Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ciotkaklotka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  156
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

210 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ciotkaklotka

  Mamasita

  Buczka ostatnio upodobała sobie,,swipe up" i ten,, paluszek"w górę
 2. Ciotkaklotka

  Mamasita

  Dzisiaj po raz pierwszy od dawna miałam ogromne ciary żenady kiedy obejrzałam story kiedy tańczyła . Już nawet mamasita nie była dla mnie tak żenująca, jak to co dziś przedstawiła.
 3. Ciotkaklotka

  "Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

  Dokładnie, ona reklamuje na swoim ig co się da, od zabiegów, po majtki. Komentuje co chwilę zdjęcia i różnych uczestników programu, pcha się dosłownie wszędzie, żeby przypadkiem o niej nie zapomnieć.
 4. Ciotkaklotka

  "Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

  Dla mnie najbardziej niedobrana para to Iga i Karol, jakoś nie pasują mi ani wyglądem, ani charakterem, ale może się mylę, zobaczymy później, Iza i Kamil, też średnio. Laura myślę, że powinna mieć kogoś kto ją będzie rozweselał, na kim będzie mogła się oprzeć w trudnych chwilach, a Macieja w tej roli jakoś nie widzę.
 5. Ciotkaklotka

  "Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

  Możesz spojlerować, pisz tu, jestem bardzo ciekawa, chociaż stawiam Iza i Kamil, Laura i Maciej, Iga i Karol, mam rację?
 6. Ciotkaklotka

  Takoł mamoł też jestem

  Jak powiedziała taka radosna, że,, chłopaki" z dziećmi je wyprzedziły, to już miałam nadzieję, że Lura nas czymś zaskoczy, a tam tylko Bobek i tatodziadek
 7. Ciotkaklotka

  Jabba

  Mnie rozwala to, że ona nie może rzekomo od kilku dni dodzwonić się do lekarza, i do przychodni. Bardzo wielu lekarzy prowadzi prywatną praktykę lekarską, i nie byłoby żadnego problemu żeby nawet zamówiła wizytę domową, bądź pojechała nawet do tego lekarza. Nie wiem, szkoda jej na to kasy, czy jak? Pierdzieli o koronie, test zamówiła, a bejt chodzi normalnie do pracy, na zakupy, i inne takie. Ona się chyba nie słyszy.
 8. Ciotkaklotka

  Jabba

  Wczoraj oglądając jej story z naleśnikami, wydawało mi się, że ręce które nakładają Bu kolejną porcję serka, to nie ręce Bejta, tylko jakiejś kobiety, i do tego chyba miała pierścionek na palcu, więc miałyście chyba rację, że mieszka z nimi jeszcze babcia.
 9. Ciotkaklotka

  Jabba

  Apropos smaczków na temat Buni... Pamiętam jak moja babcia namiętnie słuchała radia pewnego sławnego ojca, co to mercedesy od bezdomnych dostaje, i czasem wieczorem do niej wpadałam. Zawsze wieczorem była też jakaś audycja dla dzieci, i różaniec. Czasem słyszałam jak jakaś dziewczynka z dziwnym głosem odmawia zdrowaśki. Nawet nie wiecie, jakie było moje zdziwienie, gdy po jakichś 20 latach, trafiłam na Bunie na yt, i skojarzyłam głos z jego autorką. W sumie, być może nie jest to jakiś super news,ale jakoś dziś nie pasuje mi do niej wizerunek takiej świętej.
×