Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wieśka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1362
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1247 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wieśka

  Gelejza

  Myślę, że wiele was łączy głupia P I P O, zatem nie przeszkadzam. Może nawet jajco się zaraz znowu przebudzi z idealnym facetem od remontów, bo jej się przypomni sześćdziesiąty raz facet z niemieckich filmów dla dorosłych a la lata 80'. Tyle macie do obgadania
 2. Wieśka

  Gelejza

  Mogę być córką młynarza i pracować w stróżówce, jeśli ma ci ulżyć głupia P I P O. Teraz tak będę się do ciebie zwracać, przyzwyczajaj się
 3. Wieśka

  Gelejza

  To pogadaj SE z Mireczką.
 4. Wieśka

  Gelejza

  Ale to nie ja obrażam ludzi poszczególnych zawodów głupia P I P O
 5. Wieśka

  Gelejza

  Dzień, jak co dzień.
 6. Wieśka

  Gelejza

  Nie znam jej osobiście. Na pewno pogubiona dusza.
 7. Wieśka

  Gelejza

  W Polsce emeryci z głodowymi emeryturami dorabiający w stóżówce, to obciach dla takich dam z Kafe. Które zawody i prace was jeszcze tak bawią? Pamiętam, że opiekunka do osoby starszej, to też BE i wiocha. Coś jeszcze?
 8. Wieśka

  Gelejza

  Po prostu Sowa, a nie Skowronek. Sorry, pudło Czy mnie wykorzystuje i o wszystko muszę się wykłócać za niego? Tak, tu zgadłaś. Są ludzie, którym wszyscy weszliby na łeb, a ja zawsze bronię słabszych i dobrych ludzi
 9. Wieśka

  Gelejza

  Widzę, ale nie uważam, że musi z tym walczyć. Ma 40 lat, a nie 20 i co prawda szkliwo podobno jej popękało, ale mogłaby mieć szyny na noc, bo zakładam, że to ze stresu. Poza tym na co dzień widzę ludzi z większymi wadami zgryzu i z gorszym uzębieniem.
 10. Wieśka

  Gelejza

  Fakt, w realnym życiu jestem chamska na tle mojego męża i to może zaburzać ci percepcję w pewnym stopniu
 11. Wieśka

  Gelejza

  Jak dla mnie zęby ma całkiem ok, dość białe i nie są ekstremalnie krzywe (na tle jej byłego męża na przykład). Powinna usunąć ósemki, to fakt. Gdyby nie powiększała ust, to miałaby zachowane proporcje. Jak się robi pontony na wargach, to trzeba walnąć konkretny bonding albo licówy, żeby to nie wyglądało komicznie.
 12. Wieśka

  Gelejza

  Puello dawno już ci wyjaśniłam, żebyś przejrzała filmiki z Lewkiem, to ci się oczęta otworzą
 13. Wieśka

  Gelejza

  Nie interesuj się Chciałabyś takiego cwaniaka
 14. Wieśka

  Gelejza

  Mam taką zasadę, że nigdy nie oceniam nikogo po wyglądzie (chyba, że mnie w k u r w i). Wzrost, waga, cera, zęby, to sprawa indywidualna. Mogą być problemy genetyczne, hormonalne, nie wiemy co w kim siedzi. Jasne, że mogłaby sobie poprawić zęby, ale skoro jej nie przeszkadzają? Wiesz ile moich koleżanek zrobiło sobie licówki? Mają piękne, równe zęby, ale tylko pozornie, bo pod licówkami własne zęby opiłowane do 30 procent. Czasem młode dziewczyny chcą wszystko idealne, a bardziej sobie tylko szkodzą. Moda mija, a szkody w ciele, czy organizmie są nieodwracalne.
 15. Wieśka

  Gelejza

  Tak tak, zamykam sklepik i zaiwaniam aż się kurzy, od rana do nocy Swoją drogą, co za żałosna kreatura musi być z kolesia, który obraża laskę z YT? Gratuluje mężusia.
×