Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zniesmaczony

Zarejestrowani
 • Zawartość

  680
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Zniesmaczony wygrał w ostatnim dniu 13 Styczeń

Zniesmaczony ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1057 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zniesmaczony

  Mama niedźwiedzica

  Czy wy widziałyście na insta Lusindy Gaję w tej sukmanie jak z getta warszawskiego biedne to dziecko ...........
 2. Zniesmaczony

  Mama niedźwiedzica

  O ja naiwna, zapomniałam że można się upaść na wege kabanosach
 3. Zniesmaczony

  Mama niedźwiedzica

  nie znam ale dużo musi jeść tej zieleniny skoro taka masa .....
 4. Zniesmaczony

  Mama niedźwiedzica

  Jestem przerażona tą dziewczyna, jestem prawie w jej wieku, mnie czasem jeszcze spytają o dowód a ona wygląda jak przyciężka martona, wszystko jej wisi, to podgardle, twarz - chyba cukrowa, glam dieta to zabójca dla urody, biedna ta Gaja jeżeli matka będzie ją karmić jak karmi siebie samą...
 5. Zniesmaczony

  Tarot, zen i świąteczna pościel w lecie

  Zważcie na to, że ona może powiedzieć i wrzucić na jutub wszystko - on nie ma kanału i nie będzie czynił wynurzeń na ten temat, ona w tym wlogu się ewidentnie stara się tłumaczyć z rozstania co jest dziwne ....
 6. Zniesmaczony

  Tarot, zen i świąteczna pościel w lecie

  Życzę im / jej jednak, aby jeżeli to faktycznie koniec - rozstali się w spokojny sposób i żeby poszła na jakąś terapię, bo tego potrzebuje - nie analizy faz księżyca.
 7. Zniesmaczony

  Kol mi blondii

  Basia jest naprawdę ładną dziewczyną ale często robi sobie po prostu krzywdę niedobranym strojem. Jeżeli się tak faktycznie głodzi i nic nie leci raczej poszłabym do dietetyka i endokrynologa bo tak być nie powinno, szczególnie, że ona jeszcze ćwiczy i jest młoda. Na budowę ciała nie za bardzo ma wpływ - wiem coś o tym bo mam podobne nogi (łydki) ale dałam spokój noszę szorty i spódnice - z tym, że powinna zrezygnować naprawdę z butów wiązanych w kostce - ściskanie nóg w tym miejscu powoduje i nasila obrzęki na nogach. Właśnie dla mnie jej nogi i ręce wyglądają na spuchnięte, obrzęknięte dlatego na jej miejscu podrążyłabym temat obrzęku limfatycznego a nawet lipidowego, być może ta przypadłość odpowiada za brak większych efektów jej starań.
 8. Zniesmaczony

  Szczuplutkie łydki wątłej paplotki

  Ech, przecież dostaje pińcetplusa i alimenty pewnie - to co z tym robi - przejada ??? zamiast dziecku kupić porządne w rozmiarze ?
 9. Zniesmaczony

  Szarlot i nuzia

  No właśnie według obserwacji mych socjologicznych antyszczepki dzielą się na dwa plemiona: - osoby z wyższym wykształceniem (najczęściej wyższym lecz bezużytecznym ale aspirujące, w tym madki i przekonane o swojej wszechwiedzy, praca biurowa nie mylić z intelektualną, powiedzmy że klasa średnia, bo przeczytały jakieś "badania", nie mylić z teoriami spiskowymi - osoby pokroju naszej bohaterki wątku - czyli proste i nieco ograniczone, którym nikt nie będzie mówił co mają robić, czerpiące swą wiedzę o świecie głównie z nagłówków portali info (nie czytających informacji w całości of kors), ledwie piśmiennych,
 10. Zniesmaczony

  Olejek dżodżoba

  Jako przedsiębiorca niestety to byłaby Twoja odpowiedzialność, bo wypadek byłby na terenie Twojego zakładu, w którym nie zapewniłaś bezpieczeństwa dla osób, które tam wpuściłaś, oczywiście nie możesz wykluczyć, że matka wzięłaby to na siebie ale raczej wątpię .... dlatego masz rację, salon to nie miejsce dla dzieci, mnóstwo preparatów które mogą zjeść, wypić, drogi sprzęt, ostre przedmioty Abstra...ę już od tego, że to praca wymagająca skupienia i precyzji. Tak więc drogie Panie - to nie jest wredność Pań z salonów urody, że nie przyjmują z dziećmi, one po prostu są odpowiedzialne.
 11. Zniesmaczony

  Wersow

  Tak masz rację, chociażby historia Stuu i fagaty - Agaty Fąk to historia potwierdzająca to o czym piszesz
 12. Zniesmaczony

  Wersow

  Czy ten film zniknął z yt? Nie mogę go znaleźć
 13. Zniesmaczony

  Ale przedstawienie! Stalker zwierzęcy

  tam ktoś coś do niej mówi ?
 14. Zniesmaczony

  Słuchajcie, ramciamciam, jacieniemoge

  Piesek nie jest grzeczny bo jest pewnie niewybiegany i zamknięty w domu, nikt mu czasu nie poświęca, poza tym to szczeniak jeszcze, jak to szczeniak, psoci, przebywa w domu z innym psem i 2 dzieci, które pewnie też wrzeszczą, biegają, hałasują, nie wiem czy te psy mają w ogóle jakieś zupełnie ustronne miejsce do spania i odpoczynku, bez bodźców, gdzie mogłyby odpocząć, to nie jest maskotka do fotek na insta.
 15. Zniesmaczony

  Słuchajcie, ramciamciam, jacieniemoge

  i ten czarny stanik chyba jej przyrósł do tych cycków - ona go w ogóle pierze
×