Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LimBoska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

66 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem tutaj. Beznadziejne to forum. Szkoda odpowiedzi których nie odczytamy.
 2. Seks z partnerem (nawet udany) to co innego niż zakazany owoc. Zupełnie inne emocje.
 3. Ale co innego nie spotykać się, bo nie ma się z kim, a co innego tęsknić za kimś z kim żyje się jak z najbliższą rodziną. Z przyjaciółmi podjęliśmy decyzję, że się spotykamy i po 3 dniach niewidzenia już nam siebie brakuje, więc się odwiedzamy. Tobie doskwiera inny brak. To zupełnie inne sprawy.
 4. LimBoska

  Zdrada

  Jeżeli regularnie zdradzał, to Ciebie też będzie. Niestety najtrudniejszy jest ten pierwszy raz...
 5. To zależy od tego gdzie pracujesz, do kogo piszesz, czy o coś prosisz czy odpowiadasz... Aktualnie jest wyjątkowa sytuacja, np. ludzie w urzędach, sądach też czasami pracują na zmiany i wysyłają maile wieczorami. Ja np. wczoraj odpisywałam na maile, widziałam, że kobieta odczytała, odpisała i sprawa załatwiona, więc obie zadowolone. Fakt, że każdy ma maila w telefonie i czasami to wkurza, nie pozwala się wyluzować, ale z drugiej strony uważam, że mail to nie telefon, jak nie mam ochoty, w ogóle nie wchodzę w wolnym czasie.
 6. LimBoska

  Pilna porada. Co robić??!! - Zdrada

  Niektórzy oglądają za dużo filmów
 7. LimBoska

  Pilna porada. Co robić??!! - Zdrada

  Każdy raczej ma swój ogląd na to co bezpieczne a co, czasami można się przejechać. No i zależy jaki to romans. Jak jest chociażby zauroczenie, to osoby postronne widzą.
 8. LimBoska

  Pilna porada. Co robić??!! - Zdrada

  Powiem Ci jako osoba zdradzająca: pierwsza zasada to doprowadzenie do uciecia możliwości oficjalnych kontaktów. Pożądanie to czasami taka potęga. My też byliśmy przyłapywani, mieliśmy przerwy itp, ale jak ciągnie i masz te osobę obok, a już zrobiłeś kiedyś ten krok...to nic nie stoi na przeszkodzie. Absolutnie powinna zmienić pracę. U Was kolejny problem do eliminacji, to Twoja praca. Sorry, nie sprawdziło się!
 9. LimBoska

  Anonim o zdradzie

  Absolutnie nie, bo tak można się tylko ośmieszyć. Mówi Ci to kochanka kilka razy przyłapywana z kochankiem niemal na goracym uczynku. Zawsze się zapieraliśmy, na zasadzie "to nie moja ręka". Nie masz dowodów, to nic nie ugrasz.
 10. Taaaaa... Zerwałam. Uprawialiśmy seks. Odzyskałam pozornych spokój, nie tonę w rozpaczy. Miałam z nim normalne spotkania oficjalne (a nie naszpikowane złymi emocjami). To zły czas na zmiany. I tak si następnego razu. Z każdym jest lepiej, ale potrzebuję ich 100 żeby zapomnieć...
 11. Przecież napisałam, że ja mam tak samo. Ja nie chce, żeby zostawiał dla mnie żonę, absolutnie. Chodzi mi o jego wyrachowanie, bo nie każdy jest takim "idealnym" mężem jak on. Mój mąż taki nie jest Ja też nie jestem taka obłudna. Dużo by o mnie mówić, ale nikt nie powie, że idealna żona Wybuchowa, foszasta, rozrzutna. O to tylko mi chodzi. WYRACHOWANIE. Ja raczej nie wróciłabym do romansu, bo takich akcjach jak on miał z żoną...
 12. Tym bardziej uciekaj. Nie łudź się, że on stracił dla Ciebie głowę, że to coś wielkiego, wyjątkowego. Tacy ludzie są niebezpieczni, potrafią opętać. Jak mój X mnie. Mogłoby się wydawać kochający mąż, za rękę z żoną, buziaki, "kochanie", kwiaty, prezenty, wycieczki itp.. to jednego dnia a drugiego w...iony pisał mi, że gdyby nie dzieci, to by zobaczyła Po "wpadkach" rano klęczał, a w południe kładł mi rękę na udzie. Oni mówią to, co chcemy usłyszeć. Nie myśl, że skoro błądzi, to źle w jego małżeństwie... Tak, jak jak mnie ciągnie do niego a prowadzę normalne małżeńskie życie...
 13. Spotkałam go przypadkiem, ale się skompromitowałam. Jak mi teraz źle. Koniec! Koniec z pisaniem do niego (zaraz wysłałam mu wiadomość, którą nie wiadomo kiedy/czy odczyta). Koniec z pisaniem tutaj. Dam Wam znać za jakiś czas! Choć już wiem, że to definitywny koniec, każdy dzień utwierdza mnie w tym przekonaniu. Jak mi teraz potwornie źle. Powodzenia Dziewczyny. Nie dam rady go widywać. Spieprzyłam sobie ważny element życia.
 14. X w najwyższym razie spróbuję zbagatelizować, powie, że to były problemy techniczne, że może to się odzywa. Nie powie nic, co pozwoli mi zmienić decyzję
×