Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olimpia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  756
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

54 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1619 wyświetleń profilu
 1. Olimpia

  Czy związek ma szanse?

  To typowy krętacz. Będziesz musiała go kontrolować. Odnoszę wrażenie, że jest niedojrzały i leniwy. Pieniądze odkładaliście na Twoim koncie, bo na jego nie byłyby bezpieczne, prawda? Ale któż z nas nie ma wad?
 2. Olimpia

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  Rozumiem Cię doskonale. Ale co potem, gdy prawda okaże się naga?
 3. Olimpia

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  Jeżeli nic do niej nie czuje, to nie trudno zgadnąć, że nic dobrego jej nie przyniesie.
 4. Olimpia

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  To bardzo ważne co do niej czuje. Dla niego rezygnuje z obecnej stabilizacji. Musi być pewna, że warto, że uczucie jest odwzajemnione, że nie pożałuje tej decyzji.
 5. Olimpia

  Czy jest wyjście z tej sytuacji?

  Czy oby na pewno to co czujesz to miłość? Może to chwilowe zauroczenie? Zdrada smakuje najbardziej, dopóki się nie wyda! A emocje z nią związane nazywane są właśnie miłością. Gdy wszystko ujrzy światło dzienne czar może prysnąć. Czy pewna jesteś swego kochanka? Myślę, że nie znasz go tak dobrze jak obecnego narzeczonego. Twoi rodzice i kredyt nie stanowią tutaj żadnego problemu. Skoro się wahasz, to widać nie jesteś pewna swych uczuć. Bijesz się z myślami, bo przy narzeczonym czujesz się bezpiecznie. Spotkania z tym drugim są ekscytujące, bo ten obecny po 6ciu latach, zwyczajnie znudził się w łóżku. Ot cała prawda!
 6. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  No i spieprzyli dobrą akcję przed chwilą.
 7. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  Gorsze bywały
 8. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  Ja też pójdę. Wzięłam coś na sen, bo trudny czas teraz przechodzę, nawet tutaj dawno nie pisałam. Ostatnio tylko zajrzałam czy wszyscy w komplecie.
 9. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  E tam znawczyni. Leżę sobie obok męża, gdy mecze ogląda, zawsze czegoś się dowiem. Fakt, że pytam!
 10. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  To prawda, każda drużyna ma swoje lepsze i gorsze lata. Jednak Włosi cztery razy zdobyli mistrzostwo Świata i raz mistrzostwo Europy. Tym się sugeruję, ale może na zapas nie będę siać defetyzmu. Czekajmy końca.
 11. Olimpia

  Sprawdzam obecność

  Włosi są od nas o kilka pułek wyżej, możemy przegrać. Ale jak to w życiu bywa, wszystko się może zdarzyć.
 12. Olimpia

  Związek z kuzynką (?)

  Wypytałam. W tym przypadku babki były siostrami. Tym samym przez przypadek dowiedziałam się dzisiaj, że w mojej rodzinie są dwie pary małżeńskie, których prababki były też siostrami. A teraz mam prawdziwą "BOMBE" Obok mojej siostry mieszka małżeństwo, on ożenił się z córką swojej siostry. W to mi nikt nie uwierzy powiedziałam. "To niech uwierzą, bo to prawda" powiedziała moja siostra, mają dzieci, dostali zgodę na ślub. Żeń się bez obaw.
 13. Olimpia

  Związek z kuzynką (?)

  To konflikt serologiczny. Ja mam Rh-, mąż Rh+ Córka urodziła się z grupą Rh+ zdrowa oczywiście. W takim wypadku po porodzie pierwszego dziecka podają immunoglobulinę. Ja też dostałam.
 14. To do dzieła, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiesz. Odwagi, najwyżej dostaniesz kosza, ale będziesz wiedział.
×