Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bonetka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Bonetka wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

Bonetka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3488 Excellent

Ostatnio na profilu byli

9957 wyświetleń profilu
 1. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Raz , że się nie znali a dwa mieli w d swoje preferencje. On mógł kupić dwa rodzaje a ona mogła zejść z tonu i podziękować , że ktoś zrobił dla niej coś jak np te zakupy bo mógł ją wysłać.
 2. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Może wersję demo tego filmiku o "staraniach" dre obejrzał jako pierwszy i to był powód ewakuacji?
 3. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Za to kinderkami wprost przeciwnie.
 4. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Ja przed porodem też ale w trakcie byłam skłonna nawet zgodzić się na cc bez znieczulenia. Ale za drugim razem zostałam wynagrodzona przez los i urodziłam błyskawicznie.
 5. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Może teraz po 2 latach Dre kogoś ma. To normalne i ma prawo. Ale wątpię by odszedł do innej. Lucha I Danka by mu wtedy żyć nie dały a lało się po jego odejściu anonimowe szambo choćby na kafe. Na bank by jadu upuściły nie wytrzymałyby cicho być. Dwa Pati I Kamil nadal go wspierają publicznie. Trzy on taki casanowa , że dopiero w wieku 35 lat go lucha usidliła i to na chwilę. Nie sądzę by miał duże doświadczenie w związku o czym świadczy to jak łatwo jej poszło z ciążą
 6. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Ja wolałam hanego bo jak mnie irytował przypominaniem o oddychaniu to mogłam mu powiedzieć, że ma się od.pier.d.olić i mi ulżyło. A nie wiem czy położnej bym się odważyła. Miałam położne z z dyżuru i były super. Nie mogłam sobie wyobrazić co więcej mogłyby dla mnie zrobić.
 7. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Poród Luchy jest owiany tajemnicą co jak na jej standardy może wzbudzać podejrzenia... Moim zdaniem poród wspólny jest super. Przeżyłam dwa i mój hany też dał radę. Bardzo to nas umocniło. Jak facet nie jest w stanie wesprzeć kobiety w takim momencie( a ona tego potrzebuje) to chyba nie dorósł do bycia ojcem bo dopiero potem bywają przerażające momenty. Dwa ja też miałam ochotę opuścić porodówkę przed zakończeniem akcji. Więc co z równouprawnieniem? Albo razem albo wcale. Starość też bywa drastyczna i nie estetyczna i co wtedy?
 8. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Nie wiem czy on w ogóle się wybierał na porodówkę. Może on z tych delikatnych co widok rodzącej żony zniesmacza ich do końca życia...
 9. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Ta ciąża fiony to nawet mnie już zmęczyła. To jak ona się musi męczyć?
 10. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Jak fajka mogła całą zimę w gumiakach latać to Lucyna może w trampkach...
 11. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Mam pytanie retoryczne. Czy ona jest w stanie zrobić kampanię bez żarcia i kawki na fotach?
 12. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  To nie znasz życia no i zazdrościsz. Tak by Ci Lucyna odpowiedziała Ew pytanie pomocnicze;jesteś madkom? Dysk nadany w paczkomacie
 13. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Może ona coraz śmielej pokazuje dziecko bo się z czasem przekonała , że jemu trudno jest wywalczyć taki zakaz. Bo co gdy matka wyraża zgodę a ojciec nie? Pozostaje sprawa w sądzie. A to pewnie trwa.
 14. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Teoretycznie tak. Praktycznie jeśli new bie nie wymagało w umowie wizerunku dziecka a to była "tylko" inicjatywa matki? Musiałby ojciec za każdym razem pozwy szykować.
 15. Bonetka

  Kunksztowny kwiecień

  Jeśli Lucyna w ogóle podpisuje jakieś umowy na współpracę to ona jest wykonawcą nie Gajka. Małą ona wykorzystuje jako rekwizyt jak tego miśka. To nie są kampanie jakieś duże by tam było drobiazgowo opisane, że na fotach ma być lub nie dziecko. A i to się da jak widać obejść publikując foty bez głowy. Kto jej udowodni, że ten kadłubek lub nogi to fajka? Nie widać znaków szczególnych przecież.
×