Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Etażerka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  293
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

248 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Etażerka

  Witamy kolejnego dnia w piekle...

  Czy naprawdę są ludzie, którzy biora to na serio? To jest skit, satyra, połowa rzeczy, ktore oni mówią to żarty i skity. Jak idziesz na stand-up to też wierzysz we wszystko co komik ci powie?
 2. Etażerka

  Samotna amiszka bez japonek

  A cóż to niby ma być 'mynio'?
 3. Etażerka

  Gosia sacała i jej piosenka

  Byłam w szole artystycznej i zawsze każdy nauczyciel powtarzał, że na miano artysty trzeba sobie zaśłużyć i że potrzeba wielu lat pracy i wielu potknięć. Teraz każda dziunia na yt nazywa siebie artystką.
 4. Etażerka

  Radzka dzienniki

  Poprawka, ma 36. W dalszym ciągu do czterdziestki jeszcze sporo jej zostało
 5. Etażerka

  Radzka dzienniki

  Ona ma 34 lata Idąc tym tropem 14-latka jest już bliska pełnoletniości Dobre. A skoro dba o psa, to znaczy że na pewno chce mieć bombelka. Ludzie skąd Wy wypełzacie.
 6. Etażerka

  Witamy kolejnego dnia w piekle...

  Ale to chyba nie jest żadna tajemnica? Sam o tym często mówi, są nawet wywiady w których ze szczegółami opowiada o uzależnieniu. Swego czasu był znany "na mieście", ale już od dawna nie bierze czynnego udziału w nocnym życiu. Za KKP nigdy nie przepadałam, bo co innego mówi a co innego robi.
 7. Etażerka

  Zacynamyyyyy (Koreanka)

  Czytam to i łapię się za głowę, bo piszą tu ludzie, którzy oglądają tylko pdski yt, bo nie znaja a n g i e l s k i e g o nawet na średnim poziomie. Dobrze, że jest chociaż jedna Koreanka, która mówi do was po pdsku, bo nic innego nie wchodzi dla was w grę Edit: Serdecznie nie pozdrawiam moreacji kafe, która blokuje przymiotniki pochdzące od nazw krajów i trzeba wymyslac.
 8. Etażerka

  Britney Spears

  Biedna dziewczyna, od najmłodszych lat kontrolowana przez menadżerów. Nawet głos kazali jej zmienić, żeby odózniała się swoim 'baby voice' od innych wokalistek, np. popularnej w tym samym czasie Christiny Aquilery o mocnym głosie. Są na yt filmiki, w których można usłyszeć jej prawdziwy, głęboki, 'czarny' głos.
 9. Etażerka

  You Tube kryminalny

  Niech laicy lepiej trzymają się z daleka od takich psychoanaliz i "psychologicznych przemysleń".
 10. Etażerka

  Kup ten dziennik

  Niech schudnie i obetnie sobie nogi. To takie proste. Będzie niska i chuda.
 11. Etażerka

  You Tube kryminalny

  Hahaha, to musi być dobre Pewnie pseudo rapsy o najpopularniejszych i rozdmuchanych przez media sprawach a do tego nie podejrzewam go o dokładny research.
 12. Etażerka

  You Tube kryminalny

  Wiesz co, ktoś musi uczyć na uczelniach wyższych w średnich miastach. Inaczej by się zamknęły i w ten sposób wiele osób, które nie mają możliwości by wyjechać, straciłoby szansę na naukę. Poza tym, waga pracy zależy od instytutu, który zatrudnia daną osobę na habilitację, ten instytut może byc lepszy w Toruniu niż w Warszawie. W Siedlcach mieszka prawie 80 tysięcy ludzi. To na pewno nie jest małe miasteczko. Co do pierwszej części wypowiedzi, to ja tez ogólnie lubię wtrącenia z przemyśleniami twórców, np. U Jaśmin są to celne, elokwentne uwagi, które jedncześnie nikogo nie wartościują.
 13. Etażerka

  You Tube kryminalny

  No i właśnie dlatego nie słucham tych wszystkich drobnych, polskich jutuberów true crime - wszyscy wałkują do znudzenia te same sprawy. Pewnie następny podkast zrobi o Madeline Mcann albo o Iwonie Wieczorek.
 14. Etażerka

  You Tube kryminalny

  U Justyny denerwują mnie jej wtrącenia, kiedy rozwodzi się nad swoimi osobistymi przemysleniami. Np. ostatnio słuchałam po raz drugi podkastu o zbrodni w Rakowiskach i Justyna tam powiedziała, że bycie pracownikiem naukowym na uczelni w Siedlcach to nie jest szczyt marzeń. Wyszło na to, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie mieszkają nie tylko w dużych miastach, ale w tych średnich i małych też i tam też chcą się uczyć, mieszkać i pracować. Nie tylko wielkomiejska kariera jest coś warta. To akurat był przytyk do średnio pozytywnej postaci w sprawie, ale jednak, mogłaby sobie darować.
 15. Etażerka

  You Tube kryminalny

  Faktycznie, dziwne to wszystko. Pisze ksiązke, ale robi to przecież po to, aby ktoś ją kupił, w domyśle - jej fani. Jeśli teraz ich zaniedba, to nikt ne kupi jej książki. Ogólnie irytujący jest ten rend, że osoby z internetu wydają książki u najlepszych wydawców, a utalentowani pisarze męczą się latami, żeby jakieś małe wydawnictwo wydało ich książkę, albo w ogóle musza wydawaś w self publishingu
×