Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

.🌀,

Zarejestrowani
 • Zawartość

  477
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

84 Excellent

3 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

3298 wyświetleń profilu
 1. .🌀,

  Dobry wieczór

  Oglądam film o kosowie odpowiadam Ci na pytanie i zaraz idę spać bo jutro pracuje 12,5 h.
 2. .🌀,

  Techniki uwodzenia

  Zobacz Rafal Zuber na youtube.
 3. Ktora formà prawidlowa?
 4. "Życie to samospełniająca się przypowiednia" Absynt "Nie przybyliśmy tutaj żeby przebudzić owce tylko po to że przeciwstawić się wilkowi" Skwarek "Nikt nie jest wstanie Cie skrzywdzić bez twojego przyzwolenia" Wiesława "O Ciebie się nie martwie bo wiem że jesteś dzielny i sobie poradzisz" Roman19cm "Wąż spojrzał na Aśleszę i od razu zachwycił się drugim wężem" Grześ "tomekloko lubi w czoko a juubi też w czoko lubi "gość" "Sam sobie sterem żeglarzem i kozą" Arab "brudasy w chińskich gaciach" Testoviron
 5. CZY PAN SZOP GRASUJE NA SAMOSI ? XDD CZY TOSZIRO WYKONAŁ CZYNNOŚĆ GRASU? XD CZY FUJIKO SCHOWAŁA SIE POD STOŁEM? XDD Czy Juubi w czoki lubi? `rzecznik scie`rwo, nienawidzę Mocy watachy do działa! Red ejs likwidacja! A wystarczy napisać nie strasz nie strasz bo sie ze... Stwierdzam że agent of Asgard spadł do rangi nie fajny Wyobraźcie sobie że Gdzie są Ci wspaniali ludzie jak DeVito i czerwona? Jak namówić dziewczynę żeby zaczęła palic papierosy? Ale wielka beka xD co w niej jest xD SwinkaBrygida na samosi, powitajmy ją xD Czy Skuteczny jest ukrytym modem?
 6. Jest tu jakieś konta typu Zgłaszam_Spam albo konto moderatora żeby mozna było zgłosić spam albo na kogoś na kablować?
 7. Jeśli chodzi o chwilę obecną i o przyszłość,to małżeństwo pozostaje w niezgodzie z kierunkiem ewolucji ludzkości,zaprzecza też wszystkim wartościom,które cenimy;wolności,miłości,radości... Rozpad małżeństwa będzie wielkim świętem na Ziemi.Nikt już nie będzie Ci niczego zabraniał,jeżeli kochasz swoją partnerkę,czy partnera możecie z własnej woli całe życie być razem ,nikt wam tego nie zabroni - zanik instytucji małżeństwa oznacza odzyskanie indywidualności. Od tej pory nikt nie nazwie Cię swoją własnością.Nie ma przymusu "uprawiania" miłości z mężczyzną,bo jest on Twoim mężem i ma prawo tego żądać. W życiu powinieneś uzyskać szansę na wymianę szczególnie podczas pierwszego związku,kiedy jesteś "amatorem".Co najmniej kilka związków pomoże Ci się stać człowiekiem dojrzałym.Może wtedy właśnie będziesz mógł znaleźć właściwego partnera. Właściwy partner nie jest to według mnie osoba "stworzona dla Ciebie". Żadna kobieta nie jest stworzona dla określonego mężczyzny,ani żaden mężczyzna nie jest stworzony dla określonej kobiety. Właściwy partner,to osoba,która była w kilku relacjach i "zrozumiała" je.Życie z różnymi osobami stanowi absolutnie niezbędną edukację w dziedzinie miłości. Dzięki tym doświadczeniom jesteś w stanie prowadzić właściwe życie. Powinieneś przejść przez kilka relacji,nie powinieneś się spieszyć z podejmowaniem decyzji - nie ma takiej potrzeby.Świat jest rozległy,a każdy człowiek ma niepowtarzalne cechy i wyjątkowe piękno. Doświadczając kilku relacji zaczniesz sobie uświadamiać,jakiego rodzaju kobieta,jakiego rodzaju mężczyzna,może być dla Ciebie odpowiednia. Ta osoba nie powinna być w stosunku do Ciebie ani mistrzem,ani niewolnikiem.Przyjaźń nie wymaga małżeństwa,ponieważ przyjaźń jest czymś znacznie wyższym. Umysł ludzki nie jest przystosowany do monotonii,nie jest też stworzony do monogamii.W sposób naturalny domaga się różnorodności.Nie przeczy to Twojej miłości. W rzeczywistości im lepiej znasz inne kobiety,tym bardziej będziesz doceniał swoja ...i odwrotnie. Pogłębi się Twoje rozumienie i wzbogaci doświadczenie.Zniknie pojęcie zazdrości i własności. Możecie tak się wzajemnie dostroić,że spędzicie razem resztę życia - nie oznacza to jednak bycia małżeństwem. Dawanie wolności przynosi radość - posiadanie wolności również niesie radość... Jeśli zrozumiesz siebie samego będziesz w stanie zrozumieć również swojego partnera. "Zawrzeć małżeństwo z rozsądku znaczy, w większości wypadków, zebrać wszystek swój rozum dla popełnienia najbardziej szalonego czynu, jakiego dokonać może człowiek."
 8. .🌀,

  Zdrada po ślubie a przed

  Człowiek który zdradza zdradzać będzię. Po ślubie bardziej poważna.
 9. .🌀,

  Mam problem

  Nie bardzo
 10. hamburger z musztardą gdy byłem dzieckiem, miałem znajomego który zrobil pomidorówkę i dał do niej magnez w tabletkach musujących,
 11. ja mam wrażenie ze na filmach sprzed 5 lat jak był raczkującym witarianinem wyglądałem 1000 razy lepiej
 12. Miłych snów, żeby wszystkim było z dnia na dzień coraz lepiej Żegnam nie ozięble
×