Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

facio

Zarejestrowani
 • Zawartość

  237
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. facio

  Kaczka na taczkę...

  Nauczyli się od PO.ale tych to nikt nie przebije w szaberku!.Mam nadzieję że kaczor dokończy dzieła i rozliczy co niektórych zaprzańców. Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
 2. Są tacy jacy są, bo wśród nich nie ma takich zaprzańców jak ty i tobie podobni,co pluje i oczernia własny rząd wybrany w demokratycznych wyborach!!! Europoseł z Niemiec powiedział że od początku powstania UE opozycja żadnego kraju nie szkalowała tak własnego kraju jak polska opozycja własny Rząd wybrany w demokratycznych wyborach totalna opozycja już gorzej nie mogła się skompromitować, powrotu nie będzie! I to tylko jedna z wielu wypowiedzi.Nie macie krzty godności...,nie wspominając o honorze!
 3. facio

  Kaczka na taczkę...

  "W próżnej często idą zmowie, pustosłowie z pustką w głowie."
 4. VICEKLITA,dałeś się nabrać,ten Rysiek to podszyw lub trol tego "właściwego" Ryśka. Zwróć uwagę na liczbę postów i poziom, to odróżnisz właściwego.
 5. facio

  Kaczka na taczkę...

  No cóż..., celebryta! W tym kraju nawet prezenterka pogody jest kimś,w przeciwieństwie do człowieka wykształconego reprezentującego pewien poziom mającego dorobek w swojej dziedzinie.
 6. Europoseł z Niemiec powiedział że od początku powstania UE opozycja żadnego kraju nie szkalowała tak własnego kraju jak polska opozycja własny Rząd wybrany w demokratycznych wyborach totalna opozycja już gorzej nie mogła się skompromitować, powrotu nie będzie
 7. Powinni wziąć sie za to całe tałatajstwo i zrobić z tym porządek.Rozkurzyć tą klikę na cztery wiatry. Wczoraj farbowaniec, niejaki kamiński u stokrotki deklarował że PO szanuje prawo i jeszcze nie zbiera podpisów
 8. facio

  Kaczka na taczkę...

  Cała ta szlachta to rozpustnicy i łajdacy pilnujacy swej prywaty, nałoznic i majacy reszte za niewolnikow. Dopiero rok 1917 przyniosl wyzwolenie od tego łajdactwa , feudalizmu, prywatnych folawrkow i wszelakiego plugastwa.Gdyby nie rewolucja, zwiazki zawodowe i ofiara wielu robotnikow w protestach majowych dzis tak jak w II RP (malo nie brakuje tej waszej III RP do lat przedwojennych) kłaniali byscie sie w pas, z czapka w dloni przejezdzajacemu panu, a wiekszosc waszych dzieci konczyla by edukacje na 5 klasach a pozniej szła na sluzbe do dziedzica. Gdyby nie ofiara robotnikow, dekady protestow dzis pracowalisbycie u panow 7 dni w tygodniu i nie wiedzielibyscie co to platny urlop. Dopiero po 1000 latach polskiej państwowosci naszedl najlepszy okres dla zwyczajnego obywatela .
 9. Trzaskowski, oszukałeś ciężkich frajerów i gamoni z Warszawy ale Polaków nie da Ci się oszukać, jest już PO was!
×