Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Losica

Zarejestrowani
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Losica

  youtube kryminalny 2

  Mnie tam się taniec podoba, spoko. Niech sobie tańczy. Wiadomo, że podcast true crime to nie dzieło autorskie,.tylko kompilacja. Ale czytanie książki słowo w słowo to plagiat i to nie jest w porządku. Lubiłam jej stronnicze komentarze, hipotezy o tym, co się mogło wydarzyć, to wszystko, co było charakterystyczne dla pierwszych kilkunastu odcinków (choć wiem, że to miało przeciwników). A tu po prostu... Przeczytana książka. Abstra...ąc już od dziwnej akcji z niesprawdzoną historią - to jest wpadka, plagiaty to już nawykowa sprawa.
 2. Losica

  Oj Budza, Budza.

  E, nie do końca. Mnóstwo jest i u Rowinskiej aspirujących gospodyń domowych, dla których odkryciem jest robienie budżetu domowego i niebranie kredytów konsumpcyjnych. Oraz naiwnych dziewczyn, którym się wydaje, że coś zarobią w MLM.
 3. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Wśród ludzi, którzy wynajmują mieszkania/pokoje często tak jest. Jak i tak z kimś dzielisz mieszkanie, to czemu nie z osobą,.z którą śpisz, o wiele mniej kombinowania w życiu.
 4. Losica

  Oj Budza, Budza.

  Co nie jest taką złą cechą. Wolę takich wrażliwców niż ludzi-buldożerów. Bardzo ciekawe, że kto się nie dogadał z Budzą, przenosi się do fanklubu Rowińskiej. Najpierw elkakorektelka, teraz Dagmara
 5. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mało było takich, którzy z totalnego lenia zmienili się w ironmanów? Ludzie się zmieniają. Zresztą to mogłoby być cokolwiek. Po prostu fajnie by było zobaczyć u niej jakiś nowy kontent
 6. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Niech by ciągnęła tego YT w nieskończoność, tylko fajnie by było, gdyby jakoś ten kanał rozwijała. Poszła na jakiś kurs i opowiedziała, pojechała gdzieś, zrobiła relacje z tego, jak np. trenuje do maratonu czy coś tam. Lubię ją bardzo, uważam że jest śliczna i sympatyczna i z przyjemnością bym coś takiego obejrzała.
 7. Losica

  Fashion ela

  Cóż, nie śledzę jej za bardzo. Teraz przejrzałam po dłuższym czasie jej instagram, strasznie duzo ma.nawiedzonego psychoterapeutycznego kontentu. Mam taką obserwacje, że z psychoterapią trzeba ostrożnie, bo czasami potrafi nieźle funkcjonujące osoby zamienić w rozchwiane ("wyrażające swoje emocje") i agresywne ("broniące swoich granic") kłębki nerwów. Albo wpłynąć na zmianę systemu wartosci, co można obserwować chyba u Elajzy (dobrze pamiętam, że byla turbokatoliczką?) albo u Joli Szymańskiej, która z katolickiej vlogerki zmieniła się w postać znaną z tego, że chodzi na psychoterapię. Pomaga im, lepiej się czują? Ekstra, to najważniejsze. Jednocześnie mnie takie zmiany niepokoją i widząc ich przykłady, nigdy bym się nie zdecydowała na taką ingerencję.
 8. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  A macie screeny, co tam napisała? Inspirowanka jest chyba niezbyt zamożną osobą i łatwo ją zastraszyć procesem.
 9. Losica

  Fashion ela

  Jeżeli jest tak, jak pisze, że miała chory stosunek do siebie i do ciała i ciągle katowała się dietami i ćwiczeniami, to raczej dobrze, że przestała. Bez przesady,.wygląda przeciętnie - nie jest to jakaś otyłość zagrażająca zdrowiu, mnóstwo lasek tak wygląda.
 10. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Czemu śmieszne? To stroje kupują zwykłe dziewczyny, nie modelki, bo taki jest rozkład populacji. Chcą wiedzieć, jak wygląda na figurze przeciętnej osoby. Jak patrzę na nie na Ali, to mam jakieś wyobrażenie, jak to może wyglądać na mnie
 11. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Plus jej widownia jest raczej dorosła, wykształcona i z hajsem na nowinki.
 12. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mnie trochę szkoda. To jest taka miła i swojska dziewczyna, przyjemnie byłoby zobaczyć, jak się rozwija.
 13. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Po pierwsze, wtedy mogła nie wiedzieć o biznesie tego, co wie dzisiaj. Po drugie, PSC jednak fizycznie coś sprzedaje. Nie warte swojej ceny i większości ludzi niepotrzebne, ale jak lubisz zeszyty, to ma ładne zeszyty. Pośrednictwo w zatrudnianiu niań i korepetytorek (bo nie guwernantek u licha... Ten zawód wyginął w międzywojniu) nie daje żadnej realnej wartości. Żadna agencja nie zapewni rodzicom takiego spokoju powierzenia dziecka obcej osobie, jak "odziedziczenie" niani po dziecku znajomych. A takie polecenia są i zawsze były darmowe (dlatego są wartościowe!). Więc to był po prostu zły pomysł.
 14. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Wcale się nie dziwię, że ją wylali z polonistyki - przecież ona fatalnie pisze. Pamiętam, że trafiłam na nią są czasów guwernantek, było o niej w jakiejś gazecie. Weszłam na jej stronę i trochę się zdziwiłam. Nie pamiętam treści, ale pamiętam, że uderzyło mnie, ile tam było błędów. Zaczęłam się zastanawiać, jak, do cholery, ona ma uczyć nauczycielki, skoro nie opanowała składni i interpunkcji na elementarnym poziomie. Dobrze, że ma do tego ludzi teraz.
 15. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Ale też zwróćcie uwagę na to, że cos, co uważacie za komplement, może nie być nim dla osoby komplementowanej. "Ładnie wyglądasz" jest neutralne, ale "Jak ty schudlaś" (jeśli nie wiemy, że ta osoba się odchudza) już niekoniecznie.
×