Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PrawiczekPzn

Zarejestrowani
 • Zawartość

  426
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. PrawiczekPzn

  Pytanie do facetów

  podobno niektóre kobiety dopiero po rzekomo aseksualnych przytulankach z odpowiednio przystojnym facetem dostają chcice, a tak to mogłyby być dziewicami do śmierci.
 2. PrawiczekPzn

  Pytanie do facetów

  Zresztą można przytulać się w ubraniu, między innymi z twoim biustem w roli głównej, nawet jeśli masz rozmiar A-- lub 000 albo i 0+. Oj, na to miałbym dużą ochotę .... To jak aseksy się nie przytulają?
 3. PrawiczekPzn

  Pytanie do facetów

  Oj, pewnie fajnie byłoby się poligamicznie związać z 10cioma aseksualnymi kobietami. (Zresztą to marzenie pewnie każdego 70letniego dziadka, by móc się aseksualnie poprzytulać i potańczyć z nie jedną 18tką) Ale ożenić się, to raczej z seksualną kobietą. Chyba nie powinna, oraz one nie powinny być zazdrosne o te aseksualne prawie pełne partnerki. A jeszcze się spytam, czy aseksualne kobiety nie lubią się przytulać? no, a przytulać się można bez ubrania, ale i bez penetracji. Z resztą sam jestem ciekaw, czy aseksualne kobiety widzą różnicę w przytulaniu się w ubraniu i bez ubrania, zwłaszcza jeśli chodzi o bez seksu, czyli jak to Clintonowie mawiają, bez penetracji.
 4. PrawiczekPzn

  straszy chłopak---młodszy

  nie wiem Mam wrażenie, że kobiety lubią status i stan konta starszych, a tak, to mogą być dla nich tylko młodsi
 5. PrawiczekPzn

  Jak poderwać faceta żeby go nie wystraszyć

  Cytat z forum z interii użytkownika:leokadiaxx 25.01.2013, 22:32 cytat z użytkownika forum interii: panirogalik 26.01.2013, 00:07 Tam w tym wątku mowa o podrywaniu w celach łóżkowych, ale moim zdaniem to i tak wygląda podobnie niezależnie od celu. Tylko zaznaczę sam, ja tutaj cytuję, ale sam nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Jedynie co, to wiem, że temat istnieje. Wiem, że dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele.
 6. PrawiczekPzn

  Jak poderwać faceta żeby go nie wystraszyć

  Faceci Lubią. Ale mogą potraktować Ciebie przez to jako pewną zdobycz. Że skupią się na podrywaniu nie osiągalnych zdobyczy, a jak dostaną od nich kosza to wrócą do Ciebie. A tych nieosiągalnych dziewiczych 18stek jest całe miliony. No i to nie musi być przemyślana - świadoma strategia. Nie licz, że któryś będzie w istocie zniesmaczony i czy niezadowolony z twojej inicjatywy.
 7. No a co ma je kręcić facet starszy o 5-10-25lat???? Zresztą niektóre kobiety wychodzą za mąż z miłości a po pierwszym dziecku i tak nie mają ochoty na żaden seks. A ten tekst: Jest matematycznie ponadprzeciętnie przeciętny. Taki biały szum. Tutaj mógłbym powiedzieć prawdziwy, ale głupotą razi, jeśli ten tekst miał pokazać jakąkolwiek bystrość umysłu autora, albo chociaż jego inteligencję emocjonalną. Przecież masa zawsze jest przeciętna. Gdyby masa kobiet miałaby być z ponadprzeciętnymi facetami musiałoby to oznaczać poligamię. Ale mam wrażenie wtedy dalej autor byłby niezadowolony. Masa kobiet wiąże się z facetami o przeciętnych zarobkach. Masa kobiet wiąże się z facetami o przeciętnym wyglądzie lub parametrach charakteru / wigoru / zdolnościach se ks ualnych.. (Co tam kto lubi, gdyby masa kobiet wiązała się z ponadprzeciętnymi facetami zawsze musiałoby to oznaczać poligamię, albo bardzo dużą ilość urodzin chłopców np wskutek aborcji dziewczynek - Chiny.)
 8. PrawiczekPzn

  Zaraz sobie potne rece I dam foto :)

  Brzydka nie jesteś, jeśli koniec z końcem finansowym łączysz to pieniędzy Ci starczy. ale niby możnaby mieć więcej z tym chłopakiem to Ci nic nie wymyślę
 9. PrawiczekPzn

  Mam ochotę zrobić to z dziewczyną

  Aktualnie już w USA nadchodzi nowa fala, i tam nie wierzą w binarną orientację seksualną, tylko płynną, tzn wszyscy są w jakimś sensie bi (bise ksami, nie BiNarnymi botami) A w jakimś gronie słyszałem, że tam uważają, że gejów jest wciąż za mało. No i tam postanowili zrobić projekty aktywistek, które mają zapraszać do seksu dwóch mężczyzn na raz, a potem, ich namawiać do seksu z sam na sam, ale początkowo dla frajdy jej oczu. Więc okazuje się, że można przeprogramować orientację i erekcję jak psy pawłowa. Mało tego czytałem o trenowaniu erekcji w stylu przedwczesnego wytrysku. A naprawdę, te niepokoje, czy ktoś jest homo, chyba łatwiej być bi niż homo.
 10. PrawiczekPzn

  wow, sudan ma chyba prawicowy rząd

  A który północny - muzłumański, czy niedawno odbity, nie wiem jak stabilny: południowy chrześcijański?
 11. Nie wiem jak ciężko by nie pracować i współpracować. Jeśli pół budżetu jest wywożone za granicę, a podatki wynoszą coś jak 80% To nie ważne ile byś nie pracował, i tak będzie słabo. Chyba, żebyś pracował tam, gdzie ten budżet jest wywożony, a pomieszkiwał jak tylko się da w Polsce.
 12. PrawiczekPzn

  Załamana

  Moim zdaniem, dziećmi nie powinnaś tak się przejmować.| Obiadów i śniadań mu nie szykuj. Jak dzieci podrosną to naucz je odpyskowywać tatusiowi, może nie tyle Pyskować, co powiedzieć, że to gbur. Kojarzę taką muzłumankę, co jak tylko mąż zaczął szukać drugiej sama mu znalazła, ale taką, która ona wybrała. A jak zacznie rozglądać się za 3 też mu zorganizuje. No i wtedy we 2-3 mają decydujący głos. Z dziećmi też tak może być, też je można użyć do przeważenia, ale pewnie dopiero jak będą miały z 8lat. A dawanie rady zależy od alimentów.
 13. PrawiczekPzn

  szukam mężczyzny

  Nie, to tylko pornograficzna wersja, a wszelkie zboczenia są bardziej znane i kojarzone od tej strony. Dlatego to jednak bardziej fantazje Podobnie ciężko jest znaleźć fantazje w stylu sweet femdom. Erotyczna polega na tym, że facet się dowartościowuje tym, że ktoś oprócz niego leci na jego żonę, oraz wariant drugi, co kafeterianie mówili: wolą rozkręcać żonę, by uprawiała seks z każdym, w tym także z nim, niżby nie chciała, krępowała się i nie miała ochoty, z nim ani z nikim. No takie wierzenie, że chcesz mieć żonę chętną zawsze do seksu musisz zrobić z nią puszczalską. No, a trzy, to czasem facetom wisi seks, więc praktyka.... No, ale Ci nie oglądają, chyba, że dla bezpieczeństwa, wolą być przy i nie wiem czytać gazetę, grać na playstation.
 14. Japonia jest Bogata, bo podobnież jak bogate Niemcy jest okupowana przez najbardziej religijny kraj świata:| USA (przynajmniej dotychczas był religijny), no i nie mogli mieć własnej armii. No i oni poddali się nie z powodu Bomby atomowej, a z powodu tego, że sowieci już byli u bram i szykowali się na inwazję, no i Ci nie mieli ochoty walczyć na dwa fronty jak Polska, której elity były przechwycone przez agentów angielskich i niemieckich. Choć nam jak lukrują, jaki mieliśmy dobry wywiad i kontrwywiad.
 15. Tak potwierdzam, w szkołach w Japonii jest zaawansowana robotyka. Uczniowie w Japonii, Korei, a nawet w Chinach, zmieniają się w aseksualne odmóżdżone roboty. To ja już wolałbym się urodzić Amiszem, jak angielski, Hollywood, NF i YT kocham. Jakbym nawet koniecznie nie chciał wierzyć w Boga, to miałbym więcej radości z seksu: Nie ma większych orgii, niż te wyprawiane przez dzieci Amiszów. No i farmy Amiszów bez GMO i jakiś nowoczesnych technologi osiągają z 5 większą efektywność, niż jakiekolwiek inne farmy na świecie, (A te w Ameryce mają z 2x wyższą niż w innych krajach świata, więc Amiszą wychodzi to z 10x lepiej niż farmerom poza USA, mało tego, oni pewnie nie mają tak zdzieranych podatków) a każdy domek ma własną elektrownię, czyli prąd prawie gratis oraz studnie z wodą, dostarczaną wprost do domu gratis. (Tutaj powtórzę, 10x większe plony niż poza USA, i niższe podatki, z gratisowym prądem i wodą) Jak widać, religie post żydowskie mają swoje plusy, zwłaszcza jak ktoś stosuje stricte werset: "pij wodę z własnej studni" Co się też tłumaczy: Jedź na benzynie z własnego pola naftowego, generuj swój własny prąd za friko, nie oddawaj swojej krwawicy urzędom. Ale jak ktoś się bierze za niby żydowskie religie, Biblii nie czytawszy, a w rzeczywistości tylko słuchając sługusów Rzymu, który więcej krucjat zorganizował na Polską, niż na Arabię..... to co się Dziwić, że jest takim geniuszem inaczej jak Mazowszanin. A po udziału w orgiach, które nie są obowiązkowe, można zawsze zostać mennonitą, lub kimś ze mniej restrykcyjnymi regułami, albo ruszyć w świat. Podczas gdy w Japonii duża część małżeństw jest aseksualna, jest fala hikikomorii (Co najmniej 1%) i niektórzy rodzice później na starość zostają zabici przez swoje nieźle dorosłe internetowo pustelnicze dzieci, które jako Amisze byłyby z 10x bardziej szczęśliwe.
×