Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bellissima

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good
 1. Bellissima

  Mamaginekolog

  Mamy czasy neofeudalne.
 2. Bellissima

  Mamaginekolog

  Cel zbiórki też można zmienić. Niedawno sąd uznał, że zbierający na cinquecento dla chłopaka, który zderzył się z rządowym BMW, miał prawo się rozmyślić i przeznaczyć pieniądze na siebie. To była osoba prywatna! Fundacja zawiera wszystko w statucie.
 3. Bellissima

  Mamaginekolog

  Ha ha, chyba tylko dla siebie Dobranoc.
 4. Bellissima

  Mamaginekolog

  A co z innymi rezydentami, którzy nie mają fundacji?
 5. Bellissima

  Mamaginekolog

  Owsiak to inna skala i cel.
 6. Bellissima

  Mamaginekolog

  I jeszcze przypomni o właściwym oddychaniu.
 7. Bellissima

  Mamaginekolog

  Czy to fair, że rezydentka, stażystka czy jak tam, wyposaża oddział za pośrednictwem fundacji? Można tę filantropię wyłącznie chwalić, ale czy to sprawiedliwe? To państwowy szpital, a braki w umeblowaniu są błędem systemu, czy fundacja podwładnej powinna je dostarczać? Czy słyszałyście, że na Ukrainie kupuje się nauczycielom sprzęt AGD w prezencie? Tak tylko pytam.
 8. Bellissima

  Mamaginekolog

  „Trudno wszysko spamiętać” ha ha ha. Widać prywatną edukację na każdym kroku… BTW: Czy diagnostyką USG w ciąży nie zajmuje się w UK personel średni? Pielęgniarki, położne? W Holandii też?
 9. Bellissima

  Mamaginekolog

  To nie jest toaleta publiczna. Krąg osób, które korzystają w tym domu z toalet jest niewielki, a nawet zamknięty. Ma tam też kto sprzątać. Patogeny chorobotwórcze to jakieś 2% flory bakteryjnej. Układ odpornościowy sobie poradzi. Już się pewnie wymienili biomatem dawno i na zdrowie.
 10. Bellissima

  Mamaginekolog

  To skutek braku planu zagospodarowania MPZP, który jest kosztowny i żmudny. Deweloper kupił łan pola i zabudował go na podstawie warunków zabudowy – WZ. Nie ma tam kanalizacji, nie ma drogi, infrastruktury. Domki są stłoczone na podłużnym polu – łanie, a nie rozplanowane na kwadratowym kwartale z większą przestrzenią pomiędzy domami. Nie ma zieleni, wystarczającej ilości miejsc parkingowych, ale za to nazwa zazwyczaj przekombinowana. Urbanistyczna porażka. Porównajcie sobie rozplanowanie starych osiedli, z zieleńcami, placami zabaw i usługami, dużymi odległościami między budynkami, z aktualną betonozą, gęsto zabudowaną okna-w-okna, ze szpalerem tuj i szlabanem…
 11. Bellissima

  Mamaginekolog

  Dlaczego konto zamknięte?
×