Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pari

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4193
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

391 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W sumie to dwie butelki poszło więc nie mam pojęcia, ale pewnie coś daje, skoro źródła podają, że wpływa korzystnie na organizm. Jeszcze tylko powiem, że najlepszym źródłem olei roślinnych jest oliwa z oliwek, może być z wytłoczyn (ma wtedy delikatniejszy zapach). Ja np. nie używam oleju lnianego i konopnego do jedzenia, bo moim zdaniem jest szkodliwy dla mózgu.
 2. Może ma ADD (zaburzenia koncentracji). Warto przedyskutować to z z psychologiem, z poradni psychologiczno pedagogicznej. Przy czym jest kilka rodzajów ADD np.: ADD klasyczne, ADD z deficytami uwagi, ADD fiksacyjne, ADD płata skroniowego, ADD limbiczne. Warto przyjmować kwasy tłuszczowe omega -3 koniecznie, tylko z ryb, które zawierają dwa główne składniki: kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA). EPA ma własciwosci pobudzające, a DHA uspokajające. Ja jeszcze raz polecam ksiązkę
 3. Już ci mówię, tak w sumie w ciemno, jaka może to być przyczyna, mianowicie może to być, cytuję: ,,Breanne cierpiała na ogólną niską aktywność mózgu, zwłaszcza przedniej części mózgu." Źródło: Daniel g. Amen ,,Młody umysł w każdym wieku" ( książka, str.128) Ta dziewczynka też po mimo wielu godzin nauki, nie potrafiła zapamiętywać różnych rzeczy i kiepsko szła jej nauka.
 4. To teraz są tabletki? Ja podawałam ten tran w formie płynnej (olej).
 5. Czytałam, czytałam Tylko to było bardzo dawno temu. Chociaż ,,Chłopów" nie czytałam- nie były wymagane, ale resztę tak. XIX wiek naprawdę był paskudny dla kobiet i wciąż pobrzmiewa jego echo.
 6. i zdziwiło mnie, że autor nie miał najlepszego zdania o kobietach, co nie omieszkał zamieścić w swojej książce a artykułuje je Wokulski. Cytuję: ...,,Trzeba było poznawać kobiety nie przez okulary Mickiewiczów, ...., ale ze statystyki, która uczy, że każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." Jestem lekko zszokowana, bo przecież to lektura szkolna. Co Wy na to?
 7. Ja się nie boję, po prostu nie chcę uczestniczyć w ostatniej fazie testów.
 8. pari

  Najlepszy portal randkowy?

  Co łatwo przyszło, to łatwo pójdzie.
 9. pari

  Angażować się?

  Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co mówisz Ważne jest jakie chłop ma intencje
 10. Karmimy trolla, karmimy trolla, karmimy...
 11. Jakiej odp. oczekujesz? Idź do lekarza i tam uzyskaj profesjonalną pomoc.
 12. Zestresowałaś sie i to wszystko (organizm ci fiknął). Krwawienie lada dzień. Jak za tydzień nic nie będzie, zrób test ciążowy.
 13. pari

  Zastanawiam się, czy odejść od męża

  Właśnie! Dobrym pomysłem, byłoby zamieszkanie osobno. Najlepiej na drugim końcu miejscowości? Jesteście młodym małżeństwem i takie docieranie się to normalna sprawa z tym, że u jednych jest lepiej a u drugich gorzej. Z jego grami, to może niech zawalczy z nałogiem na twoją prośbę? , tzn. musisz próbować z nim się umówić, że jak ograniczy te gry lub na jakiś czas zrezygnuje (jest przecież tyle innych fajnych aktywnosci), to on sam poczuje się lepiej a ty w zamian też coś mu obiecaj, na czym mu zależy.
×