Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Beauty

Zarejestrowani
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Beauty wygrał w ostatnim dniu 27 Marzec 2020

Beauty ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej. Dawno mnie tu nie było. W sumie nie wiem czy ktoś to przeczyta ale do rzeczy. Rezygnuję i nie mam zamiaru wchodzić w żadne związki. Mimo mojej wysokiej atrakcyjności fizycznej (jestem oceniana na 8,9/10), faceci nie czują do mnie chemii. Stale słyszę ten tekst. Już wiele przykrości przeszłam z tym związanych. Jestem do tego bardzo wrażliwa emocjonalnie i uczuciowa, szybko zżywam się z innymi ludźmi. Jak już zostanę zraniona przeżywam to w nieskończoność. I samej mi z tym źle. Zresztą słysząc gadanine koleżanek, czytając te fora to ja się sama za głowę łapię że można tak kogoś z dnia na dzień zostawić, zdradzać, stosować przemoc psychiczną i fizyczną, bluzgać na kogoś, okłamywać i sobie tak żyć. Ja się dziwię moim znajomym że one po swoich przejściach żyją, ja bym stale się obwiniała i inne tego typu. Może się nie nadaje, nie wiem. Nie chcę już o tym myśleć. Chcę żyć. A może zdarzy się cud. Pa
 2. Beauty

  Zostawił mnie dla innej

  Nie obwiniaj się o to. Myślę że do tamtej dziewczyny poczuł po prostu chemię. Ale chemia ulatuje po jakimś czasie a potem zostaje nić porozumienia i przyjaźń. Nie rozpamiętuj, zajmij się swoim życiem.
 3. Beauty

  Powrót do chłopaka

  Nic z tego nie będzie. Jeśli wybrał inne od Ciebie to już wiadomo że Cię nie chce. Teraz tylko może się waha czy byś nie została jego zapchajdziurą. Dodatkowo jeszcze zwodzi cię TYLKO dlatego bo kręci go to że ciągle za nim latasz. Jemu się podoba to że wciąż o nim myślisz, dlatego się odzywa i mówi może. W rzeczywistości mu na tobie nie zależy, może nawet się z ciebie śmieje, że dajesz się tak bajerować i że z ciebie niezła naiwniaczka. Zapamiętaj jedno, jeśli facet mówi może to już znaczy że NIE. Przestań się z nim kontaktować, bo głupek tylko bawi się Tobą jak zabawką nie widzisz tego?
 4. Bawi się w jakieś podchody, nudzi mu się, bądź pisze tak do kilku. Olej tego pana.
 5. Ja kieruję się uczuciami, już taka jestem. Ale nie polecam.
 6. Beauty

  Wróciłem do byłej...

  Czemu wróciłeś do byłej? Bo żeś z tamtą nie pisał?
 7. Beauty

  Co zrobić?

  Nie pisz. Znajdź lepszego
 8. Beauty

  Zostać, czy odejść?

  Jeśli mówisz dziewczynie o swoich obawach a ta ma to gdzieś - znaczy że i Ciebie ma. Nie tłumacz tego jej życiem rodzinnym. Dziewczyna się oddala, może tylko czeka aż z nią zerwiesz? Uważam że już jej mniej zależy na Tobie. Powiedz że albo się postara o was albo zerwiesz. Jak znów oleje, masz odpowiedź co o Tobie myśli.
 9. Beauty

  Powrót po rozstaniu

  Powiedz mu że chcesz spróbować odbudować to. Jeśli będzie się wahał - znaczy że to koniec.
 10. Beauty

  Miłość

  Cóż. Nie byliście sobie przeznaczeni.
 11. Beauty

  Zazdrość o chłopaka

  Jeśli mówisz jasno chłopakowi że to Cię boli a on nic sobie z tego nie robi to radzę być czujna. Ma gdzieś Twoje zdanie, broni tamtej. Coś tu nie pasuje.
 12. Czy osoba która traktuje przedmiotowo, dla korzyści swoją drugą połówkę (rozko...e, korzysta, potem zostawia, poniża za nic) jest wstanie wogóle kochać, jest skora do uczuć wogóle?
 13. Beauty

  Jak pogodzić się z jego decyzja?

  Nie ma. Gdyby kochał to by był. Jak nie kochał to po czasie nie będzie. Musisz się z tym pogodzić.
 14. Beauty

  Mój partner nie ma serca, czy przesadzam?

  Facet nie wrażliwy emocjonalnie wogóle. Twoja kwestia czy z takim chcesz być.
 15. Beauty

  Związek z 28 latkiem

  Dziecko Ty o szkole myśl a nie o ogonach.
×