Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karynaaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  336
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

327 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Karynaaa

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Dokładnie, vlog o NICZYM. Ciągle opowiada o tym, że coś nagrała, udało jej się coś nagrać, nie udało się nagrać materiału, lub będzie nagrywać, planuje coś nagrać. Do tego ćwiczenia. Mam wrażenie jakby ona się pogubiła w tym wszystkim, czyli jak zwykle skrajności naszej A.
 2. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Drwal podjeżdża mi kimś z otoczenia Mukowskich
 3. Karynaaa

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Heh, rzeczywiście walczyć o faceta, który wybrał inną kobietę i sam zadecydował. Miała się przed nim płaszczyć i błagać o przetrwanie małżeństwa? Gratuluję podejścia. Tak na marginesie konsumpcjonizm to ma troszkę inne znaczenie niż piszesz. Bowiem jest to ciągłe zdobywanie dóbr materialnych, które miałyby być wyznacznikiem jakości życia i najważniejszą wartością, a nie wymiana relacji jak się psuje.
 4. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Wanda miała wychodne z Patrykiem S. i jego funfelami, których poznała na spotkaniu influencerów w Na Lato (przed wylotem na Cypr). To obrazuje jak bardzo nie ma z kim wyjść, skoro swoje wielkie wychodne spędziła z ekipą, którą zna od dwóch tygodni z eventu z knajpy. Nie ma po prostu bliższych znajomych, z którymi mogłaby wyjść i pielęgnować relacje, zaczyna praktycznie od zera jeśli chodzi o znajomości.
 5. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Oczywiście, to nie jest absolutnie obowiązek p.Agi i nie dała się ,,wrobić" w pieluchy. Pomaga córce przy wnuczce, ale w rozsądnych dawkach, by również żyć swoim życiem. Swoją drogą Muka na lajwie przyznał się, że była na Cyprze z nimi jakaś dziewczyna do pomocy, podał nawet imię. Także ktoś im tam pomaga, ale nie zostawiają ją samą z nią na to wychodzi, bo do każdej knajpy zasuwają z wózkiem. Nasuwa mi się też myśl, że wieczorem Wanda nawet nie miałaby z kim wyjść (poza Muką i jego świtą). Żaneta raczej nie wygląda na dziewczynę na wieczorne zakrapiane wychodne.
 6. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Dziękuję
 7. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Ponawiam pytanie, bo zostało niezauważone, a bardzo mnie to ciekawi.
 8. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Przeszukuję jej insta i szukam tego jej śpiewu, czy to chodzi o post gdzie śpiewa dosłownie 3 sekundy ,,Hey Ya" Outkastu?
 9. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Teraz zapowiadają reklamę przypraw. Wanda będzie piec pizzę. Ciekawe. PS. Muka traktuje Wande troszkę jak upośledzoną, ciągle jakieś niewinne żarciki i ironiczne komentarze, robienie z niej głupiutkiej.
 10. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Cześć Wanda!
 11. Karynaaa

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Moje refleksje po nowym vlogu pogadankowym. Ala mówi naprawdę całkiem sensownie. Wiem, że to są oczywistości, ale czasem ciężko je dostrzec będąc po rozstaniu po wieloletnim związku. Widać, że ktoś ładnie jej to wszystko w głowie poukładał.
 12. Karynaaa

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Również wydaje mi się , że jest młodszy od niej, twarz ma takiego chłopca jeszcze, nie mężczyzny.
 13. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Wanda stanie za ladą ?
 14. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Słuchajcie co mamrocze Muka podczas sprzeczki na story wkładając nosidełko do auta? Powiedział, że coś zabiorą Wandzi, ale nie mogę dosłyszeć co on tam sepleni. Gdzie jest powiedziane, że Wanda sklep otwiera?
 15. Karynaaa

  Szarlotka z rodzicami

  Dokładnie, też nie widziałam tej wyjątkowości tych ciuszków z Kenzo, a ta srebrna kurteczka nic specjalnego jak za taką cenę (nawet po uwzględnionym rabacie).
×