Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zniesmaczony

Zarejestrowani
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

295 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zniesmaczony

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Nie chodzi o wiek, te kiecki wyglądają jakby skurczyły się w praniu, może osoba max 150 wygladalaby w tym spoko ale na niej wyglądają jakby zabrakło materiału na dokończenie dołu.
 2. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  Absolutnie w punkt. Następna damessa się robi, lv, kwas w usta i kolejny tworek potworek w swoim mniemaniu cudowny i ociekający zaje bisto scia
 3. Zniesmaczony

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Dokładnie mówimy o zwierzętach ważących ok pół tony i wartych nie raz po kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych. Siwa musiałaby posprzedawać swoje szanelki gdyby coś im się stało przez to dokarmianie.
 4. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  Przyłączam się do pytania, jak grubson uzasadnił samotny wyjazd na wakacje?
 5. Zniesmaczony

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Faktycznie już widzę, dzięki. Strona gałgana jest boska - ostatnio przy jakiejś fioletowej bluzie z serii lipstick mamy warianty lipstick, lipstic oraz lipsic - to lip sic podoba mi się najbardziej.
 6. Zniesmaczony

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  No właśnie u mnie nawet nie ma filmu prywatnego. Ależ ona kombinuje.
 7. Zniesmaczony

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Wątpię Są inne łatwiejsze sposoby by zostać łysym niż wypalanie włosów siwą farbą i szamponami. Na jej miejscu rozglądałabym się za jakąś peruką.
 8. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  To podziw dla facetune
 9. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  Coś jest na rzeczy - jeżeli miałaby dietę np. pudełkową nie wierzę, że nie zrobiłaby sobie z tego zarobku i reklamy - wszak handluje wszystkim czym się da. Jeżeli dietowałaby z dietetykiem - to idealny kontent na vlogi, które mogła by także połączyć z reklamą np. fit produktów. Co więcej, prócz absolutnie sporadycznych krótkich wstawek o przejażdżkach rowerami nie poruszała tematu jakichkolwiek ćwiczeń czy aktywności fizycznej - co jest znowu pretekstem do współprac jakieś stroje, akcesoria. Ponadto przy widocznych bądź co bądź efektach (trochę schudła) mogłaby celować w nowe widzki podobnych jej karyn i stać się ich bjuti guru - polepszyć statystyki kanału. Także ww. teoria o pójściu na skróty jest całkiem sensowna.
 10. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  Lełoś już zarobił na swój wikt i opierunek w tym miesiącu reklamując jogurciki z 3 łyżeczkami cukru, teraz czas na młodą.
 11. Zniesmaczony

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Odsłuchałam te wypociny - ona naprawdę jest tępa, bierze wszystko absolutnie na serio i na poważnie - nawet nie pomyśli, że te orty, do których się tak przypieprza ktoś może sobie powstawiać specjalnie albo dla żartu. Tak samo z użyciem wyrażenia rachityczny intelektualnie - dla mnie zabawna gra słów, pasująca do jej małego rozumku idealnie. Ona się zachowuje jak taka przemądrzała kujonica skarżypyta, której w klasie nikt nie lubi.
 12. Zniesmaczony

  Złota pięta i barterowy luksus.

  Ona po raz kolejny pokazała, że nie czuje zupełnie jutuba i internetów.
 13. Zniesmaczony

  Paula Boogie- grubella

  Ten "butik" mega szemrana sprawa. Nawet oznaczen producenta przy produktach nie ma. MK są podrabiane na potęgę więc się kupuje z pewniejszych źródeł typu vitkac, zalando, gomez, eobuwie etc. Ale pewnie jej widzki Karyny nie ogarniają takich rzeczy.
 14. Zniesmaczony

  Złota pięta i barterowy luksus.

  W zasadzie historia nie jest o podlym sąsiedzie lecz o bohaterskiej dorci szukającej kotka. Na wstępie wtrącę ze kocham zwierzęta i potepiam ich porzucanie. Początek filmu jest iście hollywoodzki, nawet jest smutna muzyczka, aż parsknęłam. Wspaniała dedukcja olficy, iż na pewno to był jej sąsiad, ktoś kto tam mieszka - choć sam parking ma 3 poziomy. Trzymająca w napięciu historia poszukiwań Skromna Olfa mówi że to oczywiste że każdy by tak zrobił. Jednak nie podobni tylko dorcia się zainteresowała więc jednak jest wyjątkowa. Wstawka o smutnym dzieciństwie. Łapki w górę i subki please. Kurtyna.
×