Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

taki obraz wasz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2913
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

202 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2483 wyświetleń profilu
 1. taki obraz wasz

  Facet który nie chce pomagać w domu, doradźcie

  Owszem są. Najczęściej są uznawani za niemęskich i kobiety ich nie szanują.
 2. Tylko że moje narzekania są uzasadnione, a wasze niezbyt
 3. Że co? Założeniem randki jest poznanie się bliżej i spędzenie miło czasu. Jakie ma znaczenie, czy spędzamy go na spacerze w parku czy w ekskluzywnej restauracji?
 4. I potem narzekacie, że nie ma normalnych facetów
 5. Problem w tym, że wiele kobiet uważa to za obrazę majestatu... Taki facet dostaję łatkę skąpego gołodvpca i na kolejną randkę nie ma co liczyć.
 6. No i właśnie o to chodzi. Jeżeli jesteście gotowe za siebie zapłacić i deklarujecie taką chęć, to jak najbardziej można i powinno się za was zapłacić. Ale jeżeli przychodzicie tylko najeść się na koszt faceta, to zasługujecie tylko na to, by opłacić całość.
 7. Nas stać. Ale płacimy tylko za normalne kobiety, a nie za materialistki.
 8. taki obraz wasz

  Facet który nie chce pomagać w domu, doradźcie

  No właśnie nie trafiłaś. Jakbyś trafiła, to przyznałbym ci rację.
 9. Nie. Jak już kogoś przypadkiem uda mi się poznać, to utrzymuję kontakt z tą osobą. Tylko że właśnie nikt nie chce ze mną rozmawiać i tylko na przypadki mogę liczyć. Niestety bycie niebrzydkim to w dzisiejszych czasach za mało. Bzdura. Nie mam żadnych szans niczego nadrobić, bo nie dostaję nawet chwili na rozmowę i pokazanie charakteru. Ale ja chcę przeciętną dziewczynę na swoim poziomie, tylko one mnie nie chcą, bo szukają przystojniaka.
 10. taki obraz wasz

  Dlaczego każdy facet zdradza?

  Tak, jest wielu takich. Tylko najczęściej są ignorowani przez kobiety.
 11. Są rzeczy, których wybrać nie możemy. Płeć jest jedną z nich.
 12. taki obraz wasz

  Facet który nie chce pomagać w domu, doradźcie

  Nie, jak ktoś napisze coś sensownego, co jest prawdą, to nie będę zaprzeczał. No jak to jest, że nikt mi nie chce dać szansy, ale jak już przypadkiem kogoś poznam, to ta osoba zmienia zdanie na mój temat? Te osoby są zajęte, dlatego nie chcą. A reszta nie chce nawet ze mną rozmawiać ani nawiązać koleżeńskiej relacji. Nigdzie nie napisałem, że wszystkie są głupie i interesowne, bo tak nie jest.
 13. taki obraz wasz

  Facet który nie chce pomagać w domu, doradźcie

  To też zależy, w jakim wieku jesteście... Ale skoro uważasz, że problemem nie jest wygląd, to wyjaśnij mi, dlaczego jestem z góry odrzucany i nie dostaję szansy nawet na krótką rozmowę, w której mógłbym zabłysnąć intelektem i innymi cechami?
×