem co czujesz.Znam doskonale ten rodzaj bólu.To coś, co siada na duszy i ciąży jak głaz.Dźwigamy ten ciężar, tygodniami, miesiącami a czasem latami. Ja w swojej sprawie mimo porad, podjęłam decyzję. Ale o tym napiszę w tamtym temacie.
 10. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Doradziłam tak jak czuję. Daj szansę temu Panu. Dobranoc !
 11. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Jeżeli czujesz, że inaczej nie potrafisz, bo będzie Ci ciężko to spróbuj się odezwać. Ale czuję a nawet wiem, że powinnaś poczekać, bo możesz sobie zaszkodzić. Nie narzucaj się, faceci tego nie lubią. Możesz stracić w jego oczach. Sprawiasz wrażenie silnej kobiety, dasz radę.
 12. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  A może coś ukrywasz? Może czymś go urazilaś?
 13. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Powiedział jej zapomnij!
 14. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Niech nie skamle i nie żebrze.Powiedzial wyraźnie, "nie pisz"
 15. Olimpia

  Wieczorem jest gorzej...

  Odnoszę wrażenie jakby nie mógł się zdecydować. Może Cię okłamał i nadal z kimś jest.
×