Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pari

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3033
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

275 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dokup jeszcze ryżu, różne rodzaje, żeby nie nudziło się i jeszcze kapustę w główkach kilka sztuk, suchą włoszczyznę, kostki rosołowe i chyba to już wszystko
 2. Sytuacja jest tylko podobna i to służba zdrowia powinna ponieść tego konsekwencje. Czasami to porażenie, albo inne nieprawidłowości (związane z lekceważeniem stanu rodzącej przez lekarza czy położne, podanie np. leku, który może powodować bezdechy u noworodka) pojawiają się w dość długim odstępie czasowym i szpital wypiera się wszystkiego.
 3. pari

  Demonstracje

  Tu wchodzimy na grząski teren, bo faktycznie to jest tak absurdalne (zlikwidowanie prywatnej własności, w zasadzie to już przerabialiśmy i nie sprawdziło się), ale nie niemożliwe. Podejrzewam, że jeśli dojdzie do przejęcia majątku prywatnego zwykłych ludzi, to w tym samym czasie korporacje będą żyły własnym życiem (nie będą zagrożone, nikt im niczego nie zabierze, bo przecież mają inny status prawny).
 4. Będą ją testować na emerytach. Służba zdrowia sobie poradzi
 5. Z ciekawości poczytałam sobie jak to było w czasach zarazy grypy hiszpanki i patrząc na to co teraz sie wyrabia odnoszę wrażenie, że strzelają do muchy (koronki) z armaty. Jednak dla władzy w tym szaleństwie jest metoda. Gdyby zjadliwość tej koronki, była taka sama jak hiszpanki, to władza siedziałaby na czterech literach a nie uskuteczniała posiedzenia i inne tam spotkania.
 6. Pierwsza partia to jakieś 20 mln dawek- tak slyszałam
 7. Nie wiem jak będzie. Mówiono, że jak tylko się pojawią to zaszczepieni zostaną seniorzy oraz służba zdrowia czy służby- jakoś tak.
 8. pari

  Gdy mąż pisze z innym

  Może czas najwyższy, żeby została dominą.
 9. pari

  Demonstracje

  Chciałam tą kwestie wyjaśnić, napisałam, ale jak na razie moderacja nie przepuszcza.
 10. pari

  Demonstracje

  Wiesz co Pampas...? Ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego. Kieruje nim pmo - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów
 11. pari

  Demonstracje

  Wiesz co Pampasgräs? Ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego, (którym kieruje PMO - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów?
 12. pari

  Demonstracje

  Wiesz, ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego, (którym kieruje PMO - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów?
×