Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karynaaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1092
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Karynaaa wygrał w ostatnim dniu 16 Listopad 2020

Karynaaa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1653 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Karynaaa

  Alicja w krainie relaksu

  Myślę, że na dniach wleci weekly vlog, w którym A. będzie mówić o intensywnym okresie związanym z sesją na studiach. Dużo nauki, mało czasu na wszystko inne. Poza tym musiała znależć też czas na spotkania z Puchatkiem i pomaganie mu w wybiciu się z byznesem. No i na oczywiście relaks.
 2. Karynaaa

  Alicja w krainie relaksu

  Ona się jak dla mnie youtubowo wypaliła. Nie ma już świeżych, nowych pomysłów. Wciąż powtarza to samo i się zapętla. Robi to dalej jednak, bo nie ma innej opcji zarobkowania. Jak na moje, z pasji tego nie robi. Jak rzeczywiście wyda te kalendarze i będzie miała sensowną kasę z tego, to będzie jeszcze rzadziej dodawać vlogi.
 3. Nie mogę znaleźć starego tematu, prawdopodobnie spadł. Zapraszam do wspólnej dyskusji.
 4. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Dziewczyna jest zarobiona, nie ma czasu na takie ,,pierdoły" jak kontakt ze swoim widzem
 5. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Niestety też troszeczkę odniosłam takie wrażenie... Może zwykły zbieg okoliczności, nie wiem. Ale jakoś dziwnie to się nałożyło, kiedy Emil staje się przedsiębiorczy, coś planuje wspólnego ze swoją M, to nagle A. pokazuje, że bierze się porządnie za swój biznes i pomaga w biznesie K. Dziwne.
 6. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  O Jeżu. Ale ona się zapętliła w mówieniu o tym spełnianiu swojego marzenia. Wałkowała wciąż to samo przez naście minut.
 7. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  W najnowszym filmie Ali bije od niej smutek, ma takie zasmucone oczy. Prawie takie jak w filmiku ,,Koniec...2019". Ala, wracaj na terpię koniecznie.
 8. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Tutaj akurat nie doszukiwałabym się toksyny tylko dlatego, że nie udostępniła stories M. z imprezy. Nie każdy udostępnia i nie zawsze udostępnia. Obstawiam jednak, że A. zagląda co jakiś czas do E. i M. Po prostu widać,że ona to jeszcze przeżywa i najlepsze co by mogła teraz zrobić to iść na porządną, długofalową terapię.
 9. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  A to jest pewne , że ten nowy byznes Fasoli to kanał na Youtubie? Pytam z ciekawości, bo musiałam coś chyba przeoczyć
 10. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Dokładnie, o to mnie się rozchodzi. Super, że Alka sama sobie radzi, potrafi sama złożyć mebel i wnieść do auta. Ale wg mnie facetowi powinno być nieco głupio, że kobieta sama targa choinke, potem regał i proponują jej obcy faceci na parkingu pomoc. ALe tak jak mówię, to jest moja opinia, widocznie dla mnie to nie jest do końca normalne zachowanie względem swojej kobiety, dla kogoś innego może być spoko. A co do terminu, mogli przecież wybrać się w dogodnym czasie dla ich obojga, niekoniecznie w godzinach jego pracy czy innych zajęć.
 11. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Spoko, że sama to ogarnęła, w sensie wniesienie regału do auta, potem wyciągnięcie i samodzielne złożenie. Ale niestety mam wrażenie, że ten jej facet to taki drugi Fasola i ma dwie lewe ręce do takich rzeczy i pomocy kobiecie. Nie trzeba być mistrzem majsterkowania, po prostu zaproponować swojej kobicie pomoc w przynajmniej wniesieniu do auta i przeniesieniu do mieszkania w dogodnym dla obojga terminie, to by było po prostu miłe. Związek to partnerstwo. Ten ich związek sprawia wrażenie relacji tylko dla przyjemności typu gotowanie, jedzenie i oglądanie filmów, czasem imprezka ze znajomymi. Ala chce pokazać jak sobie świetnie sama radzi. Z choinką też Puchatek nie kwapił się do pomocy i sama musiała targać. Nie wiem, może się mylę, bo to tylko urywki z życia, ale wielkiej miłości po grób tu nie węszę.
 12. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  No właśnie. A tu wyraźnie powiedziała, że kupiła (chyba na spółę z mamą). Zastanawiające.
 13. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mnie zastanowiło jak ofiarowała pod choinkę siostrze komplet od Stronga i powiedziała, że go kupiła. Może ta współpraca jednak się już skończyła? Ostatnio nie pokazuje za bardzo ćwiczeń i szuflady ze swoją pokaźną kolekcją różnokolorowych strojów.
 14. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Jakiś fotoalbum, Resibo czy Desenio. Coś tam się znajdzie, ale rzeczywiście rzadko. A ta stała współpraca ze Strongiem to chyba już tylko na papierze.
 15. Karynaaa

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Ja myślę, że A. miesięcznie sobie zarabia te 5 tys., czasem więcej jak wpadnie lepsza współpraca. Ma na bieżące wydatki, a do większych zakupów dokładają się rodzice. Jakiś smartwatch czy iphone, czesne na studia to raczej z portfela rodziców. Tak przypuszczam.
×